Я хочу щоб мій тато не хворів!
Я хочу щоб мій тато не хворів!

Я хочу щоб мій тато не хворів!

Проект здійснює
Розпочато: 21.01.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
9860,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
9860,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Вельмишановні добродії та всі, хто небайдужий до проблем сімей, які перебувають у вкрай важких обставинах. Знову звертаємось до Вас із проханням зібрати кошти на двоповерхове ліжко для ще однієї вимушено переселеної сім'ї, де чоловік із пієлонефритом 4 стадії спить на підлозі, ризикуючи здоров'ям. Олексій та Ірина, як і будь-яка інша молода пара, мріяли про насичене життя, щасливе дитинство своїх дітей, власну оселю, бажану роботу. Раптом 6 років тому чоловіка поклали в лікарню з бронхітом, а згодом виявили пієлонефрит 4 стадії.

 

На той час подружжю мало було відомо про цю недугу, проте лиш тепер можна зрозуміти те, як це змінило їхнє життя. Відтоді Олексія тричі на тиждень підключають до апарату "штучна нирка", він потребує постійного гемодіалізу. Попри це, історія їх сім'ї повна оптимізму, оскільки три роки тому в подружжя народився син Артем.

Весь цей період сім'я намагалася давати собі раду, не звертаючись за допомогою, проте в червні 2014 року у жителів Свердловська трапилась велика біда війни, і сім'я мусила залишити рідне місто. Так Олексій та Ірина разом з дворічним Артемом приїхали в Київ, вони опинились в край важкому матеріальному становищі. Сьогодні сім'я знімає однокімнатну кватиру, із спальних місць є лише маленький диван, на якому сплять жінка та дитина. Чоловік спить на матраці на підлозі, що становить великий ризик для його здоров'я, оскільки в квартирі відчутний протяг. Декілька днів тому Ірина нарешті зуміла знайти роботу, проте коштів не вистачає навіть на продукти харчування, тому можливості заощаджувати немає.

Нагадуємо, що Благодійний Фонд "Карітас Київ" з 2006 року у столиці опікується сім’ями з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах. Зараз перебувають під супроводом проекту "Мобільна робота з молоддю в Україні" більше 40 сімей, багато з яких є кризовими, неповними, багатодітними, але більшість із них є вимушено переселеними. Благодійний Фонд "Карітас Київ" допомагає їм одягом, медикаментами, засобами гігієни, а за можливістю – і продуктовими наборами. Влітку було організовано для них оздоровчі табори у Карпатах. Працівники БФ "Карітас Київ" надають таким сім’ям комплексний соціальний супровід з розробкою індивідуального плану виходу ними з кризової ситуації. Для дітей проводяться навчальні заняття, творчі майстер-класи, гуртки, організовано футбольну команду, де вони займаються із професійним тренером та беруть участь у всеукраїнських турнірах зі своїми однолітками.

Нещодавно завдяки добродіям та Українській Біржі Благодійності вдалося зібрати кошти та придбати двоповерхове ліжко для багатодітної сім'ї Наталії, за що висловлюємо щиру подяку. У той же час, така ситуація не лише в Наталії та її прекрасних діток, сьогодні безліч сімей перебувають навіть у складніших ситуаціях. І ми не можемо пройти повз та не долучитисч до здійснення мрії сім'ї – придбання двоповерхового ліжка.

Благодійний фонд "Карітас Київ" звертається з великим проханням пожертвувати кошти цій сім'ї для придбання ліжка для зменшення ризиків загострення захворювання в батька. Нехай ваша щирість та небайдужість стане причиною віри в існування людей, які завжди готові прийти на допомогу. Необхідна сума для придбання двоповерхового ліжка разом із двома матрацами становить 9 860 грн.

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Артём Сыромятников
31.01.2016 23:04
1556,00 грн.
Благодійна допомога
31.01.2016 21:04
50,00 грн.
Благодійна допомога
31.01.2016 20:33
100,00 грн.
Благодійна допомога
31.01.2016 20:33
20,00 грн.
SV Marcha
31.01.2016 19:48
20,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підгузки для малечі
Підтримати
Соціальна допомога
Підгузки для малечі
Діти потребують не лише турботи, а й клопітливого догляду за тілом. А особливо, коли мова йде про важкох…
Скарбничка категорії Соціальна допомога
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії Соціальна допомога
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
Зустрічі, які допоможуть сиротам
Підтримати
Соціальна допомога
Зустрічі, які допоможуть сиротам
Сім'я для кожного з нас – безцінний дар, надійна опора, те, що ми оберігаємо, те, що нас надихає. Ніхто …
Мамо, я хочу їсти! 2
Підтримати
Соціальна допомога
Мамо, я хочу їсти! 2
ХОБФ "Соціальна служба допомоги" підтримує родини, де є батьки або діти з інвалідністю, багатодітні сім’…
Показати всі