Допоможіть спортсмену перемогти лейкоз! 3
Допоможіть спортсмену перемогти лейкоз! 3
Завершений

Допоможіть спортсмену перемогти лейкоз! 3

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.11.2019
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
12140,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12140,00 грн.

Боротьба триває... Саме так у двох словах зараз можна описати ситуацію, в якій знаходиться Льоша Лісняк. Хлопець, який страждає від гострого лейкозу, зараз веде боротьбу з грибковою інфекцією, яка вразила його організм. А разом із ним за його здоров'я борються лікарі Дніпровської обласної дитячої клінічної лікарні, допомагають волонтери... У жовтні Льоша змушений був знову повернутися до лікарні. Вся слизова оболонка рота у хлопця була покрита ранами, будь-який дотик до яких викликав гострий біль, тому Олексій майже нічого не міг їсти. До всього у нього піднялася температура, показники крові різко погіршилися. Льоші призначили лікування, яке, на жаль, не дало належного ефекту, і зараз всі надії медики покладають на "Віфенд".

Препарат дуже дорогий, але і вкрай ефективний. Застосовується для боротьби з грибковою інфекцією тоді, коли всі інші випробувані способи не призводять до позитивного результату. На жаль, в їх маленькій родині, що складається з мами і сина, коштів на ці ліки просто немає... Всі заощадження давно вичерпані. А без лікування Льоші залишатися не можна. Він – головний мамин помічник, її опора і надія.

Попри тривале лікування гострого лімфобластного лейкозу хлопець вступив на заочне відділення економічного коледжу в Новомосковську. Паралельно з цим він з усіх сил намагається допомагати своїй мамі. Зараз Льоша зайнятий садом, планує посадити вишню. А з весни хоче висадити ще і виноградник, вже саджанці готує. Він мріє швидше закінчити приймати "хімію" і знову повернутися до занять спортом. 

Олексій Лісняк знайомий донорам УББ. Завдяки підтримці небайдужих людей під час попередніх етапів зборів хлопчина двічі отримував необхідні для лікування медикаменти (попередні проєкти тут). Через два тижні Льоші знову треба їхати в лікарню. Просимо вас підтримати Льошу!

 

ПІБ: Лісняк Олексій Олександрович, 18.10.2001 р.

Місто: Новомосковськ, Дніпропетровська обл.

Діагноз: гострий лімфобластний лейкоз, В варіант, ЦНС 1, 1 гострий період, кістковомозкова ремісія

ID: 5584
Підтримали
ViaRia.com.ua - Віртуальна Реальність Україна
01.12.2019 01:51
2952,58 грн.
Благодійна допомога
29.11.2019 14:44
45,92 грн.
Благодійна допомога
29.11.2019 12:33
203,85 грн.
Андрей Шкабко
28.11.2019 21:22
400,20 грн.
Світлана Серветник
28.11.2019 17:42
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Крок до розмови
Підтримати
Здоров'я
Крок до розмови
У Єви дитячий аутизм. Їй потрібні систематичні проходження курсів реабілітації в ЦФР "Крок за кроком".
Допоможіть Андрію зробити крок до кращого життя!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Андрію зробити крок до кращого життя!
Младінов Андрій – це добрий та щирий хлопчик, якому лише сім років, але вже зараз він проходить непрости…
Фізична реабілітація – запорука мого здоровʼя. 2
Підтримати
Здоров'я
Фізична реабілітація – запорука мого здоровʼя. 2
5-річний Кирило – єдина дитина в сім’ї. Він народився на 40 тижні вагітності у Харкові, але перші хвилин…
Порятунок для Назара
Підтримати
Здоров'я
Порятунок для Назара
Через крововилив у мозок Назар не міг самостійно дихати, а через гідроцефалію йому довелося перенести се…
Показати всі