Я хочу ходити без болю
Я хочу ходити без болю
Завершений

Я хочу ходити без болю

Розпочато: 22.08.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
33432,56 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
33432,56 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Одинадцять років назад в родині Кравченко народилась їх перша донька – Софія. Молоді батьки були дуже щасливі, але зовсім не довго. Діагноз – вроджений сколіоз вони почули від лікарів вже на першому місяці життя доньки. Розгубленість, страх та відчай стали постійними супутниками молодих батьків. Виявилося, що для такого діагнозу і такої маленької дитинки немає лікування, тільки профілактичні заходи. Батьки Софійки виконували всі рекомендації лікарів: масажі, басейн, гімнастика для немовлят, але сколіоз лише продовжував прогресувати. Лікарі розводили руками: "Рідкісний випадок, будемо спостерігати". Але спостерігання не лікує!

В садочок Софійку віддали лише в 4 рочки, оскільки дівчинка мала дуже малий зріст. Потім почалась школа. Необхідної парти не було, всі були великі, тому батьки зробили донці спеціальний стільчик та підставку для ніжок. Софія розквітла в навчанні – з радістю ходить до школи, навчання дається легко, дівчинка приймає участь в олімпіадах з математики та української мови. Також вона займалась фешн-ілюстрацією, і в наступному році планує прийняти участь в дитячому тижні моди, в якості дизайнера.

Звичайно, серед всіх цих досягнень залишається біль і сум. Сум від насмішок старшокласників, що вона малятко і гномик, від неможливості грати і ходити з подружками в магазин чи кінотеатр - вона занадто мала зростом. Від неможливості вдягнути сарафан з відкритою спиною або зав'язати волосся в "хвіст". Багато звичайних справ для неї не можливі – заварити чай, прогулятися з собакою або проїхати в трамваї. Її зріст 110 см, а вага всього 16 кг. А біль від того, що нічого не можна змінити, оскільки не дивлячись на старання, сколіоз тільки прогресує.

З січня цього року дівчинка стала погано ходити – права нога погано слухається. А це означає, що більше відкладати рішення не можна і потрібно оперувати хребет найближчим часом, так як почався процес незворотних руйнувань. Батьки звернулися в Московський Центр патології хребта та отримали хороший прогноз на багатоетапне оперативне лікування. На Соню очікує кілька операцій з поетапним подовженням спинальної конструкції. Операції складні і ризиковані, але це - єдиний шанс дівчинки на повноцінне життя, в іншому випадку лікарі прогнозують повний параліч, який може розвинутися протягом вже одного року.

Дуже хочеться бачити її очі щасливими, адже її життя тільки починається.

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 33432,56 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

ПІБ: Кравченко Софія Олегівна, 26.06.2007 р.

Місто: Київ

Діагноз: вроджений декомпенсований грубий правосторонній С-подібний грудо-поперековий сколіоз 110 градусів, кіфоз 140 градусів, нижній парапарез

ID: 4317
Підтримали
З любов'ю !!!
12.02.2020 11:24
44,00 грн.
sergiodanile
08.02.2020 15:52
216,90 грн.
Благодійна допомога
07.02.2020 08:50
100,00 грн.
Благодійна допомога
06.02.2020 15:40
101,96 грн.
sergiodanile
01.02.2020 10:36
305,50 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Я мрію ходити до школи своїми ногами
Підтримати
Здоров'я
Я мрію ходити до школи своїми ногами
Катя – друга дитина в сiм'ï Покотило. Уже на першому роцi життя ïй дiагностували ДЦП, зараз Каті 10 рокi…
Хай працює лабораторія життя!
Підтримати
Здоров'я
Хай працює лабораторія життя!
Для порятунку нового життя все повинно бути готове завчасно!
Наш маленький боєць. 3
Підтримати
Здоров'я
Наш маленький боєць. 3
40-й тиждень вагітності, пологи, асфіксія, реанімація… Дємід почав боротися за життя, тільки-но з'явивши…
Швидка допомога для родин важко хворих. 2
Підтримати
Здоров'я
Швидка допомога для родин важко хворих. 2
Ми створили цей проєкт, щоб максимально швидко допомагати нашим підопічним – хворим на муковісцидоз, а т…
Показати всі