Кураж Базар China Start. 2
Кураж Базар China Start. 2

Кураж Базар China Start. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.03.2018
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
29950,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
29950,00 грн.

Кураж Базар China Start відкриває сезон барахолок 24-25 березня! Будемо відзначати Китайський Новий рік, зустрічати весну, купувати обновки на барахолці і допомагати дітям. Вас чекають Secret China Room з чаюванням і активностями від Китайського культурного центру, оновлений фудкорт, китайські весілля за 15 хвилин, турніри по комп'ютерних іграх і величезна дитяча зона для всіх-всіх.

Чи замислювалися Ви коли-небудь, прогулюючись рідним містом, над тим, що майже в кожній багатоповерхівці є людина, для якої власна квартира стала в'язницею, яка змушена проводити своє життя, яка закрита у чотирьох стінах, не маючи можливості вибратися до інших людей, поспілкуватися з кимось, окрім тих, хто їх доглядає, дістатися до місця реабілітації чи лікування? Так, можливо нам зручніше і спокійніше думати, що таких людей одиниці та хтось про них подбає…Але ж ні: цей "хтось" – це кожен з нас, це ми з вами!

Працівники Хмельницького обласного благодійного фонду "Карітас" щодня стикаються та надають різносторонню підтримку й допомогу десяткам знедолених, тим, для кого допомога "Карітасу" є єдиним шансом, рятівним колом. Проте, коли людина більш-менш здорова, має працюючі руки й ноги, то, звісно, має більше шансів дати собі раду та вийти зі скрутного становища. Чого, звичайно, не можна сказати про величезну кількість людей, навічно прикутих до інвалідного крісла, частково паралізованих, сліпих…Такі нещасні, звертаючись у наш фонд, благають про допомогу, першим чином, в тому, аби допомогти їм вибратися з чотирьох стін та дістатися, куди їм вкрай необхідно. Це найменше, що ми можемо та вважаємо своїм обов'язком зробити для таких людей.

Саме тому ХОБФ "Карітас" і створив проєкт "Соціальне таксі", яке ось уже 2 роки курсує містом та служить найзнедоленішим з-посеред нас, допомагаючи їм виходити з їх вимушеної ізоляції, зустрічатися з іншими людьми, спілкуватися з однодумцями, вирішувати практичні питання, як от – дістатися в медичну установу, на реабілітацію, в державні установи для оформлення документів та ін. Соціальна адаптація людей з обмеженими фізичними можливостями, їхнє вільне пересування та спілкування, активна взаємодія з містом і є головною метою проєкту.

Щодня працівники "Соціального таксі" обслуговують понад 25 таких людей, що потребують допомоги. Запит суспільства на дану послугу величезний, до того ж, окрім мешканців м.Хмельницького, існує значна потреба у перевезенні інвалідів і з віддалених сіл, для яких поїздка до міста точно є недоступною іншим шляхом. Автобуси "Соціального таксі" обладнані гідравлічною установкою – спеціальною динамічною платформою, яка дає змогу пасажиру плавно потрапити в салон, навіть не встаючи з інвалідного візка. Досвідчені працівники Карітасу допомагають людині комфортно розміститись та забезпечують надійний супровід впродовж всієї поїздки.

Раніше будь-які мандрівки для них були неможливими, адже громадський транспорт не обладнаний для людей з обмеженими фізичними можливостями: таким пасажирам важко потрапити в салон, в багажнику недостатньо місця для перевезення візка, приміські автобуси зазвичай перевантажені та мають недостатню амортизацію… Послуги "Соціального таксі" безкоштовні, однак ми всі чудово розуміємо, що за пальне для трьох автомобілів, які перевозять інвалідів-візочників та незрячих, потрібно платити, а зважаючи на все зростаючі ціни на автозаправках, ці кошти досить значні. На сьогодні ця сума становить понад 15 000 грн щомісячно лише на дизпаливо, а ще ж потрібно ремонтувати та обслуговувати машини…

До цього часу вдавалося забезпечувати діяльність "Соціального таксі" за зібрані волонтерами кошти, також частково відшкодовував витрати й місцевий бюджет. Проте, наразі цих коштів катастрофічно не вистачає, бо ж затрати на пальне стають усе більшими та одночасно зростає кількість тих, кому вкрай необхідні послуги з перевезення "Соціальним таксі". Здебільшого, це для них єдиний і останній шанс. Тож звертаємося до всіх, чиє серце відкрите на знедолених, на тих, хто відкинутий суспільством і безпорадний, допомогти у цій шляхетній справі добра і милосердя і воно обов'язково повернеться до Вас сторицею!

ID: 3859
Підтримали
Kurazh
03.04.2018 14:33
29369,37 грн.
Благодійна допомога
23.03.2018 16:14
509,16 грн.
Благодійна допомога
22.03.2018 11:44
20,46 грн.
Благодійна допомога
15.03.2018 14:48
51,01 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Розмінуй Україну
Підтримати
Підтримка громад та України
Розмінуй Україну
Ми збираємо кошти, аби закупити набори для розмінування території і металошукачі та передати їх спеціалі…
Благодійні листівки та постери з роботами української ілюстраторки Марії Кінович
Підтримати
Підтримка громад та України
Благодійні листівки та постери з роботами української ілюстраторки Марії Кінович
Platfor.ma випустила благодійні набори листівок та постери «Україна: символи боротьби» з роботами україн…
dobro.ua – Україна понад усе!
Підтримати
Підтримка громад та України
dobro.ua – Україна понад усе!
Тут ви рятуєте українців від гуманітарної катастрофи, спричиненої війною.
88007 - SMS-благодійність
Підтримати
Підтримка громад та України
88007 - SMS-благодійність
Відправляючи SMS на номер 88007, Ви долучаєтесь до допомоги на обороноздатність та відбудову України. Но…
Показати всі