Казковий будиночок
Казковий будиночок
Завершений

Казковий будиночок

Проєкт здійснює
Розпочато: 28.03.2014
Дніпропетровська область
Завершений
Всього зібрано
30110,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30110,00 грн.

Сільському центру дитячої творчості, який став домівкою для декількох дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, дуже потрібна гончарна майстерня. Адже розвиток дрібної моторики, просторового мислення, фантазії, вміння концентруватися - все це дають заняття в гончарній студії. Настоятель місцевого храму і за сумісництвом тато дев'ятьох прийомних дітей вирішив побудувати будиночок для майстерні з... глини. Допоможіть зібрати гроші на два гончарних кола та піч для обжигу.


Майже всі прийомні діти священика, отця Андрія Пінчука, захоплюються гончарним мистецтвом. Хотіли б освоїти його і інші дітки прийомних сімей із села Волоського, де живе отець Андрій. Так що логічніше було б привезти студію з Дніпропетровська, ніж везти дітей туди. Є попит: у Волоському вже близько 20 дітей щотижня готові займатися ліпленням горщиків. Є й педагоги-волонтери, готові займатися з дітьми безкоштовно. Немає тільки приміщення.
Андрію Миколайовичу вистачає сил не тільки піднімати 12 дітей, з яких 9 - прийомні. Отець Андрій - настоятель храму і засновник дитячого центру, де, крім недільної школи, малечу збирають заняття вокалом і образотворчим мистецтвом. А ще при храмі є музей української старовини. Він унікальний тим, що старовинний одяг, посуд, предмети побуту збирають, вивчають, аналізують діти, вони ж пишуть за результатами науково-дослідні роботи в Малій академії наук. Гончарна майстерня стала б природним продовженням такого дорослого дитячого захоплення.
Будувати її вирішили за однією з найдавніших технологій, яка в наші дні знову стала користуватися популярністю - будиночок буде зведений з саману (суміш глини, піску і соломи). Переваги цього матеріалу - крайня дешевизна, довговічність, екологічність. Обтічна форма стін, дерев’яний кругляк в якості каркаса роблять будинок з саману схожими первісні споруди або казкові нірки для хоббітів. Одним словом для гончарної майстерні - саме те, що потрібно, і з точки зору стилю, який, безсумнівно, оцінять діти, і з точки зору зручності і дешевизни.
Бюджет майбутньої студії становить приблизно 60 000 грн. для підводки комунікацій і оплати будівельних робіт плюс вартість обладнання: двох гончарних кіл (10 725 грн кожен) і піч для обжигу (8550 грн). На УББ ми збираємо на два гончарних кола і піч для обжигу .
Таким чином, за 90 тисяч гривень ми «зліпимо» будинок, в якому будуть ліпити горщики, і зцілюватися душевно прийомні діти з непростими долями. Допоможіть нам у цьому, будь ласка!

ID: 914
Підтримали
Петро Руденко
07.08.2015 10:44
9156,00 грн.
Благодійна допомога
02.08.2015 13:20
100,00 грн.
Благодійна допомога
02.08.2015 09:17
10,00 грн.
Благодійна допомога
29.07.2015 22:01
25,00 грн.
Благодійна допомога
27.07.2015 20:02
97,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Харківські діти готуються до школи
Підтримати
Освіта та наука
Харківські діти готуються до школи
Ми звикли, що перші навички письма та читання дитина отримує в дитячому садочку. У житті без війни це са…
Шкільне приладдя для дітей, які потерпають від війни
Підтримати
Освіта та наука
Шкільне приладдя для дітей, які потерпають від війни
БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" хоче зібрати кошти і закупити для 200 дітей із сімей у складних життє…
Багаж дитинства
Підтримати
Освіта та наука
Багаж дитинства
Наша мета – забезпечити 150 дітей, котрі знаходяться в Україні, надійними рюкзаками, які стануть їхніми …
Зцілення мистецтвом. 2
Підтримати
Освіта та наука
Зцілення мистецтвом. 2
Завдяки проєкту ми плануємо надати можливість розвитку та зцілення мистецтвом, забезпечивши участь в мис…
Показати всі