Коні лікують
Коні лікують
Завершений

Коні лікують

Проєкт здійснює
Розпочато: 27.02.2014
Севастополь
Завершений
Всього зібрано
600,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
600,00 грн.

Давиду було всього два роки, коли стався нещасний випадок - його придавило важкими металевими дверима. Дитину ледь вдалось врятувати – тяжкі травми внутрішніх органів, перебитий хребет. 10 днів був в комі. Він втратив мову, не міг сидіти, тримати голову. Навіть не реагував на своє ім’я. Підтримавши цей проєкт Ви допоможете Давиду та ще 9-ом дітям-інвалідам відновити фізичні функції. Їх буде відправлено на лікування до центру іпотерапії.

До центру іпотерапії в Севастополі Давида Піпу привезли три роки тому, через 4 місяці після трагедії. Він не міг ні говорити, ні сидіти, ні тримати голову. В нього були сильні гіперкинетичні атаки, які буквально скручували все тіло дитини в судомах. За реабілітацію взялись коні та райттерапевти, зробивши чудеса. Спочатку він просто лежав на коні, як ватяна лялька. 1,5 роки тричі на тиждень батьки привозили Давида на манеж. Через кілька місяців іпотерапевтичних занять дитина почала самостійно тримати голову, судоми стали рідшими і проявляються тільки в руках. Зараз він вже може сидіти, почав говорити, щоправда, нерозбірливо і вимовляє лише 15 слів, але це значний прогрес при такій травмі.

Подібних історій про дітей, які відвідують Центр іпотерапії в Севастополі можна розказати чимало. Сюди батьки привозили дітей з останньою надією після малоефективних коротких курсів лікувань та реабілітацій в різних центрах України. Немає жодної дитини, якій би заняття не допомогли в більшій чи меншій мірі. Більше половини з цих дітей почали рухатись самостійно, розмовляти, у 6-х дітей знижена або знята інвалідність.

Луна, Лучік, Злата, Ворон – так звуть чародіїв, які допомагають в лікуванні дітей. Поряд з ними - кваліфіковані реабілітологи, які для кожної дитини розробляють курс вправ й працюють разом з живим тренажером – іпотерапевтичним конем. Курс реабілітації для однієї дитини триває від 6 місяців до двох років, в залежності від складності захворювання.

Центр іпотерапії в Севастополі створений та існує завдяки благодійним пожертвам. Ваша підтримка дасть можливість Давиду та ще 9-ом дітям-інвалідам з малозабезпечених сімей пройти курс фізичної та психологічної реабілітації. Потреба - 40 000 грн - на річний курс реабілітації для групи з 10 дітей.

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 600 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

ID: 880
Підтримали
Благодійна допомога
18.04.2014 13:42
100,00 грн.
Благодійна допомога
15.04.2014 20:40
50,00 грн.
Лариса Сидельник
21.03.2014 12:09
50,00 грн.
Володимир Т.
06.03.2014 23:15
300,00 грн.
Благодійна допомога
02.03.2014 22:58
50,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Навесні 2023 року компанія Київстар розширює програму "Дитяча надія" новим напрямком - допомога дітям з …
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Євгенія та її важкий шлях
Підтримати
Здоров'я
Євгенія та її важкий шлях
Євгенія Свистунова – друга дитина в сімʼї. Дівчинка зʼявилася на світ у грудні 2016 року, і вже після на…
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі