Дзвінок з палати
Дзвінок з палати
Завершений

Дзвінок з палати

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.07.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
34700,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
34700,00 грн.

"Мамо, приїдь, будь ласка! Мені погано, лікарі не виключають інфекцію, треба відвезти кров у лабораторію... Ні, треба сьогодні… Я знаю, що далеко, але… температура росте…" – медсестричка, яка змінює крапельниці, часто чує з палат подібні відчайдушні дзвінки. Це – буденність Київського центру трансплантації кісткового мозку. Пацієнтам після надважкої хімії заборонено виходити зі стерильних палат. Дзвінок – єдине, що лишається… У лабораторіях Центру відсутні реактиви для виявлення навіть найпоширеніших вірусних інфекцій.


Люди їдуть сюди з найвіддаленіших куточків України. Для них лікування у цьому Центрі – єдиний шанс вижити, бо в протоколі лікування їхньої хвороби – "аутологічна трансплантація стовбурових клітин". Попереду в них – надпотужна хіміотерапія у стерильному боксі зі скляними стінами. Власний імунітет тимчасово знищується, і кожна інфекція може стати фатальною. Інфекції ззовні та інфекції, які є в організмі хворого, навіть якщо вони роками не проявляли себе.

Але… Центр не має реактивів для виявлення багатьох розповсюджених інфекцій. І хворі, а точніше – їхні родичі, вимушені возити пробірки з кров'ю в приватні лабораторії. А лікарям лишається сподіватись, що родичі вчасно приїдуть, а дані сторонніх лабораторій будуть точними. Але що робити, якщо у хворого немає родичів у Києві і немає кому відвезти пробірку? Чи якщо дані різних лабораторій різняться? Або не відповідають симптомам?

"Інколи ми отримуємо результат аналізу зі сторонньої лабораторії і не розуміємо його значення, бо лабораторія вказала дані в нестандартних одиницях. Чи результат настільки дивний, що хочеться його перевірити, але для цього треба знов викликати родича хворого, щоб він відвіз чергову пробірку. А це все час, час, час, якого зазвичай у наших хворих просто немає. Або ми швидко поставимо діагноз і почнемо лікування, або хворий неминуче помре. А як встигнути, коли навіть за великі гроші приватні лабораторії "терміново" роблять аналіз 2 дні?!" – лікарі щиро переживають і гаряче просять допомогти відновити роботу власних лабораторій Центру.

Набір реактивів для виявлення типових вірусних інфекцій, пробірки для крові та автоматичного аналізатора – 34 700 грн за те, щоб наступні півроку лікарі Київського міського центру трансплантації кісткового мозку були спокійні: їхні пацієнти – під надійним контролем. Для того, щоб через неспішність та помилки приватних лабораторій не помирали люди.

ID: 1021
Підтримали
Благодійна допомога
10.12.2015 14:27
900,00 грн.
Благодійна допомога
09.12.2015 16:45
130,00 грн.
Благодійна допомога
08.12.2015 11:34
500,00 грн.
Благодійна допомога
05.12.2015 21:32
5,00 грн.
Владимир Владимир
05.12.2015 20:05
250,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Подаруйте здатність чути
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте здатність чути
Коли Андріані було 2,5 роки, звернулися до лікарів, так і дізналися, що дівчинка не чує. Тоді їй постави…
Мрію не падати і ходити ніжками
Підтримати
Здоров'я
Мрію не падати і ходити ніжками
Діагноз "ДЦП" Мілані встановили після 4 років, а в 5-річному віці в дівчинки був перший напад епілепсії,…
Вся Україна. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Допоможемо Іванні?
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Іванні?
Іванна народилася у липні 2014 року, проте ще до пологів – на 27 тижні вагітності – батькам повідомили, …
Показати всі