Дорога до серця
Дорога до серця
Завершений

Дорога до серця

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.08.2013
Київ
Завершений
Всього зібрано
224103,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
224103,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Пацієнти та лікарі провідного медичного закладу з лікування онкозахворювань в Україні - Національного інституту раку - потребують нашої підтримки. Державного фінансування Інституту не вистачає для забезпечення всіх відділень життєво необхідним обладнанням. Серед іншого - гостро стоїть питання термінового придбання вітальних моніторів, без них лікарі буквально як без рук. А пацієнти - без відповідного якісного догляду й контролю.

За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я, рак – друга з причин дитячої сметності у світі після насильницької смерті. Дотепер не відомо, чому нормальна (типічна) клітина стає ненормальною (атипічною) та починає активний неконтролюємий ріст. Онкопатологія не залежить від положення у суспільстві та наявность грошей.

Лікування злоякісних пухлин проводиться в Національному інституті раку та в онкогематологічних відділеннях дитячих обласних лікарень. Після закінчення курсу спецлікування, яке триває від півроку до півтора року, дитина впродовж п’яти років проходить регулярні перевірки. Якщо все добре, то дитині знімають інвалідність, пов’язану з онкопатологією.

На щастя, більше 70% дитячих онкогематологічних захворювань виліковні. Це пов’язано з особливостями фізіології та гістології пухлин, що зустрічаються в дитячому віці. Для лікування та підтримуючої терапії вікористовуються надточні прибори та спеціальна апратура. На жаль, вона настільки ж дорога, як і життєво необхідна. Не всі медичні заклади можуть забезпечити себе повністю необхідним обладнанням, витратними матеріалами або препаратами.

Зараз Інститут серед іншого потребує так званий вітальний монітор «Nihon Kohden PVM-2703K» с функцією «esCCO».Такі монітори забезпечують повний контроль стану пацієнта під час операції – дихання, тиск, робота серця, температура. Апарат – легкий, компактний, переносний монітор з кольоровим сенсорним дисплеєм. Він прокладає лікарям дорогу до серця пацієнта та дозволяє знизити операційні ризики.

«Компанія WOG і я особисто переймаємося долею наших співгромадян. Пропонуємо автомобілістам долучитись до нашої спільної акції з Українською Біржею Благодійності. Купуйте символічні сердечка усього за 1 грн. та доєднайтеся до великої справи. Щиро бажаю вам ніколи не знати про хвороби, і стикатися з ними лише жертвуючи на благодійність. Ми з нетерпінням чекаємо на результати акції. Зібрану суму та її призначення ми обов’язково означимо в наступних новинах», - зазначив генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький.

З 19 серпня по 19 вересня 2013 року компанія WOG проводить акцію у мережі своїх АЗК – купуючи символічне серце або роблячи пожертву у нас на сайті онлайн, ви допомагаєте придбати вітальні монітори для Національного інституту раку. Нехай вся країна наповниться серцями, які прокладуть дорогу в майбутнє для маленьких і великих пацієнтів закладу.

Українська Біржа Благодійності виступає партнером акції та забезпечує цільове використання коштів та повну фінансову звітність.

ID: 696
Підтримали
WOG
09.10.2013 12:49
221570,00 грн.
Благодійна допомога
19.09.2013 22:18
50,00 грн.
Ілля Пет
19.09.2013 02:54
33,00 грн.
Благодійна допомога
17.09.2013 22:01
50,00 грн.
Благодійна допомога
16.09.2013 16:26
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Коли не знаєш як то – бути здоровим
Підтримати
Здоров'я
Коли не знаєш як то – бути здоровим
Все життя 14-річного Єгора проходить в постійній боротьбі за своє здоров’я та навіть життя. З народження…
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Підтримати
Здоров'я
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Ми збираємо кошти на реабілітацію 100 осіб – жінок і дітей, які постраждали від війни в Україні. (У варт…
Розпочати все спочатку
Підтримати
Здоров'я
Розпочати все спочатку
Цей активний хлопчик – 7-річний Сергійко. Він народився передчасно, був слабким, страждав на жовтяницю т…
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Навесні 2023 року компанія Київстар розширює програму "Дитяча надія" новим напрямком - допомога дітям з …
Показати всі