Фотозвіт по проекту
natalia grinishin
ХОБФ "Карітас"
07.01.2023 11:25
306 переглядів
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2023/01/07/banners/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE4.jpg.840x500_q85_box-0%2C237%2C900%2C774_crop_detail.jpg)
На сайті БО МБФ «УББ» – dobro.ua – було розміщено проект «Гідне життя стареньких.4» з метою збору коштів для придбання товарів першої необхідності для вразливих груп населення. Серед них 17 наших підопічних – людей похилого віку та людей з інвалідністю.
Ми вже вчетверте допомагає нашим підопічним, що є активними учасниками спільноти «Молоді серця», такими товарами.