Допоможіть Денису побороти ДЦП
Допоможіть Денису побороти ДЦП
Завершений

Допоможіть Денису побороти ДЦП

Розпочато: 28.12.2015
Львівська область
Завершений
Всього зібрано
23003,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
23003,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Нашому синові майже 2 рочки. Ми з нетерпінням чекали його появи на світ і навіть не уявляли, що нас чекає. Роди протікали дуже важко, Денис не закричав, не дихав, тільки сердечко билося... 2 тижні реанімації, де лікарі казали чекати й молитися, і Бог почув наші молитви. Потім постійні обстеження, лікування... Ми вірили, що все мине, але йшли місяці, інші дітки вже тримали голівку, сиділи, повзали, робили свої перші кроки, а наш Дениско не міг. І як же тяжко дивитися, як він хоче взяти іграшку своїми маленькими рученятами, і не може...

Для того, щоб ми розвивалися, лікарі рекомендують кожні 2-3 місяці проходити курс реабілітації. І ми віддаємо все, щоб наш синочок ставав міцнішим. Це дає свої плоди, бо кожного разу ми приїжджаємо додому з новими досягненнями. Наш шлях лікування розпочався з Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Львова – 4 курси лікування у неврологічному відділені. Результат – наш Дениско почав краще тримати голівку та спинку, ривок у розумовому розвитку.

У серпні нам вдалося оплатити курс реабілітації у центрі "Еліта" – і син почав перевертатися. Нашій радості не було меж, ми раділи, і він – разом з нами, це для нього було щось нове – його оченятка сяють, коли він опановує нові рухи – чи то перевернутись, чи копнути м’ячик ніжкою, чи взяти іграшку ручкою.

З допомогою рідних та близьких в листопаді пройшли курс лікування в реабілітаційному центрі Мартинюка у м. Київ, і наш малий повернувся звідти з новими досягненнями – почав робити кроки з підтримкою більш впевненіше, кілька секунд сидить, цікавиться більше іграшками, порозумнішав.

В Україні майже 20 тисяч сімей живуть та щоденно борються з цією хворобою. І кожна з цих сімей шукає те місце, де їхніх діток поставлять на ноги та подарують повноцінне життя. І я так само, як і кожна з усіх цих мам, шукаю це місце, розпитуючи у батьків: "Де лікуються?", "Де найкраще?", "Де вони досягли великих результатів?". І найчастіша відповідь – Міжнародна клініка відновного лікування В.І. Козявкіна в м. Трускавець. Метод українського професора відомий як один із чотирьох найбільш ефективних у світі. Курс реабілітації за 20 років пройшло більше 35 тисяч маленьких пацієнтів, включаючи близько 10 тисяч з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Франції, США тощо. І дітки, котрі не могли ходити роками, зараз бігають. Метод Козявкіна працює за принципом конструктора і суміщає ігротерапію, апітерапію, масажі та корекцію хребта, лікування з допомогою світла, квітів та тварин.

І ми маємо надію, що може це те місце, яке дасть нашій дитині щасливе життя. Лікування в цьому центрі є недешевим, наші заощадження вичерпано, і на сьогодні для нашої родини є непідйомною сумою.

І тому ми стукаємо у "ваші двері" і віримо, що ви відчините і дасте надію на щасливе життя маленькій дитині... І нарешті Денис обійме нас своїми рученятками та скаже свої перші слова: "мама" й "тато"...

 

ПІБ: Камінський Денис Тарасович, 19.02.2014

Місто: Львівська область

Діагноз: ДЦП, грубий спастичний тетрапарез з гіперкінетичним синдромом, порушення великих моторних функцій 4 рівня, афективно-провокуючі судоми в анамнезі 

ID: 1911

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
05.01.2016 16:23
2375,00 грн.
Дмитрий Бодриченко
05.01.2016 15:48
100,00 грн.
Тетяна Ліса
05.01.2016 14:05
100,00 грн.
Іван Василиків
05.01.2016 07:11
10,00 грн.
Благодійна допомога
04.01.2016 23:11
97,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Тим, хто на межі між життям і смертю
Підтримати
Здоров'я
Тим, хто на межі між життям і смертю
"Реанімація, суми на ліки кожного дня шалені, продавати нам давно нічого", – кажуть батьки. Дитина хворі…
Допоможіть мені вирости!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть мені вирости!
Дорогі донори! Ви вже знайомі з Еліною Гордієнко, яка хворіє на ахондроплазію, хворобу, що призводить до…
Навчитися жити знову. Етап 1
Підтримати
Здоров'я
Навчитися жити знову. Етап 1
Ця крихітка – яскравий приклад того, як в житті за одну секунду може змінитися все і змінити життя всіх …
Щоб почути тупіт ніжок. 5
Підтримати
Здоров'я
Щоб почути тупіт ніжок. 5
Микиті всього 4 роки і 6 місяців, але він вже пройшов багато випробувань на своєму шляху, щоб наблизитис…
Показати всі