Допоможіть почути мамин голос!
Допоможіть почути мамин голос!
Завершений

Допоможіть почути мамин голос!

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.06.2016
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
100000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
100000,00 грн.

Маленький Ваня – довгоочікувана дитина та велика радість для своїх батьків. Але з перших хвилин вони повинні були боротися за його життя та життя його сестрички. Малі народилися недоношеними з небезпечними патологіями розвитку. Іванко вже переніс складну операцію на головному мозку. Та знову нове випробування: лікарі діагностували у хлопчика сенсоневральну глухоту 4 ступеня. 

Олександр і Тетяна Бабіч переїхали до Запоріжжя з Луганської області в 2014 році, після початку бойових дій на сході України. Нове місто принесло родині довгоочікувану радість – Тетяна завагітніла. Щасливі батьки чекали двійню: хлопчика та дівчинку. Та доля приготувала їм жорстоке випробування. На 27 тижні вагітності Тетяни почалися передчасні пологи. Хлопчик Ваня народився з вагою 1100 грамів, його сестричка Поліна – 1050 г. У дітей не відкрилися легені, тому перших три місяці вони знаходилися в реанімації на штучній вентиляції легенів. Ще 1,5 місяця в відділенні патології новонароджених. Батьки з жахом згадують все, що прийшлося пережити в цей час: постійний страх за своїх довгоочікуваних дітей.

В півтора місяця Ванічку прооперували через гідроцефалію. Окрім того, у хлопчика серцева недостатність. В обох дітей також діагностовано легеневу дисплазію та ретинопатію недоношених. Батьки з першого подиху своїх діток борються за їх життя та здоров'я. Проводять необхідні курси лікування, масажі, фізіопроцедури. Вані та Поліні потрібна довга реабілітація, щоб вони наздогнали у розвитку своїх ровесників.

Коли, здавалось, найстрашніше залишилось позаду, в родину Олександра та Тетяни прийшла нова біда. Під час чергового обстеження з'ясувалось, що Іванко не чує. Проведене в Києві обстеження підтвердило страшний діагноз: сенсоневральна глухота 4 ступені. Спроба допомогти дитині чути за допомогою слухового апарату результатів не дали. Й бюджетні, й коштовні закордонні апарати не допоможуть Вані чути. В такій ситуації дитина не навчиться розуміти мову, тим більше розмовляти. Щоб Ваня зміг почути, йому необхідна була спеціальна складна операція – кохлеарна імплантація. Це високотехнологічна й коштовна медична операція. Її вартість – 29 000 євро. 

У серпні 2015 року родина Бабіч стала в чергу в інститут ім. професора Коломийського на безкоштовне отримання імпланту, вони були 135-ті у списку. Проте наприкінці липня 2017 року батькам повідомили, що вони отримають безкоштовний імплант! 2 серпня хлопчика успішно прооперували, проте зараз Іван потребує довгострокової слухо-мовленнєвої реабілітації (від 3 до 7 років), оплачувати яку мають батьки. До того ж дитина погано сидить, слабко тримає спину, не ходить і має гіпотонію м'язів спини.    

Батьки малечі просять добрих людей надати посильну допомогу на реабілітацію дитині, щоб подарувати маленькому Івасику звичну для кожного з нас радість чути звуки навколишнього світу, і найголовніше щастя в житті кожної людини – почути голос рідної матусі!

 

ПІБ: Бабіч Іван Олександрович, 05.01.2015 р.

Місто: Запоріжжя

Діагноз: двостороння сенсоневральна туговухість глибокого ступеня/глухота

 

ID: 2288
Підтримали
Благодійна допомога
24.04.2018 19:55
187,86 грн.
Благодійна допомога
24.04.2018 19:54
203,92 грн.
Благодійна допомога
24.04.2018 19:53
203,85 грн.
Благодійна допомога
24.04.2018 18:44
15,27 грн.
Благодійна допомога
24.04.2018 16:48
50,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Складне дитинство Ніколь
Підтримати
Здоров'я
Складне дитинство Ніколь
Ніколь народилася доношеною здоровою дівчинкою. Голівку вона почала підіймати вчасно, але перевертатися …
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Створити особливе місце в лікарні!
Підтримати
Здоров'я
Створити особливе місце в лікарні!
Реконструкція та облаштування зони прийому важких пацієнтів – це проєкт, який має на меті створення функ…
Вероніка: боротьба за кожен крок
Підтримати
Здоров'я
Вероніка: боротьба за кожен крок
Коростель Вероніка народилася недоношеною на 36 тижні з діагнозом "гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, вро…
Показати всі