ДЦП – не вирок. 4
ДЦП – не вирок. 4
Завершений

ДЦП – не вирок. 4

Розпочато: 12.02.2019
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
22350,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
22350,00 грн.

Маленькі неслухняні ручки і ніжки, добре личко і океан в очах. Дивлячись на Катю, неможливо пройти повз, не зацікавитися її долею, не посміхатися їй у відповідь. Але посмішка гасне, коли розумієш, що з цією дитиною трапилася біда. З самого народження Катруся бореться за своє здоров'я, за дрібненькі кроки на шляху до одужання.

Народження дитини з ДЦП не завжди пов'язано зі здоров'ям або способом життя батьків. Причиною діагнозу іноді стає порушення внутрішньоутробного розвитку мозку або асфіксія пережита при пологах. Ось і народження Катрусі було ускладненим, лікарі застосували акушерські щипці. Далі були судоми, кома, тижні, проведені в лікарні. Зараз у дівчинки діагностовано ДЦП, подвійна спастична геміплегия з грубими руховими порушеннями.

Коли перша небезпека позаду, приходять робочі будні: дівчинці день за днем доводиться відвойовувати кожний новий рух, вміння, здібність. Батьки проходять цей шлях разом із дітьми, хвора дитина стає їх головним "проєктом" на все життя. Слава Богу, епілепсія перестала мучити Катрусю, а значить, стала можливою повноцінна реабілітація. Вдома мама займається з Катрусею лікувальною гімнастикою і масажем, регулярно возить її на відновлювальні курси. Дівчинка відвідувала іпотерапію, а також проходила реабілітацію в МКЛ Козявкіна, в клініці "Інново", РЦ "Вікторія", а також Катюші необхідно постійно проходити лікування в медичному центрі Берсенєва.

Зараз дівчинка вже самостійно сідає; може нахилитися сидячи на руках у мами; намагається робити кроки стаючи на повну стопу. Найбільше проявляє активність Катюша, перебуваючи в дитячому колективі: дуже хочеться їй пограти з ровесниками, але, на жаль, поки це їй не доступно. Після кожного курсу лікування знижується тонус в м'язах, дитина розслабляється. Дівчинка поки не говорить, але чудово розуміє звернену мову і реагує на неї. Як і всі діти, Катя дуже любить мультфільми.

Катрусі дуже потрібно пройти черговий курс лікування – закріпити здобутий результат. Мама Каті просить відгукнутися всіх небайдужих людей і допомогти дитині зробити наступний крок у розвитку, адже кожна реабілітація для дівчинки – це важке навантаження для родини. Ви можете стати добрим чарівником і взяти участь в цій боротьбі, а ми обов'язково віддячимо вам хорошим результатом і посмішкою.

 

ПІБ: Сажнева Катерина Сергіївна, 09.08.2010 р.

Місто: с. Звонецьке-на-Дніпрі, Дніпропетровська обл.

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, затримка всіх видів розвитку, косоокість, симптоматична епілепсія, внутрішня гідроцефалія, лікворогіпертензійний синдром

 

 

ID: 4800
Підтримали
Благодійна допомога
25.05.2019 20:35
180,93 грн.
Благодійна допомога
25.05.2019 11:19
50,92 грн.
Денис Help
24.05.2019 10:14
81,57 грн.
Благодійна допомога
24.05.2019 09:15
50,92 грн.
Благодійна допомога
24.05.2019 07:16
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
В хуртовині відчуттів
Підтримати
Здоров'я
В хуртовині відчуттів
У Мирона аутизм. Його життя добре описує префікс "гіпер". Корекційні заняття допоможуть йому почувати се…
Мрію про здорове дитинство
Підтримати
Здоров'я
Мрію про здорове дитинство
Крихітний Нікіта народився на 31 тижні вагітності з вагою всього 1,540 грамів. Малюка відразу перевели в…
Зберегти гідність, навіть коли дуже погано
Підтримати
Здоров'я
Зберегти гідність, навіть коли дуже погано
Навіть коли дуже тяжко хворий, навіть коли ледве можеш сісти в ліжку… зберігати власну гідність людині в…
Важкі випробування Олега. 2
Підтримати
Здоров'я
Важкі випробування Олега. 2
Коли маленькому Олегу виповнилося 8 місяців, його мама зрозуміла, що з сином щось не так – і її побоюван…
Показати всі