Я просто хочу жити
Я просто хочу жити
Завершений

Я просто хочу жити

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.05.2014
Дніпропетровськ
Завершений
Всього зібрано
2836,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2836,00 грн.

Майже з самого народження хлопчик бореться за життя. Один діагноз змінюється на інший. Але Ваня – справжній борець. Він стійко переносить уколи, всі процедури, біль. Здавалося б, при такій хворобі опускаються руки, але не у цьому випадку. Ваня все одно всміхається та радіє життю. Зараз хлопчик потребує негайної операції через краніостеноз (раннє зростання кісток черепу по швах, внаслідок чого збільшується внутрішньочерепний тиск, що спричиняє затримку розвитку), щоб хлопчик міг нормально жити та розвиватися. Допоможіть Іванку вижити!

Ваня – третя дитина в сім'ї. Батьки дуже чекали на малятко. З пологового будинку хлопчика виписали здоровим. Проте на дванадцятий день життя у Вані стався крововилив у мозок, і відтоді сім'я бореться за життя синочка. Три тижні хлопчик пролежав в реанімації. Далі був менінгіт. А потім стало ще страшніше: Ванюші встановили новий діагноз –краніостеноз, і тому хлопчику потрібно негайно робити операцію. Але по місцю проживання такі операції не роблять, тому довелося їхати у столицю. У травні 2013 року хлопчику зробили першу операцію, після якої Ваня сам сів, почав повзати. Кожні два місяці Ваня проходив обстеження і курс реабілітації.

І здавалося, що вже все позаду, проте біда повернулася. Зараз Ванюші просто необхідна повторна операція, бо кістки черепа знову зрослися. Маленькому хлопчику дуже потрібна допомога – часу чекати більше немає. Краніостеноз – це генетичне захворювання, при якому відбувається раннє зростання кісток черепа. Кістки черепа зростаються по швам і тиснуть на мозок, і тому він не може збільшуватися в об’ємі. Через це виникає високий внутрішньочерепний тиск, з усіма супутніми симптомами. Дитина перестає розвиватися. Щоб запобігти цьому, потрібно негайне оперативне втручання, адже час грає проти хлопчика.

Операцію не можуть зробити, оскільки не вистачає всіх необхідних ліків та витратних матеріалів. Все лікування та попередню операцію батькам допомогли оплатити рідні та друзі. Проте зараз усі ресурси родина та знайомих вичерпано, сім'я не має можливості закупити все необхідне самостійно, тому звертається до всіх небайдужих! Кожен внесок наблизить Ванюшу до нормального життя та повноцінного розвитку. Допоможіть хлопчику відчути справжнє щасливе дитинство!

 

ПІБ: Яблонєв Іван Олександрович, 28.06.2012 р.

Місто: Дніпропетровськ

Діагноз: Наслідки перенесеного менінгіту, синдром рухових розладів, симптоматична епілепсія, клінічна ремісія, затримка психооторного розвитку. Краніостеноз, СПО

ID: 972
Підтримали
Благодійна допомога
03.06.2014 20:25
431,00 грн.
Андрій Дубина
03.06.2014 17:56
180,00 грн.
Благодійна допомога
02.06.2014 22:14
10,00 грн.
Благодійна допомога
01.06.2014 12:40
100,00 грн.
Благодійна допомога
31.05.2014 14:07
5,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога дітям з епілепсією
Підтримати
Здоров'я
Допомога дітям з епілепсією
Мета цього проєкту - придбати сучасний електронейроміограф в Дитячу Лікарню Святого Миколая
Одеський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Одеський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Допомога дитячим лікарням під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога дитячим лікарням під час війни
Тут ви допомагаєте купувати медичне обладнання, ліки та витратні матеріали для українських дитячих лікар…
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Підтримати
Здоров'я
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Коли мова йде про безпеку дітей під час операції, перше, що спадає на думку це: досвід лікарів, якісне і…
Показати всі