Гуманітарна допомога переселенцям
Гуманітарна допомога переселенцям

Гуманітарна допомога переселенцям

Проєкт здійснює
Розпочато: 13.04.2022
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
470000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
470000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дві родини переселенців чекають на свою чергу всередині складу. Ще десять – на вулиці. Хтось мовчазний, хтось розповідає, як обстрілювали будинок та місто. Одна дівчина не витримує й зі сльозами ділиться з нами: "Сестра, моя сестра з чоловіком, мамою та дитиною щойно вирвалася з Маріуполя! Їдуть уже через українські блокпости. Два тижні з ними не було зв'язку!".

Гуманітарний склад фонду "Помагаєм" знаходиться у центрі Дніпра. У 2014 році він був завантажений роботою, видаючи одяг та продукти переселенцям. Коли активна фаза війни завершилася, серед асортименту залишилися одяг та взуття для малозабезпечених сімей.  

А потім прийшло 24 лютого 2022 року, і склад знову став головним приміщенням фонду. 2014 рік та пандемія зараз пригадуються як репетиція до основних подій. Завдяки їй ми змогли швидко та ефективно переформатувати роботу в лютому.

Перші переселенці почали приходити до нас на другий тиждень війни. З кожним днем їх ставало більше, зрештою, видача гуманітарної допомоги стала безперервною з самого ранку й до закриття. Щодня ми приймаємо 100-110 сімей. Не дивлячись новини, можна дізнатися, які міста активно обстрілювали останніми днями. Хвиля переселенців із Волновахи. Хвиля із Сєвєродонецька. Хвиля із Лисичанська.

Ось Юля з Харкова. Вона мама трьох донечок, їм півтора, 5 і 11 років. Тато захищає батьківщину, воював за контрактом у 2014 році, обіцяв, що більше не залишить родину, але хіба хтось знав, що хмара війни насунеться на нас ще раз. Зараз він знову на фронті, а Юля з малими одна в Дніпрі. Допомога їй дуже в пригоді.

Саша й Аліна – подружжя з Маріуполя. Вони тижнями жили в бомбосховищах, зазнали голоду й спраги, нестачі кисню в приміщенні, забитому сотнями людей. Під обстрілами вони бігли до машини, яка мала вивезти їх з міста. Але найстрашнішою була двотижнева дорога з Маріуполя через Мангуш, багатогодинні черги в автівках та фільтрація. Вони витримали, а ми – їх підтримали.

Ось Ігор із Попасної. Його будинок зрівняли з землею, його місто зрівняли з землею, не лишили каменя на камені. А з ним дружина, маленький синочок і старі батьки. Авжеж, ми допомагаємо родині.

Ніхто не йде з порожніми руками. Одяг у нас в наявності завжди, але він найменше потрібен. Головне, що зараз потрібне людям: продукти, засоби гігієни, підгузки та дитяче харчування.

Дві останні позиції поки що регулярно надходять із гуманітарною допомогою з Європи. А ось продукти та засоби гігієни – не в тій кількості, в якій потрібно.

Набір продуктів та засобів гігієни для однієї сім'ї коштує 800 грн. Ми збираємо кошти на 550 таких наборів та на обслуговування складу упродовж місяця.

Допоможімо їм хоча б у перші дні після пережитого кошмару бути спокійними за свій сніданок, обід та вечерю, мати свою власну зубну щітку та шматок мила. Українці своїх не кидають, ви тисячу разів доводили це. Віримо в нашу країну!

ID: 8048
Підтримали
Благодійна допомога
23.06.2022 14:45
271993,96 грн.
Благодійна допомога
21.06.2022 20:45
150,00 грн.
Рядовой Райан
20.06.2022 16:21
1000,00 грн.
Благодійна допомога
20.06.2022 10:12
30,61 грн.
Благодійна допомога
18.06.2022 14:36
1021,84 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Тепличка для щасливого личка
Підтримати
Соціальна допомога
Тепличка для щасливого личка
У Дитячому містечку "Дім Ангела" волонтери БФ "Ти-Ангел" організовують не лише цікаве та корисне дозвілл…
Підтримка людей, постраждалих від війни
Підтримати
Соціальна допомога
Підтримка людей, постраждалих від війни
В рамках цього проєкту ми плануємо продовжувати допомагати ВПО всім необхідним (продукти, побутова техні…
SUKA_ZHIZN 2020
Підтримати
Соціальна допомога
SUKA_ZHIZN 2020
Безпритульний — це людина, що опинилася на вулиці не за власним бажанням. На кінець 2018 року Центр облі…
Їжа для дітей. 20
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для дітей. 20
Завдяки Вашій підтримці нашого проєкту ми зможемо забезпечити 12 дітей нашого центру правильним збалансо…
Показати всі