Крок назустріч дитині
Крок назустріч дитині
Завершений

Крок назустріч дитині

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.04.2014
Донецька область
Завершений
Всього зібрано
13954,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13954,00 грн.

У Вадима одна з найважчих форм дитячого церебрального паралічу. Батьки хлопчика роблять все можливе, щоб поліпшити його стан. Але поки що така проста річ, як ЗВИЧАЙНИЙ КРОК сина, для батьків хлопчини – НАЙБІЛЬША МРІЯ. Хлопчику потрібно пройти ще дуже довгий та непростий шлях. Найближчим часом Вадим потребує реабілітації у Медичному Центрі "Здоров'я", яка коштує 8800 грн., а також лікування препаратом "Цереброкурін" вартістю більше 5000 грн. Для сім’ї така сума завелика. Але Вадиму не можна втрачати час!


Дуже довгий час Вадим був зовсім безпорадним: не сидів, не ходив, не говорив. Батьки поклали всі свої зусилля та гроші, щоб забезпечити постійне лікування в клініках та реабілітаційних центрах, різні процедури: іпотерапію, акупунктуру, масаж, лікувальну фізкультуру та інше. В результаті хлопець навчився самостійно перевертатися, сидіти, говорити окремі слова, ходити (з допомогою).

Вадим дуже товариський, доброзичливий, світлий та позитивний хлопчина. Він любить людей, дітей, тварин, шалено радіє гостям. Вадим обожнює, коли йому читають книжки, вміє малювати фарбами, фломастерами, любить гратися зі своїм собакою. 

Останнім часом Вадим почав різко рости і деякі попередні досягнення якось швидко зійшли нанівець: перестав розгинати ноги при ходьбі, руки стали неслухняними, не вимовляє слова, які раніше вмів говорити. Тому тепер потрібна дуже інтенсивна реабілітація. Але батьки, виснажені великими витратами, зараз не можуть самостійно оплатити лікування сина. Окрім Вадима, сім’я ще виховує семимісячну хвору доньку.

Дитячий церебральний параліч - це група захворювань у дітей з патологією центральної нервової системи, за яких вражається рухова і м'язова активність з порушенням координації рухів. Слово «церебральний» означає «мозковий» (від латинського слова «cerebrum» - «мозок»), а слово «параліч» (від грецького «paralysis» - «розслаблення») визначає недостатню, низьку фізичну активність.

Спастична тетраплегія являє собою важку форму дитячого церебрального паралічу, в основі якої лежить пошкодження структур головного мозку в період вагітності і пологів внаслідок кисневого голодування. Спастична тетраплегія проявляється частковим паралічем м'язів рук і ніг, порушенням зору, мовлення, уваги, розумового розвитку.

Хоча ДЦП не виліковується, постійний тренінг і терапія можуть привести до поліпшення стану людини. Лікування даної патології є довічним багатовимірним процесом, спрямованим на підтримку і відновлення функцій, які були порушені в результаті хвороби. У дитячому віці потрібно докласти максимум зусиль, щоб реабілітувати дитину. Це пов'язано з тим, що мозок активно розвивається і виконання якихось втрачених або порушених функцій можуть взяти на себе здорові відділи. Чим раніше буде розпочато лікування і реабілітація ДЦП, тим більш успішнішним буде цей процес.

Батьки Вадима звертаються за підтримкою до всіх небайдужих, хто може допомогти: «Ми дуже сподіваємось на милосердя чуйних людей та віримо, що зробивши крок назустріч нашому хлопчику, з часом, він зможе зробити справжній крок назустріч нам!».

Ім'я: Сабітов Вадим, 23 березня 2003 р.н.

Місто: Донецька область

Діагноз: ДЦП, спастична тетраплегія

ID: 925
Підтримали
Благодійна допомога
11.05.2014 07:57
4250,00 грн.
Благодійна допомога
10.05.2014 15:20
25,00 грн.
Благодійна допомога
10.05.2014 15:19
600,00 грн.
Благодійна допомога
10.05.2014 12:41
100,00 грн.
Сергей Гришин
09.05.2014 15:00
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Артем втратив слух унаслідок автокатастрофи
Підтримати
Здоров'я
Артем втратив слух унаслідок автокатастрофи
Артему 18 років. Хлопець народився в багатодітній сім'ї, має ще четверо братів і сестер. Коли йому було …
Марія не має коштів купувати ліки
Підтримати
Здоров'я
Марія не має коштів купувати ліки
У Марії Ярославівни онкологічне захворювання. Марія вже пройшла 5 курсів хіміотерапії. Спочатку їй суттє…
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Рухатися до мети
Підтримати
Здоров'я
Рухатися до мети
Хлопчик на фото – це 5-річний Єгор Сальников, якому ми вже не один раз допомагали із лікуванням. У Єгора…
Показати всі