Друге дихання – марафон заради повернення до життя. Ахтем Сеітаблаєв
Друге дихання – марафон заради повернення до життя. Ахтем Сеітаблаєв
Завершений

Друге дихання – марафон заради повернення до життя. Ахтем Сеітаблаєв

Проект здійснює
Розпочато: 03.03.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
7925,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7925,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ахтем Сеітаблаєв – відомий український актор та режисер, Заслужений артист АР Крим, ведучий патріотичного шоу «Хоробрі серця», приєднався до Благодійного марафону в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2016 заради гідної мети і підтримує проект «Друге дихання» Всеукраїнського благодійного фонду «Крона».

Мета команди проекту «Друге дихання» на цьому благодійному марафоні – зібрати 150 000 грн на придбання компресору до апарату штучної вентиляції легень для дитячої реанімації НДСЛ "ОХМАТДИТ".

Ахтем Сеітаблаев не вперше бере участь у благодійному марафоні і допомагає тяжкохворим дітям. Минулого року він залучив 10 000 грн на купівлю обладнання для діагностики і виходжування недоношених дітей.

Актор зіграв більше 30 ролей в кіно та театрі, найвідоміші з яких – Ромео у виставі «Ромео і Джульєтта», Макбет в однойменній виставі, Хосе у виставі «Кармен», Амет-Хан Султан у кінофільмі «Хайтарма», Татарин в серіалі «Гвардія». Лауреат двох Державних премій Автономної Республіки Крим, театральної премії «Київська Пектораль» за акторську роботу.
Зняв фільми: «Квартет для двох», «Фабрика щастя», «Операція «ЧеГевара», «Осінні квіти», «Темні води», «Чемпіони з підворіття», «Хайтарма». Його фільм "Чемпіони з підворіття" отримав приз «Золотий Дюк» Одеського Міжнародного кінофестивалю та спеціальну нагороду Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Така нагорода ЮНІСЕФ була вручена вперше за 15-річну історію діяльності фонду в Україні.

Фільм «Хайтарма» визнаний найкращим українським фільмом за версією Премії Національної спілки кінематографістів України у 2013 році, нагороджений гран-прі Трускавецького Міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат», гран-прі Міжнародного кінофестивалю «Кимера» в Термолі (Італія) за кращу режисуру і кращий фільм, гран-прі кінофестивалю в м. Трієст, російської національної кінопремії «НИКА» як кращий фільм країн Балтії та СНГ.

«Нещодавно син мого друга потрапив в аварію, ми всі переживали за його життя. Бачили, як самовіддано лікарі реанімації борються за його відродження. Розумію, яку ціну мають хвилини, секунди без кисню, і як апарати рятують життя. Я хочу, щоб людина, яка тільки розпочала свій життєвий шлях, пройшла його гідно і здорово, щоб шлях не був перерваний на самому початку. І якщо раптом здається, що це вже кінець, не зупинитись, відкрити друге дихання, повернутись на дистанцію і рухатись далі. І якщо я можу в цьому допомогти – я готовий зробити це».

У відділення реанімації та інтенсивної терапії Національної лікарні ОХМАТДИТ потрапляють діти з різними патологіями і важкими станами – травмами, опіками, після операцій, недоношені. Дитина в комі чи передчасно народжена не може самостійно дихати, цю функцію мають виконувати дихальні апарати. У лікарів є лише кілька секунд, щоб підключити до апарату, який замінить легені або допоможе дитині дихати. Перерва у подачі кисню може коштувати дитині життя. Зараз у відділенні вийшов з ладу компресор, що подає повітря на апарат штучної вентиляції легенів.

Тож я запрошую всіх приєднуватись – разом ми зможемо зібрати необхідну суму, щоб придбати надійне обладнання для реанімації.

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
17.04.2016 12:47
200,00 грн.
Анонімна допомога
16.04.2016 13:53
150,00 грн.
Лариса Сидельник
15.04.2016 16:38
400,00 грн.
Анонімна допомога
14.04.2016 10:47
300,00 грн.
Анонімна допомога
12.04.2016 11:14
200,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Ліна: розірвати замкнуте коло
Ліні щойно виповнилося 9, і ось вже півтора роки ночами вона мусить підключатись до кисневого апарату. В…
Підтримати
Здоров'я
Без допомоги вони можуть задихнутися
Діти з рідкісними генетичними хворобами щодня живуть у страху, що раптово можуть просто задихнутися.
Підтримати
Здоров'я
Вирватися з пастки
Під час карантину на 30-50% зросла кількість звернень на гарячі лінії з приводу домашнього насильства. С…
Підтримати
Здоров'я
Система "Павук" для паліативних дітей
Питання паліативної допомоги дуже гостро стоїть для 20 тисяч українських дітей. Таким сім'ям потрібна ос…
Показати всі