Карантин: допомога сім'ям!
Карантин: допомога сім'ям!

Карантин: допомога сім'ям!

Проект здійснює
Розпочато: 07.04.2020
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
17482,62 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
17482,62 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Карантин захищає від коронавірусу й при цьому руйнує економіку. За цими сухими словами сотні тисяч живих людей, які втрачають роботу й зарплату. Компанія "Градус" провела опитування, яке показало, що у половини українців кошти закінчаться вже через місяць після початку карантину. Ми відкрили збір на продукти й побутову хімію для незахищених сімей із Дніпра, які вже зараз не знають, чим годуватимуть дітей на наступному тижні. 

"Ми живемо вдвох: син із важкою інвалідністю та я, його мама. Я підробляю, через те, що прожити на пенсію неможливо. Коли почався карантин, я роботу втратила. Просимо допомоги хоча б продуктами на перший час". Сім'я Радченко.

"У мене троє дітей: сини школярі й дочка ходила в дитячий садок. Батьки не допомагають, квартиру в Дніпрі я знімаю. Зараз я в неоплачуваній відпустці й просто не знаю, чим буду годувати дітей на наступному тижні".

"У сім'ї Бідняк троє дітей, один із дітей має інвалідність. Працює в сім'ї тільки батько, але через карантин роботи немає, а значить, і зарплати. Сім'я просить допомогти у придбанні продуктів і засобів гігієни".

Такі історії ми другий тиждень щодня отримуємо безпосередньо від сімей і від організацій, які їх підтримують. Соціальні служби знають: якщо в сім'ї є людина з інвалідністю, якщо сім'я багатодітна з одним працюючим дорослим – вони в групі ризику. Поки є робота й зарплата, люди виживають, але як тільки втручаються криза, інфляція, скорочення – вони стикаються віч-на-віч з убогістю. Все частіше обід складається з одних макарон, доводиться продавати речі, хворі перестають приймати необхідні ліки, для дорослих зростає ризик алкоголізму.

Зараз величезна кількість людей опинилися на порозі катастрофи. Дуже хочеться вірити, що ця катастрофа тимчасова, що "цунамі" спаде – й усі повернуться на робочі місця. Але поки цього не сталося, величезній кількості людей потрібна підтримка, тому що вже зараз сім'ї втратили єдине джерело доходу. Ми зібрали базу сімей із Дніпра, які потрапили в складні обставини у зв'язку з карантином. Ми придбаємо для них базові продукти (крупи, борошно, консерви, масло і тощо) й найнеобхіднішу побутову хімію. Середній цінник набору для однієї сім'ї з 3 осіб – 900 грн. Ми хочемо, щоб у цей важкий час ніхто не голодував. Хочемо, щоби мамам не доводилося вибирати: купити пакет борошна й спекти млинці або купити порошок, щоби випрати пелюшки.

Ми просимо всіх, у кого є можливість, взяти участь у зборі будь-якою посильною сумою! Тільки об'єднавшися, ми зможемо пройти через випробування карантином!

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
09.06.2020 08:17
101,96 грн.
Анонімна допомога
09.06.2020 02:49
20,37 грн.
Анонімна допомога
08.06.2020 18:11
50,00 грн.
Анонімна допомога
08.06.2020 15:14
50,00 грн.
Ким Томашевский
08.06.2020 03:47
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Соціальна допомога
Засоби гігієни як порятунок під час карантину
Коли в країні біда – ХОБФ "Карітас" не може залишатися осторонь цих подій, що відбуваються зараз в Украї…
Підтримати
Соціальна допомога
Щасливі діти
Велика родина ТЮСО долучається до чергової акції Української біржі благодійності для збору коштів дітям-…
Підтримати
Соціальна допомога
Подаруй літнім людям можливість вижити
Ось уже більше 18 років ХОБФ "Карітас" опікується людьми – старенькими та самотніми, які опинилися в кри…
Підтримати
Соціальна допомога
Новорічний подарунок для великої родини
Родина Баранових Аркадія Володимировича та Майї Анатоліївни стали сім'єю для дуже багатьох діток. Тільки…
Показати всі