Я бачу сині сни
Я бачу сині сни
Завершений

Я бачу сині сни

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.02.2014
Донецька обл
Завершений
Всього зібрано
48171,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
48171,00 грн.

Молода дівчина дуже потребує нашої з вами допомоги. З дитинства Олена страждає на тяжку форму цукрового діабету. Але біда не приходить одна. У грудні 2013 року в дівчини відмовили нирки, і відтоді життя Олени залежить від процедури гемодіалізу. Один тиждень без гемодіалізу призведе до смерті молодої дівчини. Вартість однієї процедури складає 1100 гривень, а на тиждень необхідно як мінімум 2 процедури. Тільки за Вашої допомоги в Олени є шанс покращити своє життя і дожити до своєї черги на життєво необхідний безкоштовний гемодіаліз.

До 12 років Олена була звичайною дитиною, любила гратися с друзями, малювати, в усьому допомагала батькам. Але одного дня усе життя цієї сім’ї безповоротно змінилося. Олена потрапила в реанімацію з підозрами на отруєння, але, як згодом з'ясувалося, це було зовсім не отруєння - дівчинка впала до глікемічної коми. Саме тоді їй було поставлено страшного діагнозу – цукровий діабет. Життя розділилось на «до» і «після».

Але, як відомо, біда не приходить одна - поступово цукровий діабет руйнував усі органи дівчини і згодом у Олени з’являлися нові захворювання. Найбільш слабкою ланкою її організму виявились нирки, які поступово втрачали свої функції. В грудні 2013 року нирки відмовили зовсім, і Олену екстрено госпіталізували в платний діалізний центр, бо в державних лікарнях немає місць на безкоштовний гемодіаліз.

Життя із штучною ниркою важке, бо житимеш ти завтра чи ні, залежить від того, чи маєш ти змогу оплатити чергову процедуру, без якої організм сам себе отруює. Олена інвалід з дитинства, але вона постійно намагалася жити звичним життям. На сьогоднішній день в неї немає і такого життя, проте, не дивлячись на усі обмеження, вже декілька місяців Олена самостійно вивчає різні стилі Hand Made.

Попереду дуже довгий і тяжкий шлях - Олені потрібно робити пересадку нирки, але саме зараз найважливіше, щоб Олена дожила до неї, бо кошти у батьків уже закінчились, а кредити на лікування її сім’ї вже не дають.

Кожен з нас бачить сни - в одних вони кольорові, в інших чорно-білі, а в Олени вони сині, як вода. Дівчині заборонено вживати рідину більш ніж 50 мл на добу, тому постійна спрага не дає спокою навіть уві сні. Тільки уві сні Олена має можливість пити - стільки, скільки хочеться, але на жаль це тільки сни.

Ім’я: Волкова Олена, 1986 р.н.

Місто: Моспине (Донецька обл.)

Діагноз: Цукровий діабет 1-типу важкої форми, в ст. субкомпенсації. Діабетичний гломерулосклероз, ХЗН-5 ст, ХНН-4 ст, симптоматична гіпертензія. Уремічна кардіоміопатія, ХНК-2а, ФК-3. Діабетична та уремічна полінейроенцефалопатія. Діабетична ретинопатія.

ID: 850
Підтримали
Благодійна допомога
26.02.2014 12:13
39837,00 грн.
Благодійна допомога
26.02.2014 09:31
10,00 грн.
Благодійна допомога
25.02.2014 23:34
50,00 грн.
Благодійна допомога
25.02.2014 23:00
50,00 грн.
Благодійна допомога
25.02.2014 20:58
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Важке захворювання знову повернулося. 2
Підтримати
Здоров'я
Важке захворювання знову повернулося. 2
Валерія Войцехівська продовжує йти непростим шляхом лікування ювенального артриту, на який хворіє з 2-рі…
Я подолаю цей непростий шлях. 2
Підтримати
Здоров'я
Я подолаю цей непростий шлях. 2
Передчасно народжений Євгеній після появи на світ потрапив до відділення інтенсивної терапії новонародже…
Дихати вільно після підвалів окупації
Підтримати
Здоров'я
Дихати вільно після підвалів окупації
Тимурчик має статус дитини, постраждалої від бойових дій. Півтора місяця він просидів із рідними в сиром…
Дівчинка, наповнена життям
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка, наповнена життям
7-річна Каріна Товкун – це мила творча дівчинка, з якою ніколи не буває сумно. Ця дівчинка – наповнена ж…
Показати всі