Єгору потрібні медикаменти. 2
Єгору потрібні медикаменти. 2
Завершений

Єгору потрібні медикаменти. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 03.12.2020
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
10580,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10580,00 грн.

UPD: на превеликий жаль, Єгор помер. Хвороба виявилася сильнішою. Команда УББ приносить наші найщиріші слова співчуття рідним хлопчика та дякує всім, хто підтримував Єгора.

Складно, коли в сім'ї хворіє дитина. Дуже складно батькам, коли це єдина дитина, і вона важко хворіє. Єгору 6 років. З них майже 5 років він живе з діагнозом муковісцидоз, який поставили йому у віці 9 місяців. Муковісцидоз – це системне спадкове захворювання, при якому вражаються всі органи, які виділяють слиз: бронхо-легенева система, підшлункова залоза, печінка, потові залози, слинні залози, залози кишківника, статеві залози. Основу терапевтичної допомоги хворим становить грамотно підібрана пожиттєва лікарська терапія, регулярні профілактичні огляди і стаціонарне лікування в період загострень.

І Єгорчик не є виключенням – весь час хлопчик постійно приймає ліки та інгаляції, двічі на рік – лежав у лікарні. Дитина перебуває під постійним спостереженням на обліку у спеціалістів: пульмонолога, гастроентеролога, генетика та кардіолога. Але на цьому проблеми зі здоров’ям у хлопчика не закінчилися. Взимку, після тяжкої хвороби, у нього діагностували апластичну анемію. У березні цього року під час обстеження у гастроентерологічному відділені у Єгора діагностовано цироз печінки за шкалою METAVIR F 3-4 клас В по Чайлд-Пью з високим ступенем активності. Згодом – цукровий діабет.

Від З липня і донині Єгорчик перебуває у лікарні: він проходив лікування в ендокринологічному відділенні – була розпочата терапія інсуліном. Після обстеження в ендокринологічному відділені хлопчика перевели до пульмологічного відділення, де він досі перебуває на постійному лікуванні. Йому призначили прийом препарату "Сандімун", постійну антибактеріальну та грибкову терапію. Але попри проведену імуносупресивну терапію, у Єгора зберігається анемія, лейкопенія та тромбоцитопенія. У зв’язку із цим із замісною метою проводиться трансфузія тромбоцитів, еритроцитів та свіжозамороженої плазми.

На сьогодні стан хлопчика вкрай важкий. У нього носові кровотечі, крововиливи на слизовій оболонці порожнини рота, геморагічна висипка на обличчі, тілі, руках та ногах. Єгор потребує подальшої імуносупресивної терапії у з препаратом "Сандімун". Матеріальне становище сім’ї дуже складне: працює лише батько, який старається підтримати синочка, як тільки може. Мама зараз перебуває  у відпустці по догляду за дитиною. Допомоги їм чекати нізвідки.

Підтримайте, будь ласка, Єгора! 

Повне ім’я: Акмен Єгор Денисович, 04.09.2014 р.
Місто: смт Слобожанське, Харківська область
Діагноз: мієлодиспластичний синдром, апластична анемія з пригніченням трьох паростків кровотворення, надважка форма. Муковісцидоз (генотип delF508/-) з хронічною панкретатичною недостатністю, тяжкий перебіг
ID: 6652
Підтримали
Марина, Сергей Иващенко
08.12.2020 08:55
1630,77 грн.
Благодійна допомога
08.12.2020 08:24
200,00 грн.
Благодійна допомога
07.12.2020 23:02
200,00 грн.
Благодійна допомога
07.12.2020 18:28
71,30 грн.
sergiodanile
07.12.2020 17:56
200,61 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Допоможи маленькому хлопчику з великої родини
Підтримати
Здоров'я
Допоможи маленькому хлопчику з великої родини
У Нікіти низка важких діагнозів, кількість яких щороку зростає. Навіть для того, аби просто дихати та ха…
Глухота не стане на заваді мріям!
Підтримати
Здоров'я
Глухота не стане на заваді мріям!
Неля – дівчинка зі зниженим слухом, її діагноз звучить як "лівобічна нейросенсорна глухота та правобічна…
Поставте кому: "Малювати не можна страждати"
Підтримати
Здоров'я
Поставте кому: "Малювати не можна страждати"
"Я не розмовляю. Проте можу намалювати все, що бачу!". Весь свій внутрішній світ Матвій переносить на па…
Мрію про свій перший крок. 2
Підтримати
Здоров'я
Мрію про свій перший крок. 2
Це маленька Єва, і вона мріє про свій перший крок. Дівчинка хворіє на ДЦП, тому поки самостійно крокуват…
Показати всі