Друге життя для мами
Друге життя для мами
Завершений

Друге життя для мами

Проект здійснює
Розпочато: 01.10.2013
Дніпропетровська обл
Завершений
Всього зібрано
58200,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
58200,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ніхто з нас не застрахований від нещастя. Молода мати Юля пережила клінічну смерть після ін’єкції знайомого препарату – в результаті анафілактичного шоку. Аби повернути дівчину до життя родина витратила величезні гроші, залізла в борги. Зараз Юлі конче потрібні нові курси реабілітації, грошей на які сім’я не має. Дітки Юлі вірять: мама обов'язково видужає! Люди не відвернутися і обов'язково допоможуть їм! Подарують мамі друге життя!

Молода мама двох хлопчаків Юля Павлюковська зараз не може приділяти увагу ані дітям, ані чоловікові. Більше того, їй самій постійно потрібна посилена увага й турбота. Всього лише один день, один випадок перевернув життя всієї родини.

Юля була поборницею здорового способу життя: займалася фітнесом, стежила за харчуванням - відповідально ставилася до свого здоров'я. І ось, все-таки, трохи прихворіла. Ну та нічого - подумала Юля, як і минулого разу, - піду до лікаря, зроблю укол антибіотика, і все пройде. Але за деякий час Юля відчула себе гірше. Організм несподівано зреагував на знайомий вже препарат алергічною реакцією і анафілактичним шоком. «Мама захворіла і їй потрібно поїхати в лікарню полікуватися» - пояснюють дітям. «Швидка», реанімація, зупинка серця...

Лікарі борються за життя Юлі і не дають їй померти. Знову запускають серце! Жива! Але стан молодої мами важкий - постреанімаційна хвороба. Перший місяць Юля проводить в комі. Потім ще півтора місяці в реанімації. Вчорашня спортсменка не може ходити, говорити, самостійно їсти. Рідні та близькі починають боротьбу за повернення Юлі до нормального життя.

На допомогу родині Павлюковських приходить керівництво комбінату, на якому працює Юлина сім'я. Допомагають близькі та далекі родичі, друзі та знайомі. Беруться в кредит гроші - всього вже більше 300 000 грн. Завдяки спільним зусиллям Юля проходить курси реабілітації, їй роблять операції. І лікування дає результат - вона активно йде на поправку! Юлечка починає все більше рухатися самостійно. Спочатку тільки кивками голови, але зараз вже і словами спілкується з рідними. Це справжній прорив , порівняно з тим станом, в якому була Юля в реанімації. Крок за кроком приходить одужання. Прогрес очевидний, але дається він непростий ціною. Власні ресурси сім'ї Павлюковських давно вичерпані. А Юлечці потрібні нові курси реабілітації.

Маленькі Єгорка і Ваня знають, що мама обов'язково видужає. Що люди не відвернутися і обов'язково допоможуть їм знову! Допоможуть повернути маму!

Ім’я: Павлюковська Юлія, 01.03.1985 р.н.

Місто: Дніпропетровська область,м. Орджонікідзе

Діагноз: Комбінована енцефалопатія з глибоким спастичним тетрапарезом, афазією, дизартрією, вираженими когнітивними порушеннями ходьби і самообслуговування

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
13.02.2015 09:58
3788,00 грн.
Сергей Осадчук
13.02.2015 06:35
1000,00 грн.
Благодійна допомога
12.02.2015 18:42
20,00 грн.
Благодійна допомога
12.02.2015 17:32
50,00 грн.
Благодійна допомога
12.02.2015 12:26
50,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Врятувати венки дітей
Підтримати
Здоров'я
Врятувати венки дітей
Дітки, хворі на рак, щодня витримують безліч введень ліків. Через це їх маленькі венки набрякають, ховаю…
Поборемось за Лізу! 4
Підтримати
Здоров'я
Поборемось за Лізу! 4
Боротьба – саме так одним словом можна описати життя сім’ї маленької дівчинки Лізи. Змагання із страшною…
Сoronavirus.Kyiv
Підтримати
Здоров'я
Сoronavirus.Kyiv
Командою Сoronavirus.Kyiv було вирішено зосередиться на купівлі термінових витратних матеріалів та медик…
Врятуйте сердечко Астраханцева Артема
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко Астраханцева Артема
Нашої з вами допомоги потребує Артемчик із Запоріжжя, у якого вроджена вада серця – відкрита артеріальна…
Показати всі