Крик маминої душі. 8
Крик маминої душі. 8
Завершений

Крик маминої душі. 8

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.07.2022
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
20690,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20690,00 грн.

Для таких дітей, як Женечка, вибір невеликий: або реабілітація, або інвалідний візок... Третього не існує! І мами таких дівчаток і хлопчиків увесь час шукають кошти та можливість врятувати свого малюка, подарувати йому кращу долю! Вони засинають і прокидаються з думкою про те, де і як можна попросити, знайти, придумати. Адже влаштуватися на роботу, маючи дитину, якій потрібна допомога 24/7, просто неможливо!

Мама Жені – одна з таких жінок, які борються за здоров'я свого малюка, тільки послухайте її та уявіть біль та розпач матері:

"Ми вперто йдемо до своєї мрії – самостійно ходити, й завдяки реабілітації ми багато чого навчилися! Женя почав правильно повзати, він намагається ходити на високих колінах, розуміє, коли до нього звертаються, і може сказати, чого він хоче, навіть танцює із дітками в садочку на дитячих святах. Нехай поки що на стільчику, але танцює! Він вивчив два віршики, кольори, він дуже хоче ходити! Я вірю, що в нас все вийде, головне – йти до мети! На жаль, суми на оплату реабілітацій для нашої родини непідйомні, і ми знову звертаємося до вас по допомогу! Допоможіть нам здійснити мрію Жені!".

Так писала нам мама хлопчика ще до війни. Із 27 лютого місто Жені окупували російські війська. Відсутність реабілітації вплинуло на стан хлопчика: його ніжки затягнуло спастикою, він почав погано сидіти. У місті немає медичної допомоги, сім'я знайшла декілька варіантів, щоб виїхати з окупації, та робить все для цього. У їхньому житті за 8 років війни це буде вже друга втрата дому... Перше, що мама Жені зробить на підконтрольній Україні території – це відвезе малюка на лікування.

Допоможіть Жені потрапити на реабілітацію. Клініка у Трускавці виставила рахунок та чекає дитину на новий курс лікування.

Повне ім’я: Мінаєв Євгеній Андрійович, 10.07.2015 р.
Місто: с. Куп’янськ-Вузловий, Харківська обл.
Діагноз: наслідки перенесеної нейроінфекції, синдром спастичного трипарезу, ЗПМР
ID: 8141
Підтримали
Благодійна допомога
02.07.2022 08:07
18990,00 грн.
Благодійна допомога
01.07.2022 23:29
150,00 грн.
Благодійна допомога
01.07.2022 23:00
400,00 грн.
Благодійна допомога
01.07.2022 21:26
900,00 грн.
Благодійна допомога
01.07.2022 18:17
250,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Діти з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної на серцеві імпланти.
Батьки мріють почути перше слово Олени
Підтримати
Здоров'я
Батьки мріють почути перше слово Олени
Оленка народилася третьою дитиною в багатодітній родині з діагнозом "синдром Дауна". Пологи відбувались …
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Не дозволити хворобі перетворитися на рак!
Підтримати
Здоров'я
Не дозволити хворобі перетворитися на рак!
До проявів хвороби Крістіна жила звичайним життям. Вона ходила до школи, раділа канікулам, як усі діти, …
Показати всі