Проходження реабілітації
Ірина Поповська
БФ "Мрію жити"
17.07.2024 09:25
6 переглядів
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2024/07/17/banners/photo_2024_07_05_09_00_52.webp.840x500_q85_box-0%2C213%2C723%2C643_crop_detail.jpg)
Завдяки dobro.ua та благодійникам була зібрана необхідна сума в розмірі 25000.00 грн, благодійний фонд "Мрію жити" сплатив реабілітацію для Кирила. Він успішно пройшов реабілітацію в центрі фізичної реабілітації «Крок за кроком до мети».
Ця реабілітація є важливим етапом на шляху до його одужання та поліпшення якості життя.