Я просто хочу жити
Я просто хочу жити
Завершений

Я просто хочу жити

Проект здійснює
Розпочато: 22.05.2014
Дніпропетровськ
Завершений
Всього зібрано
2836,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2836,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Майже з самого народження хлопчик бореться за життя. Один діагноз змінюється на інший. Але Ваня – справжній борець. Він стійко переносить уколи, всі процедури, біль. Здавалося б, при такій хворобі опускаються руки, але не у цьому випадку. Ваня все одно всміхається та радіє життю. Зараз хлопчик потребує негайної операції через краніостеноз (раннє зростання кісток черепу по швах, внаслідок чого збільшується внутрішньочерепний тиск, що спричиняє затримку розвитку), щоб хлопчик міг нормально жити та розвиватися. Допоможіть Іванку вижити!

Ваня – третя дитина в сім'ї. Батьки дуже чекали на малятко. З пологового будинку хлопчика виписали здоровим. Проте на дванадцятий день життя у Вані стався крововилив у мозок, і відтоді сім'я бореться за життя синочка. Три тижні хлопчик пролежав в реанімації. Далі був менінгіт. А потім стало ще страшніше: Ванюші встановили новий діагноз –краніостеноз, і тому хлопчику потрібно негайно робити операцію. Але по місцю проживання такі операції не роблять, тому довелося їхати у столицю. У травні 2013 року хлопчику зробили першу операцію, після якої Ваня сам сів, почав повзати. Кожні два місяці Ваня проходив обстеження і курс реабілітації.

І здавалося, що вже все позаду, проте біда повернулася. Зараз Ванюші просто необхідна повторна операція, бо кістки черепа знову зрослися. Маленькому хлопчику дуже потрібна допомога – часу чекати більше немає. Краніостеноз – це генетичне захворювання, при якому відбувається раннє зростання кісток черепа. Кістки черепа зростаються по швам і тиснуть на мозок, і тому він не може збільшуватися в об’ємі. Через це виникає високий внутрішньочерепний тиск, з усіма супутніми симптомами. Дитина перестає розвиватися. Щоб запобігти цьому, потрібно негайне оперативне втручання, адже час грає проти хлопчика.

Операцію не можуть зробити, оскільки не вистачає всіх необхідних ліків та витратних матеріалів. Все лікування та попередню операцію батькам допомогли оплатити рідні та друзі. Проте зараз усі ресурси родина та знайомих вичерпано, сім'я не має можливості закупити все необхідне самостійно, тому звертається до всіх небайдужих! Кожен внесок наблизить Ванюшу до нормального життя та повноцінного розвитку. Допоможіть хлопчику відчути справжнє щасливе дитинство!

 

ПІБ: Яблонєв Іван Олександрович, 28.06.2012 р.

Місто: Дніпропетровськ

Діагноз: Наслідки перенесеного менінгіту, синдром рухових розладів, симптоматична епілепсія, клінічна ремісія, затримка психооторного розвитку. Краніостеноз, СПО

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
03.06.2014 20:25
431,00 грн.
Андрій Дубина
03.06.2014 17:56
180,00 грн.
Анонімна допомога
02.06.2014 22:14
10,00 грн.
Анонімна допомога
01.06.2014 12:40
100,00 грн.
Анонімна допомога
31.05.2014 14:07
5,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Samsung Galaxy A51 6 за добро - Щедрий вівторок на Люкс ФМ
Кожен внесок від 20 гривень на цей благодійний проект - це автоматична участь у розіграші смартфону Sams…
Підтримати
Здоров'я
Hearts Charity Evening 2020
HeartsCharityEvening влаштовує благодійні заходи, щоб зібрати кошти на ендоваскулярні операції. Саме вон…
Підтримати
Здоров'я
Єсенія сподівається на вашу допомогу! 6
Вона вже 5 років хворіє на судомний синдром та синдром спастичного тетрапарезу, і підтримує її у цьому т…
Підтримати
Здоров'я
Дамо Світланці шанс на одужання! 5
Дуже важко виховувати дитинку, у якої є інвалідність, а ще важче це робити самотужки. Саме так сталося і…
Показати всі