Крок до справжнього життя
Крок до справжнього життя

Крок до справжнього життя

Проєкт здійснює
Розпочато: 19.05.2014
Львів
Завершений
Всього зібрано
5000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5000,00 грн.

Важко собі уявити життя без подорожі чи бодай звичайної прогулянки парком увечері. Проте є люди, для яких звичайна прогулянка стає подією, про яку ще довго згадуєш, сидячи вдома і оглядаючи звичний пейзаж за вікном. Неповносправна молодь, пересуваючись лише за допомогою візка, обмежена у звичних для пересічних громадян речах, хоча минулого літа їм пощастило побувати у Шацьку ДЕКІЛЬКА ДНІВ. Це було щось нечуване – ночувати в наметі з друзями та просто сидіти на березі озера… А ще вони були в Карпатах. Для них це і є увесь світ за 25 років.


Вони вже протягом 5 років є членами фан-клубу ФК "Карпати", що об’єдналися під назвою "Вірні Леви". Їх всього 25 осіб, об'єднаних міцною дружбою та спільною проблемою: вони не можуть пересуватися самостійно. Молоді люди 18-25 років їздять на всі домашні матчі клубу, а також побували аж на 5-ти виїзних матчах у межах України, і для них це неабияка подія. ФК "Карпати" забезпечує для них автобус пальним на всі домашні матчі, а також матчі в межах Західної України та Києва.

У 2014 році ми маємо надію побувати на Шацьких озерах, заночувати в наметах, які для нас придбав БФ "Святого Володимира", поспілкуватися з друзями та волонтерами, доторкнутися до тихої води справжнього озера, запекти картоплю на вогнищі, врешті-решт – подивитися на рідний край крізь вікно автобуса, яким ми їхатимемо до Шацька. Маємо також надію побувати з ФК "Карпати" на виїзних матчах у Києві та Ужгороді. Діставатися ці молоді люди будуть спеціальним автобусом з підйомником для інвалідних візків.

Участь у матчах і мандрівка до лісового озера в Шацьку – це всі їхні розваги, яким вони щиро радіють і яких з нетерпінням очікують. Ці мандрівки наповнюють їхні серця вірою і надією, очікуванням дива, переповнюють теплом та змушують докладати зусиль, аби отримати черговий шанс зробити крок назустріч життю, яке вирує там, за вікном квартири.

Щоб реалізувати цю мрію, частина небайдужих людей вже допомогла з палатками, автобусом тощо. На УББ планується зібрати кошти на оренду 2-х спеціальних автобусів із підйомниками для візків за маршрутом Львів-Шацьк-Львів та часткову оплату продуктів харчування для 25 учасників літнього табору на Шацьких озерах тривалістю 7 днів. 

"Ми звертаємось до всіх небайдужих людей з проханням допомогти нам у зборі частини необхідних коштів – 5000 грн, щоб наші сподівання стали реальністю. Адже мандрівка до озера чи участь у футбольному матчі – це для нас не просто рідкісна і майже недосяжна розвага. Вона вимагає не лише коштів, але й роботи багатьох волонтерів та наших родичів, тож влаштувати все це нам вдається не так часто, як хотілося б. Маємо щиру надію на те, що небайдужі люди принесуть нам у дарунок омріяні нами подорожі та допоможуть зробити крок нам хоч Один Крок назустріч справжньому життю!"

ID: 960
Підтримали
Благодійна допомога
01.06.2014 08:18
4200,00 грн.
Людмила Миронова
31.05.2014 12:39
140,00 грн.
Благодійна допомога
31.05.2014 12:05
100,00 грн.
Благодійна допомога
30.05.2014 17:11
200,00 грн.
Igor Shubovych
30.05.2014 15:44
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Харків. Діти танцюють заради перемоги
Підтримати
Культура та спорт
Харків. Діти танцюють заради перемоги
Вже понад 25 років у Харкові працює Центр творчості для дітей та сімей "Отрадне". З початком воєнних дій…
Харків. Ліплення з глини для дітей
Підтримати
Культура та спорт
Харків. Ліплення з глини для дітей
Всі знають про користь для дітей від процесу ліплення із глини чи пластиліну. Це не тільки розвиває твор…
Харків. Циркове мистецтво для дітей
Підтримати
Культура та спорт
Харків. Циркове мистецтво для дітей
Всім відомий факт, що невід’ємною умовою міцного здоров’я дитини є спорт та регулярні фізичні вправи. Зв…
Безпечний простір для дітей в часі війни
Підтримати
Культура та спорт
Безпечний простір для дітей в часі війни
Спортивні секції та гуртки для дітей сьогодні – буденне явище. Для діток – це активне дозвілля, фізичний…
Показати всі