Дитяча надія: допомогти дітям з опіками
Дитяча надія: допомогти дітям з опіками
Завершений

Дитяча надія: допомогти дітям з опіками

Розпочато: 09.05.2023
Завершений
Всього зібрано
3366636,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
3366636,00 грн.

Шановні донори, раді повідомити, що збір завершено. Обладнання придано та передано до лікарні 20 листопада 2023 року. Дякуємо за вашу підтримку та небайдужі серця!

24 лютого розпочалось велике російське вторгнення в Україну. Тисячі пацієнтів з мінно-вибуховими травмами. Серед них діти, яким ще немає і року. У Національному центрі «Незламні» на базі Першого медобʼєднання Львова майже цілодобово працює єдиний в Україні центр третинного рівня надання допомоги опіковим пацієнтам та пацієнтам, які потребують реконструктивних операцій.

За статистикою, щорічно в Україні 12 тисяч дітей отримують опіки, з них 25-40 дітей гинуть внаслідок опіків, несумісних з життям. Через війну ця кількість зростає щодня. Майже всі мінно-вибухові поранення супроводжуються термічними травмами у дітей. Опікові травми займають друге місце серед дитячого травматизму та є одними з найскладніших у лікуванні. Нині в Україні діє 16 опікових відділень, однак якісної допомоги ніде немає. Україна залишається на останньому місці в світі по виживаності при опіках.
Національний реабілітаційний центр «Незламні» на базі Першого медобʼєднання Львова з перших днів повномасштабного вторгнення став одним з головних прихистків для дітей, які постраждали від війни. Лікарня прийняла понад 3 000 діток, які тікали від війни, з них 250 – з мінно-вибуховими ураженнями та опіками з усіх куточків України. 

«Після трагічного падіння гелікоптера в Броварах 18 січня до нашого Центру евакуювали маленьку Алісу, яка на момент вибуху була у дитячому садочку. Її тіло було уражено опіками майже на 70%. Ми змогли тільки стабілізувати та передати дівчинку нашим австрійським партнерам на подальше лікування. А коли кожна хвилина має значення, а транспортування небезпечне через інфекційні захворювання, наша мета зробити так, щоб українські діти, як Аліса, лікувались вдома. Зараз Аліса лікується за кордоном та мужньо проходить важкі випробування. Її тато розповідає, що дівчинка тримається напрочуд мужньо для свого віку. І додає, що мріє, коли Аліса вилікується та повернеться додому. А тоді піде до школи і зможе отримати свій жаданий помаранчевий пояс з карате-до», - розповідає Галина Саян, лікар-комбустіолог Першого медоб’єднання Львова.

Наразі Центр потребує допомоги у вигляді ультрасучасного лазеру – лазерної системи Quanta System Youlaser CO2 - для вирівнювання шкіри (лазерне шліфування), для резекції та коагуляції. Це обов’язкова та необхідна частина лікування дітей з опіками, яка застосовується для руйнування і видалення тканин внаслідок вапоризації, яка досягається за допомогою впливу хвиль різної довжини і імпульсивності на певний проблемну ділянку шкіри. Простими словами - лазер прибирає рубці, які залишаються на тілі. І це не тільки про естетику. Адже великі шрами після опіків у дітей, зупиняють ріст тканини та впливають на зростання, що призводить до деформації тіла. Це і больові відчуття, дискомфорт.
Такого лазеру лікарні немає ні в жодній державній лікарні! А вартість послуг в приватних клініках недоступна для більшості пацієнтів. 

Для того, щоб пацієнти, які постраждали внаслідок війни або мають побутові опікові травми, безоплатно мали доступ до найякіснішої допомоги та процедури шліфування рубців, ми запускаємо збір на лазер і кожен бажаючий може долучитись до великої мети будь-якою комфортною сумою.

Також, у рамках розширення благодійної програми «Дитяча надія» оператор мобільного зв’язку Київстар разом з dobro.ua та Національним реабілітаційним центром «Незламні» має на меті створити умови для повноцінного лікування дітей з опіками вдома, в Україні.

Заради цього запущено національний проєкт у рамках якого Київстар виділяє 10 000 000 гривень на придбання іншого не менш важливого медичного обладнання для опікового відділення. 

Київстар заохочує своїх абонентів долучатись до благодійних переказів на підтримку дітей з опіками.

Кожен абонент може допомогти підключивши пакет «Київстар ТБ Благодійний» з якого будуть щомісяця йти 100 гривень на підтримку проекту, а користувачі передплаченого зв’язку також можуть зробити пожертву за допомогою SMS з сумою від 1 до 3000 гривень на номер 450025.

Долучитись до проєкту може кожен через пожертву з банківської картки на сайті dobro.ua

 

ID: 8753
Підтримали
Благодійна допомога
16.11.2023 15:15
88241,75 грн.
Благодійна допомога
16.11.2023 11:21
500,00 грн.
Благодійна допомога
15.11.2023 21:40
50,00 грн.
Благодійна допомога
15.11.2023 14:22
150,00 грн.
Благодійна допомога
15.11.2023 05:54
300,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мрія Прохора – позбутися діабету
Підтримати
Здоров'я
Мрія Прохора – позбутися діабету
У 2017 році родина Прохора потрапила під обстріл, коли евакуювала з Донецька прабабусю. Після стресу в х…
Львівський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Львівський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Марія не має коштів купувати ліки
Підтримати
Здоров'я
Марія не має коштів купувати ліки
У Марії Ярославівни онкологічне захворювання. Марія вже пройшла 5 курсів хіміотерапії. Спочатку їй суттє…
Маленька принцеса просить допомоги! 4
Підтримати
Здоров'я
Маленька принцеса просить допомоги! 4
Цю маленьку принцесу звуть Ксенія, їй 7 років. І всі ці 7 років дівчинка відчайдушно бореться із хворобо…
Показати всі