GoCamp: Global Shapers Kyiv Hub
GoCamp: Global Shapers Kyiv Hub
Завершений

GoCamp: Global Shapers Kyiv Hub

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.06.2017
Уся Україна
Завершений
Всього зібрано
8394,31 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8394,31 грн.

Привіт! Ми – Global Shapers Kyiv Hub, і ми підтримуємо GoCamp, тому що це прекрасний формат інноваційної освіти, доступний для дітей по всій Україні. Для нас підтримка таких проєктів є внеском у розвиток нового та освіченого покоління свідомих громадян України, мотивацією молоді до відкриттів та свіжих поглядів, подолання бар’єрів та сприяння обміну у всіх сферах.

Привіт! Ми – Global Shapers Kyiv Hub, і ми підтримуємо GoCamp, тому що це прекрасний формат інноваційної освіти, доступний для дітей по всій Україні. Для нас підтримка таких проєктів є внеском у розвиток нового та освіченого покоління свідомих громадян України, мотивацією молоді до відкриттів та свіжих поглядів, подолання бар’єрів та сприяння обміну у всіх сферах.

Іноземні мови – це можливість бути повноцінним жителем планети. Знання іноземної мови полегшує спілкування з людьми у будь-якому куточку світу, збільшує можливості отримання інформації, відкриває нові шляхи до сприйняття світу через мистецтво, літературу, науку та світову спадщину. Чим більше мов ми знаємо, тим ширше наш горизонт можливостей у житті. Це стосується навчання, роботи та подорожей.

Нам, київським членам міжнародної спільноти Global Shapers, що має свої осередки у більше ніж 450 містах світу, іноземна мова дозволяє спілкуватися з усім світом, розширювати кругозір, а також отримувати унікальний досвід і враження. Крім цього, через процеси глобалізації для кожного із нас іноземна мова є необхідністю та інструментом, без якого успішна кар'єра не була би можливою.

Проєкт GoCamp – це пришкільні мовні табори з залученням міжнародних волонтерів, які разом із вчителями допомагають дітям вивчати іноземні мови. GoCamp – це про можливості, які відкриваються дітям України (лише цього року це 60 000 дітей!) – знайомство з культурами світу, розвиток вмінь та навичок, яких у школі не викладають, зокрема, розвиток критичного та глобального мислення. А для більшості школярів це буде перше у житті знайомство з іноземцем. У 2017 до України приїде більше 600 волонтерів, 80% з яких роз'їдуться по маленьких селах.

Цінність проєкту також в тому, що іноземні волонтери живуть в сім'ї одного зі школярів табору, тим самим максимально відкриваючи для себе українську культуру. У результаті, іноземці долають упередження про Україну, відкривають її заново та стають послами нашої країни у світі.

Результати проєкту у 2016 році:
- 120 волонтерів з 40 країн;
- 127 шкіл GoCamp з 24 областей України;
- 9 000 дітей.

Учасники проєкту "GoCamp: Global Shapers Kyiv Hub":
Ольга Столярчук, Юлія Тичківська, Анастасія Слепцова, Євгенія Каськова, Ірина Прокоф’єва, Тарас Бик, Віталій Захожий, Святослав Святненко, Оксана Неживенко, Аліна Опанасенко, Анастасія Клисакова, Євгенія Евоян, Валерія Собакар Худаяр, Даріус Тамаускас, Юлія Солоха, Макс Семенчук, Антон Шулик, Олег Дрижак, Злата Симоненко.

ID: 3169
Підтримали
Благодійна допомога
17.07.2017 16:24
509,16 грн.
Благодійна допомога
08.07.2017 20:23
1019,25 грн.
Благодійна допомога
05.07.2017 15:02
1018,35 грн.
Благодійна допомога
04.07.2017 09:33
254,90 грн.
Благодійна допомога
03.07.2017 18:42
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Шкільний портфелик 2024
Підтримати
Освіта та наука
Шкільний портфелик 2024
Завдяки проєкту ми плануємо закупити 100 шкільних портфеликів дітям ветеранів, дітям із сімей ВПО, багат…
Навчання дітей у Дитячому будинку. 3
Підтримати
Освіта та наука
Навчання дітей у Дитячому будинку. 3
Цей проєкт дасть змогу знедоленим дітям жити в умовах, наближених до сімейних, та мати поруч дорослих, я…
Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2
Підтримати
Освіта та наука
Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2
У рамках проєкту "Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2" ми плануємо продовжувати проводити те…
Школа запуску мовлення
Підтримати
Освіта та наука
Школа запуску мовлення
Завдяки цьому проєкту діти, які мають труднощі у звуковимові, лексико-граматичній, фонетико-фонематичній…
Показати всі