Я маю шанс вижити. Але тільки завдяки тобі!
Я маю шанс вижити. Але тільки завдяки тобі!
Завершений

Я маю шанс вижити. Але тільки завдяки тобі!

Проєкт здійснює
Розпочато: 30.04.2015
Одеса
Завершений
Всього зібрано
33400,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
33400,00 грн.

"Відразу хочу сказати, що життям я дуже задоволений, щасливий ним, та і взагалі не бачу приводу для відчаю. Хоча, ситуація небезпечна. В 24 роки, розуміючи суть краси світу, важко відмовитися від неї, коли шанс вижити ще є. Мені не хочеться зворушувати жаль до себе – ще більше прагну Вашого розуміння. Далі постараюсь максимально просто та доступно пояснити".

"Функцію моїх непрацюючих нирок виконує спеціальний апарат. Він чистить кров 1 раз у 2 дні по 5 годин. Процедура довічна, а вік цей часто менше 10 років через важкі ускладнення, що викликані самими сеансами гемодіалізу. На діалізі я знаходжусь уже більше 4-х років. Захворювання успадковане, відповідно на гемодіалізі знаходиться моя мама (11 років на ГД) та мій дядько (6 років на ГД). У них, як і в мене, 1-ша група інвалідності. Мені терміново потрібна трансплантація нирки. Терміново тому, що кожний сеанс руйнує організм і зменшує шанси на повноцінне життя після трансплантації.

Справою свого життя я обрав живопис і ставлюсь до нього серйозно. Вивчаю анатомію, науку про колір і планую створити видатні полотна в майбутньому. Щоб досягти результату, мені потрібно більше енергії та часу, 80% якого зараз забрала хвороба. Раніше моє тіло отримувало багато кардіонавантажень, тому в мене сильне серце, що зробило мене хорошим кандидатом на трансплантацію. Поки ще я ясний розумом та тримаюся тілом. Це варте мені значних зусиль, тому часу небагато. Коротко: я молодий, активний, прив’язаний до шматка пластмаси, розміром з холодильник, хлопець з перспективою близької смерті. І я дуже хочу це змінити.)

Зараз я уже є в листі очікування на трансплантат (донорська нирка) в Білорусі. Але, зрозуміло, що на саму операцію мене зможуть прийняти тільки після 100% оплати – це 60 000 доларів. Група крові у мене розповсюджена, тому, сподіваюся, черга не буде довгою. Важливо встигнути!

У найближчі роки я мрію про дві речі:

1) Після трансплантації поїхати автостопом за життєвим досвідом на півроку. Три місяці по шенгену; три місяці по Азії. На їжу та ночівлі заробляти якісним живописом та роботою на місці.

2) Створити справжній витвір мистецтва, який надихне інших бути сильнішими та радіснішими.

Дякую, за те, що прочитали стільки тексту. Бажаю Вам більше радісних днів поряд з улюбленими людьми!"

 

ПІБ: Гордєєв Ігор Ігорович, 01.06.1990 р.

Місто: Одеса

Діагноз: хронічна ниркова недостатність, термінальна стадія. Хронічний гломерулонефрит

ID: 1474
Підтримали
Наталия Вегера
18.05.2016 12:31
200,00 грн.
Marat Dospolov
15.05.2016 16:44
300,00 грн.
Сім'я Ралюк
04.05.2016 13:22
100,00 грн.
Kseniia V
03.05.2016 21:05
200,00 грн.
Благодійна допомога
03.05.2016 10:51
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Щоб Гліб знову посміхався
Підтримати
Здоров'я
Щоб Гліб знову посміхався
Гліб народився здоровим, але коли йому виповнився рік батьки почули страшний діагноз цукровий діабет пер…
Максим продовжує боротися. 2
Підтримати
Здоров'я
Максим продовжує боротися. 2
10-річний Максим продовжує боротьбу з хворобою за своє здоровʼя, адже у нього ДЦП, недорозвинення мовлен…
Повітря для Тимура
Підтримати
Здоров'я
Повітря для Тимура
Тимуру було лише 5 років, коли до їхнього міста Пологи Запорізької області прийшла війна. 9 місяців сім'…
Непростий шлях Даринки. 2
Підтримати
Здоров'я
Непростий шлях Даринки. 2
Після народження Даринки лікарі виявили у неї вроджену ваду серця, яка з часом тільки погіршувала її ста…
Показати всі