Допоможіть врятувати нашу маму!
Допоможіть врятувати нашу маму!
Завершений

Допоможіть врятувати нашу маму!

Проект здійснює
Розпочато: 27.07.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
168130,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
168130,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

На превеликий жаль, Тетяна померла. Ми висловлюємо щирі співчуття родині Кленових.

Тетяна – талановита жінка, гарна дружина люблячого чоловіка та мати двох дітей. Закінчила біологічний факультет КНУ і працювала в Інституті проблем онкології. Потім отримала і другу вищу освіту. Проте вся її кипуча енергія була направлена на те, щоб виховати своїх дітей. Вона виростила двох прекрасних доньок. Здавалося б, усе складалося чудово, проте рідкісна хвороба – ідіопатична легенева гіпертензія, вразила легені Тетяни. Єдиним порятунком для жінки є пересадка легенів, яка коштує шалених грошей.

Хвороба, що не дає Тетяні нормально дихати та жити, дуже підступна. На перших порах немає ніяких симптомів. З часом знижується працездатність, з'являється задишка. Будь-які стреси викликають різке загострення хвороби. У зв'язку з тим, що заростають судини легенів, підвищується тиск в легеневій артерії і збільшується навантаження на серце. Найменше фізичне навантаження викликає болі в серці та задишку. Зараз навіть поїсти без того, щоб не відпочивати, Тетяна не може. Так само як і не може ходити, навіть посидіти в ліжку кілька хвилин є проблемою. З часом серце може не витримати, а час невпинно йде.

При цьому захворюванні судини легенів заростають, і за 3 роки людина вмирає, якщо вчасно не почати медикаментозну терапію. Лікуванню ця хвороба не підлягає на сьогоднішній день у жодній з країн світу, тільки постійна медикаментозна терапія відтягує заростання судин легенів, але вартість такої терапії становить більше 150 тисяч євро на рік, що абсолютно нереально. Ще одним варіантом лікування є пересадка легенів. І Таня вже в такому стані, що її може врятувати тільки трансплантація. Вартість цієї операції починається від 120 тисяч євро і залежить від дуже багатьох чинників.

Вірогідність захворіти цією хворобою становить 1 на 1 000 000! Для всієї сім'ї Тетяни новина про хворобу стала громом серед ясного неба! Єдина можливість вилікувати цю чудову жінку – це зробити операцію, коштів на яку ніде взяти. Зараз Тетяна прикута до ліжка, вона не може самостійно встати, не може пройтися без допомоги й метра! Хвороба прогресує, судини в легенях зростаються щодня, без операції жінка не проживе й року.

Таня лежить в клініці Відня вже 2 тижні в дуже важкому стані. Кожен день в лікарні коштує 1 100 євро. Орган чекати мінімум 2-3 місяці. Рахунок за перебування в клініці буде виставлений в кінці по факту. Допоможіть Тетяні, не залишайте її наодинці з цією хворобою, не залишайте сиротами її дітей. Кожен Ваш внесок – це величезний крок уперед до одужання для Тетяни. Лише об'єднавши зусилля всім світом, ми зможемо їй допомогти! 

На УББ ми збираємо частину необхідної суми на трансплантацію легенів Тетяні. Наразі стан Тетяни значно погіршився, зараз вона знаходиться в клініці в Феофанії і, швидше за все, кошти, що збираються на УББ, будуть спрямовані на її лікування в Україні.

 

ПІБ: Кленова Тетяна Тимофіївна, 15.05.1967

Місто: Київ

Діагноз: ідіопатична легенева гіпертензія

ID: 1628
Підтримали
Благодійна допомога
01.04.2016 21:48
30,00 грн.
Благодійна допомога
01.04.2016 19:49
100,00 грн.
Благодійна допомога
31.03.2016 16:39
100,00 грн.
Иван
31.03.2016 00:52
550,00 грн.
Евгений Парамонов
25.03.2016 21:12
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
На варті жіночого здоров'я
Підтримати
Здоров'я
На варті жіночого здоров'я
"Коли хворіє матінка моя, навколо все втрачає сенс буття!". А як же важливо вчасно отримати гідну медичн…
Половина світу дитинства. 2
Підтримати
Здоров'я
Половина світу дитинства. 2
Половина тіла Артемчика здається здоровою, а інша половина у нього слабка і не до кінця розвинена
Операція "коагуляція"
Підтримати
Здоров'я
Операція "коагуляція"
Такі деформації хребта, як у Сашка і Марічки, шокують навіть досвідчених хірургів.
Ви дуже потрібні цій родині. 5
Підтримати
Здоров'я
Ви дуже потрібні цій родині. 5
Батькам потрібна допомога у оплаті засобів гігієни та спецхарчування, інакше їхня дитина страждатиме. Ар…
Показати всі