Дитяча надія: допомогти дітям з опіками
Дитяча надія: допомогти дітям з опіками
Активний

Дитяча надія: допомогти дітям з опіками

Розпочато: 09.05.2023
Активний
Залишилось зібрати
633513,24 грн.
Зібрано у відсотках
81%
Потрібно зібрати
3480015,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

24 лютого розпочалось велике російське вторгнення в Україну. Тисячі пацієнтів з мінно-вибуховими травмами. Серед них діти, яким ще немає і року. У Національному центрі «Незламні» на базі Першого медобʼєднання Львова майже цілодобово працює єдиний в Україні центр третинного рівня надання допомоги опіковим пацієнтам та пацієнтам, які потребують реконструктивних операцій.

За статистикою, щорічно в Україні 12 тисяч дітей отримують опіки, з них 25-40 дітей гинуть внаслідок опіків, несумісних з життям. Через війну ця кількість зростає щодня. Майже всі мінно-вибухові поранення супроводжуються термічними травмами у дітей. Опікові травми займають друге місце серед дитячого травматизму та є одними з найскладніших у лікуванні. Нині в Україні діє 16 опікових відділень, однак якісної допомоги ніде немає. Україна залишається на останньому місці в світі по виживаності при опіках.
Національний реабілітаційний центр «Незламні» на базі Першого медобʼєднання Львова з перших днів повномасштабного вторгнення став одним з головних прихистків для дітей, які постраждали від війни. Лікарня прийняла понад 3 000 діток, які тікали від війни, з них 250 – з мінно-вибуховими ураженнями та опіками з усіх куточків України. 

«Після трагічного падіння гелікоптера в Броварах 18 січня до нашого Центру евакуювали маленьку Алісу, яка на момент вибуху була у дитячому садочку. Її тіло було уражено опіками майже на 70%. Ми змогли тільки стабілізувати та передати дівчинку нашим австрійським партнерам на подальше лікування. А коли кожна хвилина має значення, а транспортування небезпечне через інфекційні захворювання, наша мета зробити так, щоб українські діти, як Аліса, лікувались вдома. Зараз Аліса лікується за кордоном та мужньо проходить важкі випробування. Її тато розповідає, що дівчинка тримається напрочуд мужньо для свого віку. І додає, що мріє, коли Аліса вилікується та повернеться додому. А тоді піде до школи і зможе отримати свій жаданий помаранчевий пояс з карате-до», - розповідає Галина Саян, лікар-комбустіолог Першого медоб’єднання Львова.

Наразі Центр потребує допомоги у вигляді ультрасучасного лазеру – лазерної системи Quanta System Youlaser CO2 - для вирівнювання шкіри (лазерне шліфування), для резекції та коагуляції. Це обов’язкова та необхідна частина лікування дітей з опіками, яка застосовується для руйнування і видалення тканин внаслідок вапоризації, яка досягається за допомогою впливу хвиль різної довжини і імпульсивності на певний проблемну ділянку шкіри. Простими словами - лазер прибирає рубці, які залишаються на тілі. І це не тільки про естетику. Адже великі шрами після опіків у дітей, зупиняють ріст тканини та впливають на зростання, що призводить до деформації тіла. Це і больові відчуття, дискомфорт.
Такого лазеру лікарні немає ні в жодній державній лікарні! А вартість послуг в приватних клініках недоступна для більшості пацієнтів. 

Для того, щоб пацієнти, які постраждали внаслідок війни або мають побутові опікові травми, безоплатно мали доступ до найякіснішої допомоги та процедури шліфування рубців, ми запускаємо збір на лазер і кожен бажаючий може долучитись до великої мети будь-якою комфортною сумою.

Також, у рамках розширення благодійної програми «Дитяча надія» оператор мобільного зв’язку Київстар разом з dobro.ua та Національним реабілітаційним центром «Незламні» має на меті створити умови для повноцінного лікування дітей з опіками вдома, в Україні.

Заради цього запущено національний проєкт у рамках якого Київстар виділяє 10 000 000 гривень на придбання іншого не менш важливого медичного обладнання для опікового відділення. 

Київстар заохочує своїх абонентів долучатись до благодійних переказів на підтримку дітей з опіками.

Кожен абонент може допомогти підключивши пакет «Київстар ТБ Благодійний» з якого будуть щомісяця йти 100 гривень на підтримку проекту, а користувачі передплаченого зв’язку також можуть зробити пожертву за допомогою SMS з сумою від 1 до 3000 гривень на номер 450025.

Долучитись до проєкту може кожен через пожертву з банківської картки на сайті dobro.ua

 

ID: 8753

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
30.09.2023 13:57
100,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2023 11:18
100,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2023 03:15
548,53 грн.
Благодійна допомога
30.09.2023 02:04
200,00 грн.
Благодійна допомога
29.09.2023 23:46
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Створити особливе місце в лікарні!
Підтримати
Здоров'я
Створити особливе місце в лікарні!
Реконструкція та облаштування зони прийому важких пацієнтів – це проєкт, який має на меті створення функ…
Боротьба Тимура з аутизмом
Підтримати
Здоров'я
Боротьба Тимура з аутизмом
Тимурчику 6 років, і починаючи з 3-річного віку він бореться з аутизмом. Дитина досі не розмовляє, не ро…
Сашко мріє ходити, допоможіть! 2
Підтримати
Здоров'я
Сашко мріє ходити, допоможіть! 2
Цей надзвичайно світлий хлопчик – Сашко з Одеси. Йому 2 роки, і він весь цей час хворіє. В Сашка ДЦП, сп…
Військовий госпіталь – потрібна допомога
Підтримати
Здоров'я
Військовий госпіталь – потрібна допомога
У лікувальний заклад, який надає медичну допомогу військовим, вкрай необхідне важливе медичне обладнання…
Показати всі