Крок за кроком до мети!
Крок за кроком до мети!
Завершений

Крок за кроком до мети!

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.02.2025
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
23100,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
23100,00 грн.

Артем народився передчасно з вагою лише 900 грамів. Він був одним із двійнят, але, на жаль, його братик Захарчик не вижив. Передчасне народження вплинуло на розвиток хлопчика, і в рік йому поставили діагноз "дитячий церебральний параліч". Трохи згодом, через проблеми з харчуванням та синдром блювання, Артему було встановлено гастростому.

Зараз Артему майже чотири роки. Він впевнено сидить, повзає та стоїть біля опори, знає кольори, рахує до десяти та складає слова у свої перші речення. Батьки дуже пишаються його досягненням! Однак хлопчик поки що не може самостійно стояти та ходити, і тільки вчиться їсти подрібнену їжу. Частину харчування він все ще отримує через гастростому.

Артем обожнює їздити на дачу з бабусею та дідусем, де може цілий день гратися з котиками та плескатися в басейні. Тож він з нетерпінням чекає теплих днів! А поки що катається на велосипеді у дворі та грається своїми іграшковими автомобілями. Машини – його велика пристрасть!

Щоб Артем міг розвиватися, йому потрібно регулярно займатися з корекційним педагогом, логопедом та реабілітологом. Ми маємо на меті допомогти родині та зібрати кошти на один такий курс.

Друзі, допоможіть Артему зробити свій перший крок!

Повне ім’я: Федько Артем Кирилович, 14.03.2021 р.
Місто: Запоріжжя
Діагноз: ДЦП
ID: 9962
Підтримали
23
Середній донат
360 грн.
ТОП-донат
6800 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
14.08.2025 12:06
2920,00 грн.
Благодійна допомога
13.08.2025 22:50
1500,00 грн.
Благодійна допомога
13.08.2025 16:01
1500,00 грн.
Благодійна допомога
12.08.2025 22:06
2000,00 грн.
Благодійна допомога
10.08.2025 23:55
1500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Підтримати
Здоров'я
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Ми збираємо кошти на реабілітацію 100 осіб – жінок і дітей, які постраждали від війни в Україні. (У варт…
Шлях до незалежності. 2
Підтримати
Здоров'я
Шлях до незалежності. 2
Для Михайла рух – це щоденна праця й постійні зусилля. Реабілітація допомагає йому зберігати здобуте та …
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проект, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з різни…
Шанс на спокійне життя
Підтримати
Здоров'я
Шанс на спокійне життя
Діабет 1 тип діагностували Артему в травні 2025 року. Бувають перепади глюкози, високий ацетон, різкі ст…
Показати всі