Я хочу ходити без болю
Я хочу ходити без болю
Завершений

Я хочу ходити без болю

Розпочато: 22.08.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
33432,56 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
33432,56 грн.

Одинадцять років назад в родині Кравченко народилась їх перша донька – Софія. Молоді батьки були дуже щасливі, але зовсім не довго. Діагноз – вроджений сколіоз вони почули від лікарів вже на першому місяці життя доньки. Розгубленість, страх та відчай стали постійними супутниками молодих батьків. Виявилося, що для такого діагнозу і такої маленької дитинки немає лікування, тільки профілактичні заходи. Батьки Софійки виконували всі рекомендації лікарів: масажі, басейн, гімнастика для немовлят, але сколіоз лише продовжував прогресувати. Лікарі розводили руками: "Рідкісний випадок, будемо спостерігати". Але спостерігання не лікує!

В садочок Софійку віддали лише в 4 рочки, оскільки дівчинка мала дуже малий зріст. Потім почалась школа. Необхідної парти не було, всі були великі, тому батьки зробили донці спеціальний стільчик та підставку для ніжок. Софія розквітла в навчанні – з радістю ходить до школи, навчання дається легко, дівчинка приймає участь в олімпіадах з математики та української мови. Також вона займалась фешн-ілюстрацією, і в наступному році планує прийняти участь в дитячому тижні моди, в якості дизайнера.

Звичайно, серед всіх цих досягнень залишається біль і сум. Сум від насмішок старшокласників, що вона малятко і гномик, від неможливості грати і ходити з подружками в магазин чи кінотеатр - вона занадто мала зростом. Від неможливості вдягнути сарафан з відкритою спиною або зав'язати волосся в "хвіст". Багато звичайних справ для неї не можливі – заварити чай, прогулятися з собакою або проїхати в трамваї. Її зріст 110 см, а вага всього 16 кг. А біль від того, що нічого не можна змінити, оскільки не дивлячись на старання, сколіоз тільки прогресує.

З січня цього року дівчинка стала погано ходити – права нога погано слухається. А це означає, що більше відкладати рішення не можна і потрібно оперувати хребет найближчим часом, так як почався процес незворотних руйнувань. Батьки звернулися в Московський Центр патології хребта та отримали хороший прогноз на багатоетапне оперативне лікування. На Соню очікує кілька операцій з поетапним подовженням спинальної конструкції. Операції складні і ризиковані, але це - єдиний шанс дівчинки на повноцінне життя, в іншому випадку лікарі прогнозують повний параліч, який може розвинутися протягом вже одного року.

Дуже хочеться бачити її очі щасливими, адже її життя тільки починається.

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 33432,56 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

ПІБ: Кравченко Софія Олегівна, 26.06.2007 р.

Місто: Київ

Діагноз: вроджений декомпенсований грубий правосторонній С-подібний грудо-поперековий сколіоз 110 градусів, кіфоз 140 градусів, нижній парапарез

ID: 4317
Підтримали
З любов'ю !!!
12.02.2020 11:24
44,00 грн.
sergiodanile
08.02.2020 15:52
216,90 грн.
Благодійна допомога
07.02.2020 08:50
100,00 грн.
Благодійна допомога
06.02.2020 15:40
101,96 грн.
sergiodanile
01.02.2020 10:36
305,50 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Мріємо побачити твої перші кроки
Підтримати
Здоров'я
Мріємо побачити твої перші кроки
Під час народження цієї крихітки у неї стався крововилив у мозок. Дівчинка була слабкою, тиждень вона пр…
Одужати і перемогти
Підтримати
Здоров'я
Одужати і перемогти
Ярина родом із Донецької області. Рідне місто під постійними обстрілами, старші брати дівчини захищають …
Здійснити мрію Єгора. 4
Підтримати
Здоров'я
Здійснити мрію Єгора. 4
Єгор народився раніше поставленого терміну, пережив жовтяницю та реанімацію. А згодом лікарі виявили в н…
Допоможіть Олені почати самостійне життя
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Олені почати самостійне життя
Олені 28, і в неї ДЦП. Мрія Олени – самостійність, справжня дорослість, коли ти можеш розраховувати тіль…
Показати всі