Кірі дуже боляче, допоможіть!
Кірі дуже боляче, допоможіть!
Завершений

Кірі дуже боляче, допоможіть!

Проект здійснює
Розпочато: 21.09.2017
Херсонська обл.
Завершений
Всього зібрано
32500,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
32500,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Лист від мами: "Мене звуть Тетяна. Зараз мова піде про мою улюблену і світлу дівчинку, про мого маленького янголятка Кiру. Зараз їй 3 рочки і 5 місяців... Здавалося б, це той щасливий час, коли твоя дитина починає пізнавати світ, усвідомлено починає контактувати з оточуючими людьми, кожен день вчитися чомусь новому, мові і взагалі сприйнятті всього навколо. Але в нас не все так просто. Щодня нам доводиться боротися за кожен найменший рух, прояв емоцій, спроби вираження своїх бажань і потреб!

Лист від мами:
"Мене звуть Тетяна. Зараз мова піде про мою улюблену і світлу дівчинку, про мого маленького янголятка Кiру. Зараз їй 3 рочки і 5 місяців... Здавалося б, це той щасливий час, коли твоя дитина починає пізнавати світ, усвідомлено починає контактувати з оточуючими людьми, кожен день вчитися чомусь новому, мові і взагалі сприйнятті всього навколо. Але в нас не все так просто. Щодня нам доводиться боротися за кожен найменший рух, прояв емоцій, спроби вираження своїх бажань і потреб! 

Моменту появи на світ нашого янголятка ми з чоловіком чекали з нетерпінням, трепетом і тривогою перед невідомим. Але це був прекрасний, щасливий час, і ми думали, що так буде завжди, адже нічого не віщувало ніяких ускладнень і проблем.

Все почалося 23 березня о 10 ранку. Мені здавалося, що через декілька годин я народжу свою дитину, і в нас все буде чудово, але це не входило в плани Бога. Народити я не могла самостійно, оскільки плід виявився великим (наша Кiруня народилася вагою 4,300 кг і ростом 59 см), а лікарі тим часом розраховували, що я сама зможу народити. Коли виявилося, що я не в змозі цього зробити, мою крихітку почали витискати з обох боків. Години та хвилини були для мене цілою вічністю. І все-таки о 2.00 год. ночі Кiруня народилася, але її першого крику я не почула, вона була в дуже важкому стані. Їй відразу почали робити реанімаційні заходи, мені навіть не дали поглянути на мою донечку. 24 березня була викликана бригада дитячої реанімації з Херсона і мою дитину забрали, я її бачила всього лише 5 хвилин.

Тоді я ніяк не могла усвідомити всього, що сталося, не хотілося у все це вірити! Здавалося, що такого жаху просто не могло статися з моїм янголятком. Але висновки лікарів звучали як вирок і позбавляли найменшої надії на щасливе безтурботне майбутнє. Так, з моменту виписки почалися наші "ходіння по муках". Велика частина нашого ще настільки маленького життя пройшла в стінах лікарень, різних мед. установ, постійних обстеженнях, і на сьогодні ми маємо вже більш точні діагнози, і ще менш втішні, ніж тоді, на самому початку нашого шляху: ДЦП, спастичний тетарпарез, епісиндром. Також у нас проблеми з серцем, нирками, дисплазія кульшових суглобів.

Я знаю, я вірю, що в моїх силах поставити її на ноги, дати їй можливість нормально розвиватися нарівні з однолітками, ми зробимо все можливе, щоб добитися максимальних результатів у лікуванні та реабілітації моєї дівчинки! Але, на жаль, все в нашому житті має свою ціну... Для нас ціна життя і подальшого благополучного розвитку моєї дитини дуже висока. Ми вичерпали всі свої можливості, а час невблаганно біжить... Наша дівчинка потребує постійного лікування! Тільки тому я змушена звернутися до вас, людей, небайдужих до чужої біди, які бажають допомогти потребуючим дітям. У Кіри ще є шанс навчитися ходити, сидіти самостійно і взагалі виконувати всі рухи, які вміють звичайні дітки. Але цей шанс вимагає великих матеріальних вкладень.

Виходячи з досвіду батьків, що мають дітей з подібними діагнозами, я розумію, що раніше розпочате лікування дає більше шансів на відновлення дитини. Але, як відомо, щоб домогтися успіхів у розвитку, курси реабілітації необхідно повторювати регулярно, а це немалі гроші! Дякую, що знайшли час і прочитали нашу історію до кінця! Дуже сподіваємося на вашу допомогу і підтримку!

З повагою та надією
мама Кіри!".

 

ПІБ: Кондрашина Кiра Iгорiвна, 24.03.2014 р.

Місто: Олешки, Херсонська обл.

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, епiсиндром

ID: 3393
Підтримали
Благодійна допомога
29.09.2017 00:15
0,44 грн.
Благодійна допомога
28.09.2017 23:03
15,37 грн.
Благодійна допомога
28.09.2017 22:56
305,50 грн.
Благодійна допомога
28.09.2017 22:55
51,01 грн.
Благодійна допомога
28.09.2017 22:54
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Яке воно – життя після?
Підтримати
Здоров'я
Яке воно – життя після?
Хто знає, як живуть діти, які пройшли тривале та важке лікування від онкології? Як справляються з наслід…
Допомогти немовлятам вижити!
Підтримати
Здоров'я
Допомогти немовлятам вижити!
Кожен, хто коли-небудь бачив передчасно народжену дитину, не зможе це забути. Крихітні пальчики, шкіра т…
Танець життя для Аліни
Підтримати
Здоров'я
Танець життя для Аліни
До хвороби Аліна найбільше любила танцювати. Вміла виразити красу рухом. Рак ноги змінив її життя, але п…
Маленька Аліса переможе хворобу. 4
Підтримати
Здоров'я
Маленька Аліса переможе хворобу. 4
"Такою, як ми з вами, вона ніколи не буде", – говорили лікарі для мами маленької Аліси. Крихітці вже 2 р…
Показати всі