Кожен крок може стати останнім
Кожен крок може стати останнім
Завершений

Кожен крок може стати останнім

Проєкт здійснює
Розпочато: 09.09.2014
Суми
Завершений
Всього зібрано
146285,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
146285,00 грн.

Два відра води – саме стільки зайвої ваги доводиться носити Тетяні Лапченко на власних ногах. Лімфостаз – таку назву має діагноз Тані, поступово відбирає в неї можливість ходити. Лімфа не циркулює у нижніх кінцівках і утворює величезні набряки, що збільшуються в об’ємі на 2 см щомісяця. Шкіра може луснути кожної хвилини. Вдягтися, взутися, піднятися сходами, навіть вкластися у ліжко – все це Таня зробити самостійно вже не може. Її єдина надія – лікування за 40 000 євро у Німеччині.


Допомагати Тані в Україні не береться жоден лікар, тому її єдиною надією залишилося лікування у німецькій клініці, на це потрібно 40 тисяч євро, а в Тані ніколи не буде таких коштів. Лише разом ми зможемо їй допомогти!

Тетяні Лапченко 40 років, вона – весела, жвава, сильна. Такою її знають друзі та знайомі. Те, як плаче вночі ця жінка, не бачать навіть рідні. Все почалося 7 років тому. Тоді Тетяні встановили страшний діагноз – рак шийки матки 3 ступеня. Шансів вижити лишалося небагато. Втім Таня впоралася і зі складною операцією, і з "хімією", і з променевою терапією. Впоралася, як кажуть, попри все. Попри складний реабілітаційний період, жінка продовжувала працювати. Попри зраду коханого чоловіка не втратила віру у людей. Попри жахливий біль допомагала стати на ноги синові та піклувалася про стареньку матір.

Однак проти наслідків лікування раку жінка виявилася безсилою. Разом із внутрішніми органами під час операції Тані видалили лімфатичні вузли, фактично позбавили її лімфатичної системи. І у неї почали набрякати ноги. Жодні пігулки, масажі та спеціальні процедури не змогли зупинити хворобу. Лімфостаз (застій лімфи у тканинах) дуже швидко зробив із колись активної Тані інваліда. Постійний фізичний біль, що посилюється при кожному русі, не здатне вгамувати жодне знеболювальне. Аби не чути образливих слів та не бачити косих поглядів, вона намагається зайвий раз не виходити з дому.

З останньою надією жінка звернулася у медичний проєкт телеканалу СТБ "Я соромлюсь свого тіла". Знайшлися лікарі, що спробували бодай полегшити стан Тані. Вперше за сім років жінка змогла принаймні спати без дози знеболювального! З'явилася надія на одужання. Та, на жаль, колишній об'єм повернувся дуже швидко. Разом з тим повернувся і біль. Наразі шкіра на ногах Тетяни не витримує, постійно запалюється і ризикує луснути чи не щодня. Якщо процес не спинити, ходити Таня вже не зможе ніколи.

У світі є лише одиниці спеціалістів, котрі можуть допомогти Тані. І вони знайшлись у Німеччині. Саме там, в одній із найавторитетніших клінік з лікування лімфостазу, "Фельді", жінку обіцють позбавити майже 80 відсотків набряків.

Лікарі проєкту "Я соромлюсь свого тіла" організували консиліум лікарів у клініці Фельді, і з’ясувалося, що ситуація набагато важча, аніж вони припускали спочатку. Тані знадобиться тривале та вкрай дороге лікування. Три місяці унікальної терапії у клініці коштують 40 тисяч євро – саме така ціна її одужання. Діяти потрібно негайно. Адже зараз кожен крок може стати для Тані останнім.

 

ПІБ: Лапченко Тетяна Георгіївна, 08.01.1974 р.

Місто: Суми

Діагноз: лімфостаз 3 ступеня

ID: 1090
Підтримали
Благодійна допомога
01.12.2014 15:30
50,00 грн.
Олександр Ковальчук
01.12.2014 12:02
100,00 грн.
Благодійна допомога
01.12.2014 11:28
50,00 грн.
Благодійна допомога
01.12.2014 11:02
200,00 грн.
Благодійна допомога
29.11.2014 22:08
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Підтримати
Здоров'я
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Коли мова йде про безпеку дітей під час операції, перше, що спадає на думку це: досвід лікарів, якісне і…
Майбутнє для Кіри
Підтримати
Здоров'я
Майбутнє для Кіри
На жаль, Кіра ще не розмовляє, і дуже багато зусиль потрібно для того, аби це сталось, адже у наступному…
Медичне обладнання для важко поранених у Херсоні
Підтримати
Здоров'я
Медичне обладнання для важко поранених у Херсоні
Завдяки цьому проєкту ми закупимо мобільний рентген апарат у Херсонську лікарню. Цей апарат призначений …
Діти. Аутизм. Війна.2
Підтримати
Здоров'я
Діти. Аутизм. Війна.2
Мета проєкту - зібрати кошти на проведення корекційних занять у центрі LEVCHYK SPECTRUM HUB, створеному …
Показати всі