Кураж Базар Night Market India
Кураж Базар Night Market India
Завершений

Кураж Базар Night Market India

Розпочато: 21.05.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
600000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
600000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Кураж Night Market India - перший і єдиний нічний маркет в Києві. 25-27 травня трапляться 3 дні свята для всіх: перформанси, кращі діджеї, барахолка з 370 продавцями, величезний фуд-корт, стихійні ринки, кришнаїти, пахощі, йога, медитація, танці живота, примірка сарі, неймовірні фотозоні, велика інклюзивна дитяча зона на вулиці і головне - приїзд Pаnjabi MC - кращого індійського виконавця за версією World Music Awards. Все 3 дні на Кураж Базарі збиратимуть гроші на благодійність.

Мета Кураж Базару Night Market India - зібрати кошти для закупівлю спеціального комплексу технічних засобів реабілітації для людей з порушеннями зору в дві київські бібліотеки: в Публічну бібліотеку імені Лесі Українки та Центральну бібліотеку імені Тараса Шевченка для дітей.

Технічні засоби реабілітації створені для того, щоб зробити людей з інвалідністю більш вільними, незалежними і здатними жити в соціумі, працювати і реалізовуватися нарівні з усіма людьми. Так одна з найбільших компаній з виробництва обладнання для незрячих і слабозорих називається Freedom Scientific - Наукова Свобода. Переважна більшість її співробітників самі незрячі і вони створюють техніку для незрячих.

Отже, спираючись на світовий досвід і враховуючи потреби наших людей, ми організуємо спеціальні місця для читання і роботи з текстами і зображеннями, в соц. мережах, електронній пошті, в інтернеті і з паперовою книгою для людей з порушеннями зору. Ми створимо можливість людям з короткозорістю, дислексією та іншими проблемами із зором, із залишковим зором і для тотально сліпих людей отримати доступ до інформації: книг, сайтам в інтернеті.

Познайомитися і навчитися користуватися спеціалізованими сучасними засобами технічної реабілітації, розширити коло спілкування, отримати можливість навчатися.

1. Стаціонарний відео збільшувач Topaz HD 24 "

2. Стаціонарний відео збільшувач Topaz XL HD 24 "в комплекті з комп'ютером

3. Програма екранного збільшення MAGic

4. Програма екранного доступу Jaws for Windows

5. Навушники

1. Стаціонарний відео збільшувач Topaz HD 24 "від компанії Freedom Scientific, оснащений камерою з високою роздільною здатністю і 24-дюймовим монітором для відображення збільшеною області. Він призначений для читання книг, для перегляду фотографій, карт, газет і може збільшувати до 64 крат. Тому застосуємо навіть для малювання і вишивання бісером людьми з порушеннями зору. Він має розширені функції, такі як лінії і маски читання, блокування фокусу, стоп-кадр, функції пошуку, а також 33 колірних режиму. Завдяки дуже швидкій автофокусування, очі читача не піддаються додатковому навантаженню.

2. Стаціонарний відео збільшувач Topaz XL HD 24 "володіє додатковою функцією підключення до комп'ютера. Це дає можливість не тільки зчитувати інформацію, але і працювати з нею, перетворювати і створювати свої роботи, використовуючи зображення з відеоувелічітеля. Комп'ютер для підключення до відеоувелчітелю і для установкм на нього спеціального програмного забезпечення, так само буде поставлений в рамках даного комплексу. Системний блок, монітор, клавіатура, мишка, колонки. А так же два джерела безперебійного живлення для відео збільшувач, щоб убезпечити їх від коливання напруги в електромережі.

3. MAGic - це програма екранного збільшення, яка допомагає людям зі слабким зором користуватися можливостями ПК, включаючи інтернет. Збільшує зображення на екрані до 60 крат, що дає можливість читати інформацію на сайтах або електронні документи, так само як і працювати з ними. Крім простого збільшення, з цією програмою можливо ділити екран і переглядати інформацію в різних режимах для зручності користувача, можливо міняти стилі і колірну гамму, що буває просто необхідно для людей з порушеннями сприйняття кольорів. З цією програмою слабозорі отримають доступ до технологій Adobe PDF, Adobe Flash і JAVA ... Не дарма програма називається MAGic - «диво»

4. Jaws for Windows - найпопулярніша в світі програма екранного доступу, що працює на ПК в середовищі Windows. Jaws дає можливість тотально незрячим отримати доступ до необхідного програмного забезпечення і інтернету. Завдяки мовному синтезатору, через аудіо-карту комп'ютера, інформація з екрану зчитується вголос, забезпечуючи можливість мовного доступу до найрізноманітнішого контенту.

5. Навушники. Просто необхідні для роботи з озвучують пристроями, щоб не заважати іншим відвідувачам.

UPD: у зв'язку з тим, що бібліотека ім. Шевченка не змогла забезпечити необхідні умови із розміщення і доступу до обладнання людей із поганим зором і сліпих, по взаємному погодженню обладнання буде передано для ГО "Блакитний Джотто". Обладнання буде встановлено на базі "Бібліотеки майбутнього", що спеціалізується на роботі з людьми, що мають інвалідність. Відповідний лист розміщено в рубриці "Документація".

ID: 4065

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Kurazh
04.07.2018 13:30
40086,95 грн.
Благодійна допомога
25.06.2018 00:16
100,00 грн.
Благодійна допомога
23.06.2018 13:59
100,00 грн.
Благодійна допомога
23.06.2018 13:06
254,90 грн.
Благодійна допомога
20.06.2018 13:23
51,01 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Доступ до навчання навіть у лікарні
Підтримати
Освіта та наука
Доступ до навчання навіть у лікарні
Перебуваючи в лікарні і відволікаючись від процедур, діти швидше одужують.
Небезпечні дорожні таємниці
Підтримати
Освіта та наука
Небезпечні дорожні таємниці
Дехто вважає, що правила дорожнього руху мають знати лише водії транспортних засобів. Але, ц…
Відроджуємо українське. 4.0
Підтримати
Освіта та наука
Відроджуємо українське. 4.0
Проєкт передбачає закупівлю музичних інструментів-бандур, для учнів Ямпільської дитячої музичної школи, …
Особлива молодь прагне вирушити в Карпати
Підтримати
Освіта та наука
Особлива молодь прагне вирушити в Карпати
Табір самостійності та дружби для молодих людей з аутизмом, синдромом Дауна та інтелектуальними порушенн…
Показати всі