Друге життя вживаним речам
Друге життя вживаним речам

Друге життя вживаним речам

Проєкт здійснює
Розпочато: 19.11.2014
Дрогобич, Львівська область
Завершений
Всього зібрано
12000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12000,00 грн.

Спільнота безпритульних осіб просить допомогти їм придбати контейнери для збору вживаних речей. Ці речі вони сортуватимуть, відновлюватимуть і продаватимуть у соціальній крамниці у Дрогобичі. Результати такої роботи будуть наступні: безхатченки працюватимуть та утримуватимуть себе і спільноту, у місті буде крамничка з добрими та дешевими товарами, люди не викидатимуть речі, а віддаватимуть їх потребуючим, тим самим долучаючись до благодійності та підтримуючи безхатченків.

 

Актуальною проблемою громади Дрогобича є значна чисельність бездомних осіб, які приїжджають сюди навіть з інших міст. Бездомні є проблемою кожного міста, але проблемою Дрогобича є те, що цій категорії людей, окрім громадської організації «Наша хата», в місті ніхто не допомагає.

Для вирішення цієї проблеми громади Дрогобича ініціативна група молоді, активні волонтери ГО «Наша хата», яким не байдужа доля безхатченків, хочуть розмістити контейнери для збору речей в місті, зробити соціальну рекламу та облаштувати в центрі м. Дрогобич соціальну крамницю, яка буде пунктом прийому вживаних речей та реалізації цих же речей реставрованих бездомними. В крамниці під наглядом молодих волонтерів безхатченки зможуть брати собі необхідні чисті речі та отримати інформацію про притулок для бездомних «Наша хата» та про інші притулки в Львівській області. Також соціальна крамниця працюватиме і для інших людей: за невелику пожертву тут можна буде придбати собі одяг чи інші побутові речі. Виручені кошти ітимуть на оплату праці безхатченкам та утримання спільноти безпритульних осіб.

Така модель само утримання спільнот безпритульних вже давно успішно існує у розвинених європейських країнах та деяких містах України. У Дрогобичі на даний момент немає нічого подібного, але наша ініціативна група молодих людей вже добре ознайомлена із механізмом такого проєкту, який матиме значний позитивний вплив і на вирішення соціальної проблеми безпритульності в нашому місті, і на громадськість, яка змінить своє упереджене ставлення до безхатченків та на розуміння проблеми.

На сьогоднішній день ми маємо багато добровольців, які готові допомогти в розвитку цієї соціальної ініціативи, також ми вже знайшли відповідне приміщення для облаштування такого пункту та, не вистачає лише коштів, щоб облаштувати це приміщення та закупити необхідні речі, зокрема контейнери по збору для збору вживаних речей. Саме тому ми звертаємось до Вас за підтримкою, допомогти нам придбати контейнери для вживаного одягу.

ID: 1177
Підтримали
Благодійна допомога
16.01.2015 12:19
9815,00 грн.
Iryna L
12.01.2015 13:25
150,00 грн.
Петро Руденко
09.01.2015 14:20
1000,00 грн.
Благодійна допомога
08.01.2015 10:16
10,00 грн.
Максим Литвиненко
07.01.2015 07:06
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога 45 Окремій артилерійській бригаді ЗСУ
Підтримати
Підтримка громад та України
Допомога 45 Окремій артилерійській бригаді ЗСУ
Тут ви допомагаєте у матеріально технічному забезпеченні потреб 45 Окремої артилерійської бригади ЗСУ дл…
Кураж Червневий 2024
Підтримати
Підтримка громад та України
Кураж Червневий 2024
На Благодійному Червневому Куражі збираємо 3 000 000 грн на мобільний пункт управління БпАК (безпілотних…
88007 - SMS-благодійність
Підтримати
Підтримка громад та України
88007 - SMS-благодійність
Відправляючи SMS на номер 88007, Ви долучаєтесь до допомоги на обороноздатність та відбудову України. Но…
dobro.ua – Україна понад усе!
Підтримати
Підтримка громад та України
dobro.ua – Україна понад усе!
Тут ви рятуєте українців від гуманітарної катастрофи, спричиненої війною.
Показати всі