Кирило мріє встати з візка
Кирило мріє встати з візка
Завершений

Кирило мріє встати з візка

Проєкт здійснює
Розпочато: 13.09.2018
Херсонська обл.
Завершений
Всього зібрано
8000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8000,00 грн.

Дзвінкий сміх, грайливі оченята. Кирилові – 7 рочків. На мить, затримавши погляд, може здатися, що його обличчя ніколи не знало болю. Одначе достатньо лише опустити очі, аби зрозуміти: його життя – то суцільна боротьба. Кирюша прикутий до інвалідного візка, його нижні кінцівки абсолютно нерухомі. До того ж він – сирота. Кирюша – один із понад сотні вихованців інтернату для діток із особливими потребами, і міцним здоров’ям з-поміж них він, на жаль, не вирізняється.

Дзвінкий сміх, грайливі оченята. Кирилові – 7 рочків. На мить, затримавши погляд, може здатися, що його обличчя ніколи не знало болю. Одначе достатньо лише опустити очі, аби зрозуміти: його життя – то суцільна боротьба. Кирюша прикутий до інвалідного візка, його нижні кінцівки абсолютно нерухомі. До того ж він – сирота. Кирюша – один із понад сотні вихованців інтернату для діток із особливими потребами, і міцним здоров’ям з-поміж них він, на жаль, не вирізняється. 

У Кирила нерухома нижня частина тіла, його ніжки деформовані – стопи повернуті всередину, дитя має косоокість, а ще – затримку психо-мовленнєвого розвитку і епілепсію, напади якої нині хоча б блокують протисудомні препарати. Ця низка складних діагнозів – відбиток перенесеної у дитинстві інфекції центральної нервової системи, наслідки якої доведеться долати усе життя.

І хоча недуги додають хлопчикові щоденних клопотів, вихователі не можуть ним натішитися. Навіть у візочку він крутиться навсібіч, йому цікаво все знати і бачити. Вада розвитку зовсім непомітна, Кирюша рахує до 10, знає літери і вчиться читати. Та найбільше він хоче ходити, навіть старається ступити на ніжки… Поки через деформацію це неможливо, але перспективи є. Нещодавно Кирюша пройшов курс реабілітації в Трускавці, і лікарі в один голос заявили: "Якщо продовжувати, він зможе ходити". Для цього хлопчикові терміново потрібно пройти курс масажів і лікувальної фізкультури для діток з особливими потребами. Є надія, що це стане одним із важливих кроків на шляху до одужання. Треба лише зібрати гроші.

Згідно зі статтею 226 та 229 СК України, особисті дані дитини з інтернатної системи мають бути збережені у таємниці і не повинні публікуватися. У статті 168 КК України вказані санкції щодо здійснення публікації особистих даних дитини. Розмістити хіба що статус, ім’я і фото дитини нам дозволяють пункти 46 та 47 Постанови Кабінету Міністрів України №905 від 08.10.2008 р. Хоч нам і не можна вказувати детальну інформацію про Кирюшу на зразок прізвища, дати та місця народження тощо, ми можемо сказати наступне: ми особисто знайомі з хлопчиком, організовували для нього обстеження, разом із супроводжувачами забезпечували огляд усіма необхідними лікарями-спеціалістами, вели з ними діалог щодо лікування та реабілітації, а відтак абсолютно аргументовано стверджуємо – Кирило потребує допомоги.

Кожен ваш клік "Підтримати" додасть Кирюші сил на шляху до одужання. Ми йому потрібні, бо крім нас у нього нікого немає.

 

Ім'я: Кирило

Діагноз: наслідок перенесеної нейроінфекції, спастичний тетрапарез з переважним ураженням нижніх кінцівок зі стійкими вираженими руховими порушеннями (GMFCS IV рівня), затримка психо-мовленнєвого розвитку, симптоматична епілепсія, клініко-медикаментозна ремісія, лівостороннній крипторхизм, косоокість, що сходиться, обох очей, еквінусна установка стоп

ID: 4421
Підтримали
Благодійна допомога
28.09.2018 11:50
1913,45 грн.
Благодійна допомога
28.09.2018 10:21
203,92 грн.
VB
28.09.2018 10:03
50,93 грн.
Благодійна допомога
27.09.2018 17:05
101,83 грн.
Благодійна допомога
27.09.2018 11:54
101,85 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Хібукі терапія
Підтримати
Здоров'я
Хібукі терапія
Завдяки проєкту діти будуть мати можливість знайти свого песика-обіймаку, який допоможе впоратися з боле…
Він мріє про самостійне дитинство
Підтримати
Здоров'я
Він мріє про самостійне дитинство
Поява на світ маленького Дениса була важкою. Потрійне обвиття пуповиною та кисневе голодування. Але, на …
Допомога Волинському госпіталю ветеранів війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога Волинському госпіталю ветеранів війни
Наразі ми збираємо кошти для Волинського обласного госпіталю ветеранів війни для придбання хірургічних п…
Здійснити мрію Єгора. 4
Підтримати
Здоров'я
Здійснити мрію Єгора. 4
Єгор народився раніше поставленого терміну, пережив жовтяницю та реанімацію. А згодом лікарі виявили в н…
Показати всі