Я хочу товаришувати з тобою!
Виктория Чередниченко
БО "БФ "КИЯН"
29.12.2022 12:15
246 переглядів
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2022/12/29/banners/photo_2022-11-22_13-16-02_2.jpg.840x500_q85_box-0%2C46%2C1280%2C807_crop_detail.jpg)
Добрий день,Вікторія Матвіївна,хочу висловити вам та фонду "Киян"за допомогу в проходженні реабілітації мого хлопчика Софієнко Михайла.Ми дуже задоволені,що мали можливість пройти реабілітацію в центрі"Я Є", де працюють гарні спеціалісти та педагоги. Ми пройшли гарний курс реабілітації:мозжечкова стимуляція,сенсорна інтеграція,масаж,зайняття з корекційним педагогом,логопедичний комплекс,голкорефлексотерапія.Всі зайняття синові сподобалися.При першій можливості приїдемо знову.Ще раз велике дякую ,що допомагаєте нам та нашим діткам.
Сім'я Софієнко