У Катрусі дуже позитивна, оптимістична мама. Хочеться побажати дівчатам скоріших позитивних результатів, поліпшення стану здоровя дівчинці. з успіхом пройти всі випробування, вийти переможицями. Велика подяка благодійникам, щире пожання гарного настрою та наснаги.
МБФ "Україно! Я за тебе!"
Допомогти може кожен
Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями. Разом ми швидше збираємо гроші!