Дитяча надія: допомога незламним дітям
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Активний

Дитяча надія: допомога незламним дітям

Розпочато: 04.12.2023
Львів
Активний
Залишилось зібрати
2664646,54 грн.
Зібрано у відсотках
20%
Потрібно зібрати
3350000,00 грн.

Дитяча Лікарня Святого Миколая у складі Національного реабілітаційного центру «Незламні» — це, без сумніву, унікальна лікарня. Тут діти з усієї України отримують комплексну медичну допомогу від народження й до повноліття: невідкладну допомогу при загрозливих для життя станах, високотехнологічне хірургічне лікування за найновішими міжнародними протоколами, надсучасну діагностику з найновішими апаратами КТ, ангіографії експертного рівня та допомогу при опікових травмах.

Лікарня Святого Миколая — один із двох в Україні центрів третинного рівня надання допомоги опіковим пацієнтам та пацієнтам, які потребують реконструктивних операцій. Єдиний у західних областях України ЕКМО-Центр.

Щороку тут надають допомогу більше 40 тисячам пацієнтів. А з початком повномасштабного вторгнення лікарня стала медичним хабом, де надають допомогу діткам, які постраждали від російської агресії. Від початку повномасштабного вторгнення лікарі врятували та реабілітували тут 350 важкопоранених діток. Це малеча з мінно-вибуховими, вогнепальними та уламковими пораненнями, з важкими опіками й травмами.

Опікові травми займають друге місце серед дитячого травматизму та є одними з найскладніших у лікуванні. Нині Україна змушена відправляти найтяжчих дітей з опіками закордон через відсутність стерильних умов та достатньої кількості необхідного медичного обладнання.

Сьогодні блок дитячих опіків потребує допомоги у вигляді високоефективної ультразвукової системи — Venue Go. Проста у використанні та розроблена спеціально для роботи із екстреними випадками, вона дозволяє обстежувати пацієнта просто біля ліжка, в операційній та будь-якому куточку лікарні.
За лічені хвилини апарат дозволяє отримати зображення із високою роздільною здатністю та діагностувати проблеми, моніторити ефективність лікування, визначати потребу у проведенні втручання, і навіть стежити за станом пацієнта під час та після операції. А також — це навігація при постановці центрального судинного доступу.
Швидка та оперативна діагностика — це надважливий золотий час для порятунку дитини. Через війну навантаження на медзаклад збільшилось втричі. А незамінне обладнання, яке служило роками, уже не здатне впоратися із викликами.

Збір на медичне обладнання відбувається у рамках проєкту «Дитяча надія» від компанії Київстар та благодійної платформи dobro.ua. У рамках програми оператор мобільного зв’язку Київстар виділив 20 000 000 гривень на придбання іншого не менш важливого медичного обладнання для опікового відділення. Детальніше можна дізнатись за посиланням.

Київстар заохочує своїх абонентів долучатись до благодійних переказів на підтримку дітей з опіками.

Кожен абонент може допомогти підключивши пакет «Київстар ТБ. Благодійний», 40% вартості якого щомісяця будуть йти на підтримку проекту, а користувачі передплаченого зв’язку також можуть зробити пожертву за допомогою SMS з сумою від 1 до 3000 гривень на номер 450025.

Долучитись до проєкту може кожен через пожертву з банківської картки на сайті dobro.ua

 

UPD: назву і текст проєкту оновлено. Стара назва проєкту: "Подаруй дива для незламних діток".

ID: 9167

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
03.03.2024 17:11
400,00 грн.
Dima_Sadhu
03.03.2024 16:47
100,00 грн.
Благодійна допомога
02.03.2024 10:59
2000,00 грн.
Благодійна допомога
02.03.2024 02:33
400,00 грн.
Благодійна допомога
29.02.2024 20:58
500,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Допоможеш мені потрапити на реабілітацію? 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможеш мені потрапити на реабілітацію? 2
7-річний Влад Пророк хворіє від самого дитинства, у хлопчика ДЦП, затримка психомовного розвитку, псевдо…
Медичне обладнання для важко поранених у Херсоні
Підтримати
Здоров'я
Медичне обладнання для важко поранених у Херсоні
Завдяки цьому проєкту ми закупимо мобільний рентген апарат у Херсонську лікарню. Цей апарат призначений …
Допомога малюкам у перинатальному центрі Кривого Рогу
Підтримати
Здоров'я
Допомога малюкам у перинатальному центрі Кривого Рогу
Мета цього проєкту – зібрати кошти на придбання УЗД апарату експертного класу з неонатальними датчиками …
Врятуй поранених захисників!
Підтримати
Здоров'я
Врятуй поранених захисників!
Завдяки цьому проєкту відразу шестеро українських захисників, які постраждали під час воєнних дій та вкр…
Показати всі