Друге дихання – марафон заради повернення до життя. Дмитро Лазуткін
Друге дихання – марафон заради повернення до життя. Дмитро Лазуткін
Завершений

Друге дихання – марафон заради повернення до життя. Дмитро Лазуткін

Проєкт здійснює
Розпочато: 03.03.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
2955,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2955,00 грн.

Поет, журналіст, спортивний коментатор. Голос цієї людини знають сьогодні всі шанувальники спорту, а його вірш «Реквієм на дощі» прокотився всією країною і запав у серце кожному українцю. Дмитро Лазуткін – лірик і патріот, чемпіон з кількох видів єдиноборств і телеведучий приєднався до Благодійного марафону в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2016 і підтримує проєкт Всеукраїнського благодійного фонду «Крона» «Друге дихання».

Мета команди проєкту «Друге дихання» – зібрати 150 000 грн на придбання компресору до апарату штучної вентиляції легень для дитячої реанімації НДСЛ "ОХМАТДИТ".

«Потрібен, як повітря. Без нього неможливе життя. Без нього неможлива ефективна реанімація. Мені доводилось бачити і чути від парамедиків й волонтерів, як в польових умовах рятували поранених і постраждалих, в тому числі дітей з допомогою апаратів штучного дихання. Тому я вирішив підтримати проєкт «Друге дихання». І я запрошую усіх небайдужих людей також приєднатись і разом допомогти придбати обладнання в реанімацію національної дитячої лікарні» - каже Дмитро.

Голос Лазуткіна хоча б раз чув кожен українець, адже він коментує на телебаченні футбольні і боксерські матчі, Олімпійські змагання, також він читає свої вірші під час культурних подорожей, фестивалів і презентацій. "Король поетів" – таке звання отримав Дмитро на літературному фестивалі "Порядок слов" у Мінську. Він лауреат премій ім. Б-І. Антонича «Привітання життя», "Благовіст", переможець чисельних поетичних і літературних конкурсів. Автор поетичних збірок «Солодощі для плазунів», «Паприка грез», «Добрі пісні про поганих дівчат», «Колядки і вальси». Найвідоміша – його нещодавня збірка «Червона книга» – містить вірші, навіяні подіями на Сході України, зустрічами з бійцями, справжніми героями. Він їздив у зону проведення АТО як арт-волонтер; проїхав Луганською та Донецькою областю вздовж всієї лінії зіткнення – від півночі до півдня.

Дмитро активно займається спортом. Він Чемпіон України з козацького двобою, переможець Кубка Європи 2013 з елітних боїв (кікбоксинг, розділ фулл-контакт) за версією IFEF, бронзовий призер Кубка світу з кікбоксінгу і кік-джитсу, володар чорного поясу (1-го дану) з кемпо-карате.

Друзі, підтримайте цей проєкт і нашу команду – приєднуйтесь і допомагайте дітям!

У відділення реанімації та інтенсивної терапії Національної лікарні ОХМАТДИТ потрапляють діти з різними патологіями і важкими станами – травмами, опіками, після операцій, недоношені. За останні два роки відділення прийняло в півтора рази більше пацієнтів, ніж раніше. Дитина в комі чи передчасно народжена не може самостійно дихати, цю функцію мають виконувати дихальні апарати. У лікарів є лише кілька секунд, щоб підключити до апарату, який замінить легені або допоможе дитині дихати. Перерва у подачі кисню може коштувати дитині життя. Зараз у відділенні вийшов з ладу компресор, що подає повітря на апарат штучної вентиляції легенів.

 

 

ID: 2057
Підтримали
Благодійна допомога
15.04.2016 11:16
100,00 грн.
Благодійна допомога
14.04.2016 21:45
10,00 грн.
Благодійна допомога
08.04.2016 09:11
300,00 грн.
Лариса Сидельник
24.03.2016 16:22
1425,00 грн.
Благодійна допомога
23.03.2016 16:41
800,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Її залізна воля здатна подолати все
Підтримати
Здоров'я
Її залізна воля здатна подолати все
Семенченко Єлизаветі діагностували епілепсію. Так, до всього іншого лікування додалися протисудомні преп…
Гуманітарні набори для поранених військових
Підтримати
Здоров'я
Гуманітарні набори для поранених військових
Проєкт створений для забезпечення 10 важко поранених військових необхідними речами під час їх перебуванн…
Щире прохання про допомогу для Вадима
Підтримати
Здоров'я
Щире прохання про допомогу для Вадима
Вадимові 12 років, у нього спастична форма ДЦП (дитячий церебральний параліч), і йому необхідно проходит…
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі