Ліки для лікаря: допоможи Вікторії побороти рак
Ліки для лікаря: допоможи Вікторії побороти рак
Завершений

Ліки для лікаря: допоможи Вікторії побороти рак

Проєкт здійснює
Розпочато: 17.08.2018
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
30422,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30422,00 грн.

UPD: на жаль, Вікторія померла... Організм жінки не витримав, і вона так і не дочекалася чергового курсу лікування. Команда УББ приносить свої найщиріші слова співчуття рідним жінки і дякує всім, хто підтримував Вікторію.  Лікарі іноді теж потребують ліків... Шкода тільки, що таких серйозних, через які випадає волосся, погіршується пам’ять, але не обривається життя. Історія Віти Джури – унікальна. Працюючи дитячим педіатром та рятуючи життя малечі, вона наразі сама потребує нашої з вами допомоги, адже у неї виявили рак. Вікторія з 2007 року стала завідуючою дитячого відділення в одній із клінік Донецької області. Молода сім'я лікарів, народження сина, попереду довге щасливе життя, але... у 2008 їй поставили діагноз "онко". Потім операція, хіміотерапія.

"Вам пощастило, пухлина на першій стадії, організм сильний і молодий – впорається, після кількох курсів хіміотерапії будете здорові", – обіцяли онкологи. Здавалося, кошмар позаду, знову виросло волосся, з'явилися плани на життя. Маленький син і крихітні пацієнти, яких вона не залишала навіть під час хвороби, займали весь час. У районній лікарні Донецької області в дитячому відділенні через дефіцит кадрів, Вікторія була єдиним педіатром. "Хімії" капала після обходу на роботі. Потім ремісія, і молода завідуюча з новими силами віддалася роботі. Ремонт відділення, пошук спонсорів для купівлі нового обладнання, конференції, тематичні курси підвищення кваліфікації, а в нагороду – щасливі обличчя малюків, що одужують, та їхніх батьків.

Але після ремісії, через 6 років хвороба нагадала про себе... Метастази спочатку в кістки хребців, потім лімфатичні вузли, легені, перикард. "Напевно, заблукала ракова клітина і наробила біди", – говорили онкологи, – "Будемо боротися за допомогою хіміотерапії". Знову в хустці, з моторошними побічними ефектами, але на робочому місці, тому що похмурі стіни онкодиспансеру та палата, повна страждань і горя, неможливі, бо в своєму відділенні легше, і тому що є маленькі пацієнти, вона потрібна їм, а вони потрібні їй, адже вони – сенс жити, сенс боротися.

Таких курсів лікування за 10 років більше 30, і кожного разу вона знаходить сили пережити і працювати, лікувати дітей. У 2014 році в Донецьку область прийшла війна. Лікуватися стало ще складніше, оскільки лікарі, які "вели" Вікторію з 2008 року і добре знали особливості її онкології, виїхали з країни. Отримувати медикаменти пільгово, за відсутності обласного онкологічного диспансеру, можливості не було. Сім'я з двох лікарів, не маючи великих фінансових можливостей, працюють з максимальним навантаженням у дві зміни. Купівля дорогих протипухлинних препаратів – життєво необхідна!

Рятуючи інших, Віка забувала про себе. Давайте разом подумаємо про неї зараз і допоможемо зібрати кошти на черговий курс хіміотерапії. В Донецькій області, де вона мешкає, вона потрібна маленьким пацієнтам. Потрібно зробити одне велике чудо для неї, щоб вона продовжила робити дива для інших.

 

ПІБ: Джура Вікторія Володимирівна, 26.12.1980 р.

Місто: Добропілля, Донецька обл.

Діагноз: злоякісне новоутворення молочної залози, неуточнене

ID: 4310
Підтримали
Благодійна допомога
22.08.2018 17:28
0,35 грн.
UpBrain
22.08.2018 17:27
9786,00 грн.
Благодійна допомога
22.08.2018 16:23
100,00 грн.
Благодійна допомога
22.08.2018 16:22
203,85 грн.
Благодійна допомога
22.08.2018 16:07
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Втратив слух, але продовжує захищати країну!
Підтримати
Здоров'я
Втратив слух, але продовжує захищати країну!
"Значне погіршення слуху заважає мені тим, що неправильно сприйнята інформація може вплинути на помилков…
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Підтримати
Здоров'я
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Двічі переселенка Оксана Коростельова зустріла повномасштабне вторгнення в Маріуполі. Два тижні у холодн…
Дихати вільно після підвалів окупації
Підтримати
Здоров'я
Дихати вільно після підвалів окупації
Тимурчик має статус дитини, постраждалої від бойових дій. Півтора місяця він просидів із рідними в сиром…
Показати всі