Хвостатий лікар
Хвостатий лікар
Завершений

Хвостатий лікар

Розпочато: 19.09.2012
м. Миколаїв
Завершений
Всього зібрано
10000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10000,00 грн.

В Україні не дають лікувати сиріт, хворих на аутизм та ДЦП! Аби проводити з сиротами заняття із зоотерапії, що замінює сенсорні кімнати, нашим терапевтам необхідно мати сертифікат, який в Україні ніхто видати не може. Українських колег погодилися безкоштовно навчити і сертифікувати поляки. Однак потрібні гроші на їх дорогу до Миколаєва.

Мета проєкту - організація регулярних та якісних занять з каністерапії для сиріт з особливими проблемами. Це діти із захворюваннями на ДЦП, аутизм, синдром Дауна. Каністерапія – вид зоотерапії, де лікарями виступають спеціально треновані собаки. Щоб отримати дозвіл на проведення занять у дитбудинках, наші терапевти мають пройти сертифікацію. Польські спеціалісти згодні навчити та сертифікувати нас безкоштовно (Польща - єдина країна світу, де каністерапевт - офіційна професія!), проте потрібні гроші на оплату перекладача та покриття їхніх транспортних витрат. Нажаль, в Україні фахівців, у яких можна було б перейняти досвід – просто немає.

Каністерапія може замінювати заняття в «сенсорних кімнатах», а дозволити собі такі кімнати може не кожен заклад. Терапія базується на одночасному впливі на всі органи чуттів людини. Через таке подразнення відбувається стимуляція глибинних підкіркових утворень головного мозку. Але найважливішим в лікувальній кінології, безумовно, є позитивний енергетичний вплив на хворого, що спричиняється завдяки близькості до тварини, теплу її тіла, биттю серця. Вченими доведено, що погладжування собаки приводить в норму серцеву діяльність, поліпшує настрій, а на рівні вегетативної нервової системи відбувається зниження гормонів стресу, приходять в норму пульс людини і частота дихання, знижується артеріальний тиск.

На жаль, в державних дитбудинках для сиріт з особливими потребами не проводиться жоден із видів зоотерапії. На даний момент, ми проводимо регулярні заняття із дітьми, у яких батьки є. Під час занять ми помічаємо істотні позитивні зміни, що доводять ефективність даної методики. Але для того щоб займатись із дітьми в дитбудинках, потрібно мати спеціальні дозволи на це. Щоб отримати дозвіл на проведення БЕЗКОШТОВНИХ занять із сиротами, ми маємо пройти спеціальну сертифікацію. Ми вже знайшли спеціалістів із Польщі, які погодились провести нам безкоштовне навчання та сертифікувати нас по програмі «Каністерапія». Але потрібно оплатити їм витрати на перекладача, дорогу до Миколаєва і назад, а також проживання в готелі на час їх перебування у Миколаєві. Також потрібно буде забезпечити їх транспортом для поїздок на місце занять (вони приїдуть із 3 навченими лабрадорами, які мають бути присутні під час навчання).

Вартість цих витрат - всього 10 000 грн. Маленьким хворим сиротам немає звідки більше чекати на подібну підтримку. Будь ласка, допоможіть нам допомогти цим дітям!

ID: 453
Підтримали
Я помог ребёнку
20.09.2013 15:48
6490,00 грн.
Ольга Мякенькая
17.09.2013 19:47
10,00 грн.
Благодійна допомога
13.09.2013 22:30
50,00 грн.
Виктория П
13.09.2013 18:25
50,00 грн.
Світлана Житкова
13.09.2013 13:53
20,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Зробити ще один крок
Підтримати
Здоров'я
Зробити ще один крок
Звертаємося до вас знову про допомогу для Софійки. Дякуючи зібраним коштам на dobro.ua, дівчинка успішно…
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Підтримати
Здоров'я
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Ми збираємо кошти на реабілітацію 100 осіб – жінок і дітей, які постраждали від війни в Україні. (У варт…
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Надія для нового життя
Підтримати
Здоров'я
Надія для нового життя
Впевнені професіонали, аналітичний розум та вправні руки – це необхідність для прийняття нового життя на…
Показати всі