Мене не було тут всього день, і те що я побачила вразило та дало надію на швидке закриття проєкту та придбання концентратору. Дякуємо кожному за ваші пожертви, ви не уявляєте як ми радіємо кожній гривні і надіємоь уже скоро зібрати кошти. Катруся з мамою завтра зранку повертаються з лікування. чекаємо гарних новин.
Допомогти може кожен
Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями. Разом ми швидше збираємо гроші!