Допоможіть забезпечити лікарню на Сході!
Допоможіть забезпечити лікарню на Сході!
Завершений

Допоможіть забезпечити лікарню на Сході!

Розпочато: 23.02.2023
Схід України
Завершений
Всього зібрано
577033,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
577033,00 грн.

Лікарня, якій ми хочемо допомогти, знаходиться на лінії зіткнення бойових дій. З міркувань безпеки ми не можемо вказати повну назву цього медичного закладу. До повномасштабного вторгнення рф на території міста, де знаходиться лікарня, мешкало 200 000 осіб. На теперішній час у місті залишилось приблизно 70 000 мешканців, у тому числі 20 000 жінок та 4 000 дітей до 18 років.

Заклад надає медичну допомогу цивільному населенню, дітям, а також військовим. На місяць у цій лікарні отримує допомогу до 25 000 осіб, із яких щонайменше 500 потребують лікування на фізіотерапевтичному обладнанні. Але зважаючи на відсутність багатьох медичних закладів та видів медичної допомоги в регіоні, лікарні необхідне медичне обладнання та витратні матеріали, зокрема:

Білірубінометр. Цей апарат призначений для динамічного клінічного обстеження новонароджених під час визначення ступеня гіпербілірубінемії шляхом вимірювання рівня білірубіну неінвазивним транскутанним методом. Він використовується для початкового скринінгу і моніторингу значень білірубіну при лікуванні жовтяниці, що дає можливість детального спостереження за динамікою жовтяниці і ефективністю проведеної терапії.

Апарат ультразвукової терапії. Він призначений для лікування та профілактики захворювань внутрішніх органів, кістково-м'язової та нервової системи, сечостатевої системи, очей, порожнини рота, трофічних виразок, масажу шкірно-м'язової системи.

3 апарати для гальванізації та електрофорезу. Впливає протягом певного часу на тіло людини або конкретну ділянку електричними імпульсами, які надають місцеву терапевтичну дію. Процедура електрофорезу має ряд переваг у порівнянні з іншими видами лікування: доза медикаментів, яка вводиться, маленька, проте вона має достатню ефективність і проникає безпосередньо у хвору ділянку тіла (підходить дітям); створюється велика концентрація ліків у потрібній точці, але при цьому воно не поширюється по своєму організму, не потрапляє в лімфу та кровотік, медикаменти не розпадаються і зберігають усі свої корисні властивості. Апарат використовується при лікуванні порушень роботи серця та судин, атеросклерозі, куперозі, опікових ураженнях шкіри, захворювання судин та кісткового апарату, запальних процесах у сечостатевій системі, при виражених болючих відчуттях, захворювання травного тракту (виразкові ураження, холецистит, гастрит та ін.) тощо.

У лікарні ці апарати старі та вже давно потребують заміни.

Також критично необхідним є дефібрилятор, адже наявної їх кількості не вистачає, а лікарня в такому регіоні має бути забезпечена на повну.

Окремим пунктом ідуть потреби у витратних матеріалах, зокрема контейнерах для збору та утилізації використаних шприців, голок та гострих предметів, пакети під медичні відходи.

Сьогодні однією з найголовніших цілей нашого фонду є забезпечення лікарень у прифронтових регіонах, аби люди мали можливість отримати якісну і повноцінну медичну допомогу.

ID: 8561
Підтримали
Благодійна допомога
23.02.2023 19:06
577033,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Артурчик дуже хоче заговорити та піти ніжками
Підтримати
Здоров'я
Артурчик дуже хоче заговорити та піти ніжками
В Артурчика найскладніша форма ДЦП. Йому терміново потрібно пройти курс реабілітації, який коштує 50 000…
Під постійним наглядом. Чернівці
Підтримати
Здоров'я
Під постійним наглядом. Чернівці
Мета проєкту – придбати датчики сатурації для пульсоксиметрів у Чернівецьку центральну міську клінічну л…
Шостий рік Ростик приймає ліки
Підтримати
Здоров'я
Шостий рік Ростик приймає ліки
Хворіти Ростик почав майже від самого народження. Вже в тримісячному віці у малюка зʼявилися судомні нап…
Ліки для Дарини
Підтримати
Здоров'я
Ліки для Дарини
У Дарини раннє органічне ураження ЦНС важкого ступеня, мікроцефалія. Дівчинка пройшла понад 25 курсів ре…
Показати всі