Дожити до трансплантації
Дожити до трансплантації
Завершений

Дожити до трансплантації

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.11.2020
Запорізька обл.
Завершений
Всього зібрано
38944,76 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
38944,76 грн.

Енергійний, доброзичливий, порядний, кмітливий, життєрадісний. Таким Євгена Сечина давно знають його друзі, вчителі та любляча сім'я. А ще він студент Мелітопольського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Захоплюється психологією та вивченням англійської мови. Має мрію здобути вищу освіту й працювати у сфері програмування. На його думку, кожен може зробити свій внесок для покращення життя людства в межах своєї спеціалізації. Так, майбутніх планів дуже багато, та зараз єдине його бажання – вилікуватися!

Все почалося у лютому 2020 року, коли Євгеній захворів ГРВІ. Після вірусної інфекції у нього залишилося погане самопочуття, були збільшені лімфовузли. Лікарі довго не могли поставити діагноз. Та ще й карантин тоді завадив вчасно потрапити в Київ на консультацію. Про рак тоді ніхто й не підозрював. А вже у перших числах травня Євгеній потрапив до реанімації дитячої лікарні Мелітополя з дуже низькими показниками крові. І тільки в Запорізькій обласній дитячій лікарні у відділенні гематології у нього виявили мієлобластний лейкоз. Після цього Женя переніс 5 місяців пекла в онкологічному відділенні. Чотири високодозові хімії, нескінченні переливання крові і тромбоконцентрату. Як наслідок, стоматит у тяжкій формі та нудота, що ускладнювало прийом їжі.

А ще велика кількість антибіотиків та ліків, що призводили до посилення побічної дії. Субфебрильна температура тіла, яку треба було зменшувати препаратами через крапельниці. Тяжкий вихід з аплазії (коли кістковий мозок практично не виробляє клітини крові або ж виробляє їх, але істотно менше потрібного). У підсумку все це призвело до великої втрати маси тіла – Євген важив усього 23 кг. Хлопець не міг пересуватися самостійно й опинився в інвалідному візку.

Попри своє тяжке захворювання, завдяки власним зусиллям і підтримки рідних людей Євген знайшов в собі сили й став на ноги. Вагу тіла частково вдалося відновити. Він продовжує займатись дистанційно, щоб здійснити свою мрію. Коли дозволяє стан, із задоволенням занурюється у книжки. Вони не дозволяють йому впадати у відчай та допомагають триматися до тої щасливої миті, коли хвороба вже буде позаду. Адже Євген вірить тільки в перемогу, тож йому обов’язково треба дочекатися трансплантації кісткового мозку. Для нього це єдиний вихід. Та зараз він потребує дорогого лікування препаратом "Венкліксто" 100 мг.

Вартість однієї упаковки препарату складає 23 000 гривень. ЇЇ вистачає тільки на чотири дні, а хвороба забрала в сім’ї всі заощадження.

Попри все у хлопця залишилася надія на допомогу небайдужих людей. Зараз для Жені це найцінніше!

 

Повне ім’я: Сечин Євгеній Євгенович, 02.09.2002 р.
Місто: Мелітополь, Запорізька обл.
Діагноз: гострий мієлоїдний лейкоз
ID: 6604
Підтримали
Seriously
22.01.2021 10:40
1000,00 грн.
сім'я Українець
20.12.2020 13:33
14,91 грн.
Благодійна допомога
19.12.2020 21:36
458,83 грн.
Благодійна допомога
19.12.2020 15:45
40,82 грн.
Благодійна допомога
19.12.2020 11:48
254,90 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Колишній військовий страждає на аденому
Підтримати
Здоров'я
Колишній військовий страждає на аденому
В Ігоря Битюка знайшли велетенську аденому гіпофіза головного мозку. Після отриманого діагнозу почали лі…
Він мріє про самостійне дитинство
Підтримати
Здоров'я
Він мріє про самостійне дитинство
Поява на світ маленького Дениса була важкою. Потрійне обвиття пуповиною та кисневе голодування. Але, на …
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Важкі випробування Олега. 2
Підтримати
Здоров'я
Важкі випробування Олега. 2
Коли маленькому Олегу виповнилося 8 місяців, його мама зрозуміла, що з сином щось не так – і її побоюван…
Показати всі