Кирило мріє встати з візка
Кирило мріє встати з візка
Завершений

Кирило мріє встати з візка

Проєкт здійснює
Розпочато: 13.09.2018
Херсонська обл.
Завершений
Всього зібрано
8000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дзвінкий сміх, грайливі оченята. Кирилові – 7 рочків. На мить, затримавши погляд, може здатися, що його обличчя ніколи не знало болю. Одначе достатньо лише опустити очі, аби зрозуміти: його життя – то суцільна боротьба. Кирюша прикутий до інвалідного візка, його нижні кінцівки абсолютно нерухомі. До того ж він – сирота. Кирюша – один із понад сотні вихованців інтернату для діток із особливими потребами, і міцним здоров’ям з-поміж них він, на жаль, не вирізняється.

Дзвінкий сміх, грайливі оченята. Кирилові – 7 рочків. На мить, затримавши погляд, може здатися, що його обличчя ніколи не знало болю. Одначе достатньо лише опустити очі, аби зрозуміти: його життя – то суцільна боротьба. Кирюша прикутий до інвалідного візка, його нижні кінцівки абсолютно нерухомі. До того ж він – сирота. Кирюша – один із понад сотні вихованців інтернату для діток із особливими потребами, і міцним здоров’ям з-поміж них він, на жаль, не вирізняється. 

У Кирила нерухома нижня частина тіла, його ніжки деформовані – стопи повернуті всередину, дитя має косоокість, а ще – затримку психо-мовленнєвого розвитку і епілепсію, напади якої нині хоча б блокують протисудомні препарати. Ця низка складних діагнозів – відбиток перенесеної у дитинстві інфекції центральної нервової системи, наслідки якої доведеться долати усе життя.

І хоча недуги додають хлопчикові щоденних клопотів, вихователі не можуть ним натішитися. Навіть у візочку він крутиться навсібіч, йому цікаво все знати і бачити. Вада розвитку зовсім непомітна, Кирюша рахує до 10, знає літери і вчиться читати. Та найбільше він хоче ходити, навіть старається ступити на ніжки… Поки через деформацію це неможливо, але перспективи є. Нещодавно Кирюша пройшов курс реабілітації в Трускавці, і лікарі в один голос заявили: "Якщо продовжувати, він зможе ходити". Для цього хлопчикові терміново потрібно пройти курс масажів і лікувальної фізкультури для діток з особливими потребами. Є надія, що це стане одним із важливих кроків на шляху до одужання. Треба лише зібрати гроші.

Згідно зі статтею 226 та 229 СК України, особисті дані дитини з інтернатної системи мають бути збережені у таємниці і не повинні публікуватися. У статті 168 КК України вказані санкції щодо здійснення публікації особистих даних дитини. Розмістити хіба що статус, ім’я і фото дитини нам дозволяють пункти 46 та 47 Постанови Кабінету Міністрів України №905 від 08.10.2008 р. Хоч нам і не можна вказувати детальну інформацію про Кирюшу на зразок прізвища, дати та місця народження тощо, ми можемо сказати наступне: ми особисто знайомі з хлопчиком, організовували для нього обстеження, разом із супроводжувачами забезпечували огляд усіма необхідними лікарями-спеціалістами, вели з ними діалог щодо лікування та реабілітації, а відтак абсолютно аргументовано стверджуємо – Кирило потребує допомоги.

Кожен ваш клік "Підтримати" додасть Кирюші сил на шляху до одужання. Ми йому потрібні, бо крім нас у нього нікого немає.

 

Ім'я: Кирило

Діагноз: наслідок перенесеної нейроінфекції, спастичний тетрапарез з переважним ураженням нижніх кінцівок зі стійкими вираженими руховими порушеннями (GMFCS IV рівня), затримка психо-мовленнєвого розвитку, симптоматична епілепсія, клініко-медикаментозна ремісія, лівостороннній крипторхизм, косоокість, що сходиться, обох очей, еквінусна установка стоп

ID: 4421
Підтримали
Благодійна допомога
28.09.2018 11:50
1913,45 грн.
Благодійна допомога
28.09.2018 10:21
203,92 грн.
VB
28.09.2018 10:03
50,93 грн.
Благодійна допомога
27.09.2018 17:05
101,83 грн.
Благодійна допомога
27.09.2018 11:54
101,85 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Термінова допомога Інституту раку в умовах війни
Підтримати
Здоров'я
Термінова допомога Інституту раку в умовах війни
Мета нашого проєкту: закупити в Національний інститут раку модульні монітори та повнолицьові маски, які …
Маленьке щастя потребує лікування. 2
Підтримати
Здоров'я
Маленьке щастя потребує лікування. 2
Ігор перестав дихати, хлопчика забрали в реанімацію, там малюк пробув довгих три тижні. Після цього було…
Здійсни мрію дітей разом зі "Сніданок з 1+1"
Підтримати
Здоров'я
Здійсни мрію дітей разом зі "Сніданок з 1+1"
Здійсни мрію дітей з Лікарні Святого Миколая разом зі "Сніданок з 1+1". Терміново потрібне ерготерапевти…
Мене чекає щасливе майбутнє
Підтримати
Здоров'я
Мене чекає щасливе майбутнє
Маленький Віктор народився на 31 тижні вагітності, після появи на світ він не дихав, тому 11 днів провів…
Показати всі