Фабрика думок
Фабрика думок

Фабрика думок

Проект здійснює
Розпочато: 04.11.2020
Київ
Активний
Залишилось зібрати
16616,73 грн.
Зібрано у відсотках
52%
Потрібно зібрати
35000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Подаруй дітям можливість поринути в атмосферу наукових відкриттів. 10 дітей з школи-інтернату №11 візьмуть участь в унікальному проекті по підготовці винахідників "Фабрика думок". Опанувавши систему створення інновацій, юні учасники та учасниці із соціально незахищених верств населення отримають навички, що допоможуть їм стати успішними та конкурентоспроможними у дорослому житті.

Ми щиро віримо, що завдяки нашому проекту "Фабрика думок" діти визначать своє майбутнє в напрямку розвитку свого інтелекту. Ми переконані, що креативності та критичному мисленню необхідно навчити всіх дітей, а не тільки тих, чиї батьки можуть собі це дозволити. Це допоможе їм знайти себе в житті, а не залишитись на вулиці, загубленими для себе і для суспільства.

Лідеру майбутнього необхідно мати вміння самостійно осмислювати, доповнювати та формулювати умови винахідницьких задач, вміти знаходити різні варіанти вирішення складних завдань. Програма розвитку сильної особистості стимулює дітей до винахідництва, розкриває творчі здібності, дає можливість розвитку логічного мислення через розв’язання нестандартних проблем, прививає звичку думати та аналізувати. Саме цьому ми і плануємо навчити підлітків за допомогою TRIZ-педагогіці.

Протягом 5 років завдяки Українській Біржі Благодійності тривав наш проект "Наука їде до дітей". Тоді не тільки вдалося зібрати необхідні кошти, а й перевершити наші найсміливіші сподівання. Всі разом ми подарували справжнє диво науки 575 вихованцям інтернатів м. Київ. І кожного разу, коли ми бачили зацікавлені погляди та сяючі від щастя посмішки цих дітей, розуміли, що робимо неоціненне – відкриваємо їм шлях у майбутнє.

Цього року ми хочемо запропонувати більш тривалу та насичену програму навчання з дальнім прицілом для 10 вихованців школи-інтернату №11 в м. Київ. Навчання триватиме 3,5 місяці, в результаті чого підлітки отримають навички розв’язання задач нетривіальним способом. Це допоможе їм в подальшому житті та закладе фундамент успішної самореалізації.  

Для проведення 15 занять по системі TRIZ-педагогіки необхідно зібрати 35 000 грн для закупівлі витратних матеріалів, транспортних та накладних витрат.

Підготуймо дітей до успішного життя, адже кожна гривня, витрачена на освіту, може відкрити світу майбутнього генія. Майбутнє країни – в руках наших дітей! 

 

Ваша допомога як ніколи потрібна. Підтримайте проект, щоб додати трішки добра до цього світу!

Підтримати

Підтримали
Григорій
22.01.2021 15:27
1018,51 грн.
Благодійна допомога
21.01.2021 21:10
30,55 грн.
Roman Prokofyev
18.01.2021 13:56
10196,13 грн.
Благодійна допомога
17.01.2021 14:45
100,00 грн.
Благодійна допомога
17.01.2021 00:30
104,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Освіта та наука
Доступ до навчання навіть у лікарні
Перебуваючи в лікарні і відволікаючись від процедур, діти швидше одужують.
Підтримати
Освіта та наука
Небезпечні дорожні таємниці
Дехто вважає, що правила дорожнього руху мають знати лише водії транспортних засобів. Але, ц…
Підтримати
Освіта та наука
Молодіжний Клуб для людей з синдромом Дауна
Брак спілкування – основна проблема, з якою стикаються хлопці та дівчата з синдромом Дауна після закінче…
Підтримати
Освіта та наука
Особлива молодь прагне вирушити в Карпати
Табір самостійності та дружби для молодих людей з аутизмом, синдромом Дауна та інтелектуальними порушенн…
Показати всі