Допоможіть не потрапити в інтернат!
Допоможіть не потрапити в інтернат!
Завершений

Допоможіть не потрапити в інтернат!

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.11.2018
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
56391,24 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
56391,24 грн.

Льончик і Льонюшка – так називають його ласкаво батьки. Йому 5 років, але досі він говорить тільки окремі слова. Йому п'ять, але в своїй родині він живе 4 роки. До цього він жив у криворізькому будинку дитини. У червні 2014 він познайомився з Юлією і Вадимом, а в липні вже став їхнім сином. Улюбленим, довгоочікуваним, єдиним. А восени після обстеження сурдолог, не дуже вибираючи вирази, повідомила мамі з татом: "Ваша дитина не чує. Вона буде відставати в розвитку, і їй світить інтернат". 

Що малюк не повертається на ім'я, Юля помітила ще в будинку дитини. Але оскільки Льоня в рік і 2 місяці не ходив, вирішили, що це відставання в розвитку. У Льні в карті був довгий список діагнозів, серед яких маму найбільше лякав бактеріальний менінгіт, перенесений незабаром після народження. Про проблеми зі слухом ніхто навіть не підозрював. Почуте в кабінеті сурдолога було шоком для Юлі і Вадима. Їм тоді допомогло безліч знайомих і незнайомих людей. У прискореному порядку оформили інвалідність і вже в кінці жовтня за бюджетний рахунок встановили кохлеарний імплант: позачергово, бо через менінгіт міг постраждати слуховий равлик. 

Імплант налаштували, і Льоня почав чути. Щоб малюк почав вимовляти слова й звуки, потрібні були місяці й роки непереривної реабілітації. Його сім'я живе в Новомосковську, і батьки возять сина в Дніпро на заняття до двох логопедів. Зараз приєднується третій. Всі зусилля тата і мами спрямовані на одне: Льоня має піти у звичайну школу в Новомосковську. Залишити його в дніпровському інтернаті для дітей з вадами слуху на п'ятиденку Юля й Вадим не готові. Льончик досі ні за що не хоче залишатися на ночівлю у бабусі, і після кожної поїздки на всякий випадок уточнює: "А додому?". Всього рік він прожив у будинку малятка, але до сих пір боїться, що його можуть знову зрадити.

Щоб Льоня пішов у звичайну школу, йому потрібно добре розуміти мову й говорити. Говорити з одним імплантом не виходить. Тому батьки вирішили шукати кошти на друге "вушко". 755 255 грн – така сума необхідна, щоб оплатити дитині імплант (прилад повинен бути того ж виробника, що і перший). 86 000 грн з цієї суми зуміли зібрати батьки. 669 255 грн залишилося знайти, і як можна швидше. На УББ ми плануємо зібрати 500 000 грн, решту суми батьки планують зібрати з інших джерел. 

Останнє КТ показало, що стан вушного равлика дозволяє ставити імплант, але ситуація може швидко змінитися. Операція планується в Інституті отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України. Обслуговування та налаштування імпланту буде виробляти компанія-постачальник протягом першого року в рамках гарантії на імплант. Взяти малюка з будинку дитини і через 5 років знову віддати його в інтернат – так вчинити Юля і Вадим не можуть. Давайте просто включимо для Леоніда звук на повну потужність – і малюкові інтернат не знадобиться! Віримо в вас!

 

ПІБ: Децюра Леонід Вадимович, 29.04.2013 р.

Місто: Новомосковськ

Діагноз: двостороння нейросенсорна глухота

ID: 4618
Підтримали
Благодійна допомога
04.02.2019 14:12
101,83 грн.
Благодійна допомога
04.02.2019 13:05
50,00 грн.
Благодійна допомога
04.02.2019 09:53
50,00 грн.
Благодійна допомога
04.02.2019 09:50
7990,84 грн.
Благодійна допомога
04.02.2019 08:45
700,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Почути серцебиття дитини. Хмельниччина
Підтримати
Здоров'я
Почути серцебиття дитини. Хмельниччина
Мета проєкту – допомогти Багатопрофільній центральній районній лікарні Слобідсько-Кульчієвецької сільськ…
Дівчинка з добрим серцем. 2
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка з добрим серцем. 2
У 15-річної Аліси ДЦП, спастичний тетрапарез. Увесь цей час Аліса веде невпинну боротьбу з хворобою, діа…
Створити особливе місце в лікарні!
Підтримати
Здоров'я
Створити особливе місце в лікарні!
Реконструкція та облаштування зони прийому важких пацієнтів – це проєкт, який має на меті створення функ…
До школи – з сестричкою за руку! 2
Підтримати
Здоров'я
До школи – з сестричкою за руку! 2
У Вані ДЦП та глухота. Кожен курс реабілітації наближає хлопчика до здорового дитинства.
Показати всі