Подяка
тамара смірнова
БФ "Відкриті долоні"
22.01.2021 12:37
369 переглядів
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2021/01/22/banners/IMG-4d7deb73a5763b00e0fc7126bff03814-V.jpg.840x500_q85_box-0%2C532%2C900%2C1068_crop_detail.jpg)
Працівники фонду «Відкриті долоні» та колектив лікарні висловлюють щиру подяку всім Донорам, хто допоміг нам із закупівлею кисневого концентратора - 18.12.2020 р. 10тилітровий апарат «БІОМЕД" JAY-10» з подвійним потоком був переданий до КНП «Центральна районна лікарня Нікольського району» і вже допомагає полегшити самопочуття пацієнтів, що страждають через нестачу кисню та терплять задуху.