Книги шрифтом Брайля: я хочу і можу читати!
Книги шрифтом Брайля: я хочу і можу читати!

Книги шрифтом Брайля: я хочу і можу читати!

Проєкт здійснює
Розпочато: 19.04.2022
Україна
Активний
Залишилось зібрати
559813,05 грн.
Зібрано у відсотках
8%
Потрібно зібрати
610307,00 грн.

Чи любить ваше дитя читати барвисті книжки, роздивляючись кольорові ілюстрації у них? Якщо так – ви щаслива людина, бо ваше дитя – бачить! Наші підопічні є незрячими, але читати вони люблять понад усе. Проте для них потрібні спеціальні книги, надруковані шрифтом Брайля і/ або озвучені. Ми навчилися створювати такі книжки, навіть наповнювати їх барвистими малюнками, які можна "побачити" на дотик пальчиками. А ще – ми записуємо театралізовані аудіокниги, що викликають захоплення у дітлахів. Підтримайте цей проєкт, і сотні незрячих діточок в Україні матимуть нові книжки та зможуть читати їх! Ми продовжуємо збір коштів на друк книжок шрифтом Брайля та запис аудіокнижок, аби кожна незряча дитина могла з гордістю сказати: "Я теж читав цю книгу!". 

Звичайну книгу можна придбати у будь-якій книгарні. Натомість книгу для незрячих не купиш ніде! Ці книги мають високу собівартість (ціна одного примірника може сягати від 800 до 4 000 грн) та друкуються невеликими тиражами (до 100 примірників). Звісно, жодна сім’я, що виховує незрячу дитину, не в змозі дозволити собі таку розкіш. А читати діти хочуть…
Якщо ви підтримаєте цей проєкт, нашій волонтерській команді вдасться надрукувати 20 – 30 нових видань загальним накладом від 3 000 до 5 000 книг. Це книги культових українських та європейських авторів. Друк триватиме до повного вичерпання зібраних коштів, через що чисельність нових видань може бути більшою за заявлену. 

Нові книги ми безкоштовно розішлемо незрячим дітям за місцем їх проживання, спеціальним школам для дітей з вадами зору та онлайн бібліотеці brailem.com. Факт передання книжок засвідчуватиме завірений печаткою «Укрпошти» список адресатів, у якому занотовані прізвища кожної дитини та реквізити усіх шкіл, яким розсилатимуться книги. Вони друкуватимуться та озвучуватимуться постійно в міру збору коштів, а не після завершення проєкту. З огляду на це, донори завжди зможуть відстежити, що саме публікується зараз, і кому переданий кожен примірник.

Наша креативна і небайдужа команда вже у передчутті радісних посмішок дітей, які тримають у своїх рученятах нові книжки шрифтом Брайля! Підтримайте нас, і чимало незрячих дітлахів зможуть самостійно читати улюблені книжки та поринути у світ пригод, фентезі, казок, відкриттів та мрій. А ще – сказати своїм меценатам: "Дякую вам, бо я хочу і можу читати!".

ID: 8045

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Уляна Бичишин
21.02.2024 12:46
10,00 грн.
Paul Zavorotnikov
15.02.2024 14:30
50,00 грн.
Благодійна допомога
10.02.2024 17:13
900,40 грн.
Благодійна допомога
27.01.2024 11:07
116,59 грн.
Дмитрий Емец
18.01.2024 16:45
100,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Вау! Я не бачу, але навчаюся у звичайній школі!
Підтримати
Освіта та наука
Вау! Я не бачу, але навчаюся у звичайній школі!
Підтримайте цей проєкт, і 10 незрячих діточок зможуть навчатися у звичайних школах та жити у своїх домів…
Зцілення мистецтвом. 2
Підтримати
Освіта та наука
Зцілення мистецтвом. 2
Завдяки проєкту ми плануємо надати можливість розвитку та зцілення мистецтвом, забезпечивши участь в мис…
Навчіться рятувати життя разом з нами!
Підтримати
Освіта та наука
Навчіться рятувати життя разом з нами!
У військовому стані багато українців опинилися в небезпеці, де навички тактичної допомоги мають вирішаль…
Підтримай інклюзивну освіту для дітей
Підтримати
Освіта та наука
Підтримай інклюзивну освіту для дітей
Допоможіть придбати інтерактивне обладнання для дітей, що мають особливі освітні потреби та займаються в…
Показати всі