Хвороба почала давати ускладнення
Хвороба почала давати ускладнення
Завершений

Хвороба почала давати ускладнення

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.10.2025
Рівне
Завершений
Всього зібрано
26500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
26500,00 грн.

Дванадцятирічна Марійка та її мама – переселенці з Сєвєродонецька. Місяць вони жили під обстрілами, в постійному страху. Потім, евакуювавшись у Рівненську область, вони близько року жили в школі для слабозорих дітей. Єдиною втіхою Марійки тоді був їхній кіт Лео, якого вона дуже любила. На жаль, він захворів і помер просто в неї на руках… Вона довго плакала і дуже сумувала.

Коли життя у Рівному почало потроху налагоджуватися – школа, тренування з повітряної гімнастики, нові друзі – раптово Марійці стало зле. Постійна спрага, часті походи в туалет, болі в грудях. Аналізи показали дуже високий рівень цукру, і лікарі поставили страшний діагноз – цукровий діабет 1 типу.

Тепер вона змушена колоти пальчики понад 10 разів на день. Її цукри "стрибають", і Марійка з мамою живуть в постійному страху за її стан. Дівчинка хворіє вже рік, і недуга вже почала давати ускладнення. Купувати все необхідне самостійно родина не може – фінансово дуже важко. Марійці конче необхідні сенсори для безперервного контролю глюкози та голки для шприц-ручок – це допоможе Марійці вчитися, займатися спортом та просто жити без постійного болю від проколів.

Марійка мріє повернутися додому і знову взяти на руки теплого пухнастого котика. Ми дуже сподіваємося, що добрі серця допоможуть зробити її життя безпечнішим та трішки щасливішим. Допоможіть дівчинці з сенсорами!

Повне ім’я: Кривогуб Марія Сергіївна, 23.06.2013 р.
Місто: Рівне
Діагноз: інсулінозалежний цукровий діабет 1 типу
ID: 10573
Підтримали
2
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
26300 грн.
Підтримали
grhin0
23.10.2025 19:51
26300,00 грн.
Благодійна допомога
23.10.2025 06:37
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Артур на шляху до повноцінного життя
Підтримати
Здоров'я
Артур на шляху до повноцінного життя
Аутизм це - відсутнісь мовлення, відсутність навичок обслуговування, агресивність. Артур на вигляд звича…
Софія хоче жити без обмежень!
Підтримати
Здоров'я
Софія хоче жити без обмежень!
У Софії синдром Нунана. Це вроджене генетичне порушення. Їй потрібні систематичні проходження курсів соц…
Врятувати дитинство, врятувати майбутнє!
Підтримати
Здоров'я
Врятувати дитинство, врятувати майбутнє!
На долю Максима випала не лише купа страшних діагнозів, а й тяжкі випробування. Ще в ранньому дитинстві …
Дівчинка мріє про сенсори
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка мріє про сенсори
У Ані виявили цукровий діабет 1 типу ще в 10 місяців. Відтоді вже 11 років Анна живе з хворобою, попри я…
Показати всі