Фотозвіт по проекту
natalia grinishin
ХОБФ "Карітас"
06.01.2023 12:12
296 переглядів
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2023/01/06/banners/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE1.jpg.840x500_q85_box-0%2C331%2C1350%2C1134_crop_detail.jpg)
Благодійний фонд «Карітас-Хмельницький УГКЦ» вже близько 20 років не залишає людей похилого віку наодинці зі своїм горем і проблемами. На сайті dobro.ua, БО МБФ «УББ» – було розміщено проект «Гідне життя стареньких.6», з метою збору коштів для придбання товарів першої необхідності для людей похилого віку та людей з інвалідністю. Завдяки зібраним коштам у розмірі 45 000.00 гривень (сорок п'ять тисяч гривень) 00 коп., ми змогли закупити необхідні речі (столовий посуд, кухонний текстиль тощо) для 15 осіб із числа людей похилого віку