Дзвінок з палати
Дзвінок з палати
Завершений

Дзвінок з палати

Проект здійснює
Розпочато: 21.07.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
34700,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
34700,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

"Мамо, приїдь, будь ласка! Мені погано, лікарі не виключають інфекцію, треба відвезти кров у лабораторію... Ні, треба сьогодні… Я знаю, що далеко, але… температура росте…" – медсестричка, яка змінює крапельниці, часто чує з палат подібні відчайдушні дзвінки. Це – буденність Київського центру трансплантації кісткового мозку. Пацієнтам після надважкої хімії заборонено виходити зі стерильних палат. Дзвінок – єдине, що лишається… У лабораторіях Центру відсутні реактиви для виявлення навіть найпоширеніших вірусних інфекцій.


Люди їдуть сюди з найвіддаленіших куточків України. Для них лікування у цьому Центрі – єдиний шанс вижити, бо в протоколі лікування їхньої хвороби – "аутологічна трансплантація стовбурових клітин". Попереду в них – надпотужна хіміотерапія у стерильному боксі зі скляними стінами. Власний імунітет тимчасово знищується, і кожна інфекція може стати фатальною. Інфекції ззовні та інфекції, які є в організмі хворого, навіть якщо вони роками не проявляли себе.

Але… Центр не має реактивів для виявлення багатьох розповсюджених інфекцій. І хворі, а точніше – їхні родичі, вимушені возити пробірки з кров'ю в приватні лабораторії. А лікарям лишається сподіватись, що родичі вчасно приїдуть, а дані сторонніх лабораторій будуть точними. Але що робити, якщо у хворого немає родичів у Києві і немає кому відвезти пробірку? Чи якщо дані різних лабораторій різняться? Або не відповідають симптомам?

"Інколи ми отримуємо результат аналізу зі сторонньої лабораторії і не розуміємо його значення, бо лабораторія вказала дані в нестандартних одиницях. Чи результат настільки дивний, що хочеться його перевірити, але для цього треба знов викликати родича хворого, щоб він відвіз чергову пробірку. А це все час, час, час, якого зазвичай у наших хворих просто немає. Або ми швидко поставимо діагноз і почнемо лікування, або хворий неминуче помре. А як встигнути, коли навіть за великі гроші приватні лабораторії "терміново" роблять аналіз 2 дні?!" – лікарі щиро переживають і гаряче просять допомогти відновити роботу власних лабораторій Центру.

Набір реактивів для виявлення типових вірусних інфекцій, пробірки для крові та автоматичного аналізатора – 34 700 грн за те, щоб наступні півроку лікарі Київського міського центру трансплантації кісткового мозку були спокійні: їхні пацієнти – під надійним контролем. Для того, щоб через неспішність та помилки приватних лабораторій не помирали люди.

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
10.12.2015 14:27
900,00 грн.
Анонімна допомога
09.12.2015 16:45
130,00 грн.
Анонімна допомога
08.12.2015 11:34
500,00 грн.
Анонімна допомога
05.12.2015 21:32
5,00 грн.
Владимир Владимир
05.12.2015 20:05
250,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Лікарі та пацієнти просять допомоги
78 хворих на важку пневмонію – всього 2 кисневі апарати. Таке лікування у районній лікарні під Маріуполе…
Підтримати
Здоров'я
Безгрошів’я може вбити мрію Евеліни
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Еве…
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть подолати рак!
Ваня жив звичайним життям, будував плани на майбутнє, але одного разу все змінилося. У 2017 році йому ді…
Підтримати
Здоров'я
Ліна: розірвати замкнуте коло
Ліні щойно виповнилося 9, і ось вже півтора роки ночами вона мусить підключатись до кисневого апарату. В…
Показати всі