Крок до справжнього життя
Крок до справжнього життя

Крок до справжнього життя

Проект здійснює
Розпочато: 19.05.2014
Львів
Завершений
Всього зібрано
5000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Важко собі уявити життя без подорожі чи бодай звичайної прогулянки парком увечері. Проте є люди, для яких звичайна прогулянка стає подією, про яку ще довго згадуєш, сидячи вдома і оглядаючи звичний пейзаж за вікном. Неповносправна молодь, пересуваючись лише за допомогою візка, обмежена у звичних для пересічних громадян речах, хоча минулого літа їм пощастило побувати у Шацьку ДЕКІЛЬКА ДНІВ. Це було щось нечуване – ночувати в наметі з друзями та просто сидіти на березі озера… А ще вони були в Карпатах. Для них це і є увесь світ за 25 років.


Вони вже протягом 5 років є членами фан-клубу ФК "Карпати", що об’єдналися під назвою "Вірні Леви". Їх всього 25 осіб, об'єднаних міцною дружбою та спільною проблемою: вони не можуть пересуватися самостійно. Молоді люди 18-25 років їздять на всі домашні матчі клубу, а також побували аж на 5-ти виїзних матчах у межах України, і для них це неабияка подія. ФК "Карпати" забезпечує для них автобус пальним на всі домашні матчі, а також матчі в межах Західної України та Києва.

У 2014 році ми маємо надію побувати на Шацьких озерах, заночувати в наметах, які для нас придбав БФ "Святого Володимира", поспілкуватися з друзями та волонтерами, доторкнутися до тихої води справжнього озера, запекти картоплю на вогнищі, врешті-решт – подивитися на рідний край крізь вікно автобуса, яким ми їхатимемо до Шацька. Маємо також надію побувати з ФК "Карпати" на виїзних матчах у Києві та Ужгороді. Діставатися ці молоді люди будуть спеціальним автобусом з підйомником для інвалідних візків.

Участь у матчах і мандрівка до лісового озера в Шацьку – це всі їхні розваги, яким вони щиро радіють і яких з нетерпінням очікують. Ці мандрівки наповнюють їхні серця вірою і надією, очікуванням дива, переповнюють теплом та змушують докладати зусиль, аби отримати черговий шанс зробити крок назустріч життю, яке вирує там, за вікном квартири.

Щоб реалізувати цю мрію, частина небайдужих людей вже допомогла з палатками, автобусом тощо. На УББ планується зібрати кошти на оренду 2-х спеціальних автобусів із підйомниками для візків за маршрутом Львів-Шацьк-Львів та часткову оплату продуктів харчування для 25 учасників літнього табору на Шацьких озерах тривалістю 7 днів. 

"Ми звертаємось до всіх небайдужих людей з проханням допомогти нам у зборі частини необхідних коштів – 5000 грн, щоб наші сподівання стали реальністю. Адже мандрівка до озера чи участь у футбольному матчі – це для нас не просто рідкісна і майже недосяжна розвага. Вона вимагає не лише коштів, але й роботи багатьох волонтерів та наших родичів, тож влаштувати все це нам вдається не так часто, як хотілося б. Маємо щиру надію на те, що небайдужі люди принесуть нам у дарунок омріяні нами подорожі та допоможуть зробити крок нам хоч Один Крок назустріч справжньому життю!"

ID: 960

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
01.06.2014 08:18
4200,00 грн.
Людмила Миронова
31.05.2014 12:39
140,00 грн.
Благодійна допомога
31.05.2014 12:05
100,00 грн.
Благодійна допомога
30.05.2014 17:11
200,00 грн.
Igor Shubovych
30.05.2014 15:44
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Скарбничка категорії «Культура та спорт»
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії «Культура та спорт»
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проекти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Мистецькі студії для особливих дітей.
Підтримати
Культура та спорт
Мистецькі студії для особливих дітей.
Інвалідність у дітей означає суттєве обмеження життєдіяльності, вона сприяє соціальній дезадаптації, яка…
Спорт для всіх – здоров'я для кожного
Підтримати
Культура та спорт
Спорт для всіх – здоров'я для кожного
Ще з 2008 року БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" підтримує сім’ї, які опинилися у складних життєвих обс…
Спорт без обмежень
Підтримати
Культура та спорт
Спорт без обмежень
Плавно підніматися на вершину гори, кататися на велосипеді, торкаючись ступнями до педалей, насолоджуват…
Показати всі