Ліки для лікаря: допоможи Вікторії побороти рак
Ліки для лікаря: допоможи Вікторії побороти рак
Завершений

Ліки для лікаря: допоможи Вікторії побороти рак

Проєкт здійснює
Розпочато: 17.08.2018
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
30422,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30422,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

UPD: на жаль, Вікторія померла... Організм жінки не витримав, і вона так і не дочекалася чергового курсу лікування. Команда УББ приносить свої найщиріші слова співчуття рідним жінки і дякує всім, хто підтримував Вікторію.  Лікарі іноді теж потребують ліків... Шкода тільки, що таких серйозних, через які випадає волосся, погіршується пам’ять, але не обривається життя. Історія Віти Джури – унікальна. Працюючи дитячим педіатром та рятуючи життя малечі, вона наразі сама потребує нашої з вами допомоги, адже у неї виявили рак. Вікторія з 2007 року стала завідуючою дитячого відділення в одній із клінік Донецької області. Молода сім'я лікарів, народження сина, попереду довге щасливе життя, але... у 2008 їй поставили діагноз "онко". Потім операція, хіміотерапія.

"Вам пощастило, пухлина на першій стадії, організм сильний і молодий – впорається, після кількох курсів хіміотерапії будете здорові", – обіцяли онкологи. Здавалося, кошмар позаду, знову виросло волосся, з'явилися плани на життя. Маленький син і крихітні пацієнти, яких вона не залишала навіть під час хвороби, займали весь час. У районній лікарні Донецької області в дитячому відділенні через дефіцит кадрів, Вікторія була єдиним педіатром. "Хімії" капала після обходу на роботі. Потім ремісія, і молода завідуюча з новими силами віддалася роботі. Ремонт відділення, пошук спонсорів для купівлі нового обладнання, конференції, тематичні курси підвищення кваліфікації, а в нагороду – щасливі обличчя малюків, що одужують, та їхніх батьків.

Але після ремісії, через 6 років хвороба нагадала про себе... Метастази спочатку в кістки хребців, потім лімфатичні вузли, легені, перикард. "Напевно, заблукала ракова клітина і наробила біди", – говорили онкологи, – "Будемо боротися за допомогою хіміотерапії". Знову в хустці, з моторошними побічними ефектами, але на робочому місці, тому що похмурі стіни онкодиспансеру та палата, повна страждань і горя, неможливі, бо в своєму відділенні легше, і тому що є маленькі пацієнти, вона потрібна їм, а вони потрібні їй, адже вони – сенс жити, сенс боротися.

Таких курсів лікування за 10 років більше 30, і кожного разу вона знаходить сили пережити і працювати, лікувати дітей. У 2014 році в Донецьку область прийшла війна. Лікуватися стало ще складніше, оскільки лікарі, які "вели" Вікторію з 2008 року і добре знали особливості її онкології, виїхали з країни. Отримувати медикаменти пільгово, за відсутності обласного онкологічного диспансеру, можливості не було. Сім'я з двох лікарів, не маючи великих фінансових можливостей, працюють з максимальним навантаженням у дві зміни. Купівля дорогих протипухлинних препаратів – життєво необхідна!

Рятуючи інших, Віка забувала про себе. Давайте разом подумаємо про неї зараз і допоможемо зібрати кошти на черговий курс хіміотерапії. В Донецькій області, де вона мешкає, вона потрібна маленьким пацієнтам. Потрібно зробити одне велике чудо для неї, щоб вона продовжила робити дива для інших.

 

ПІБ: Джура Вікторія Володимирівна, 26.12.1980 р.

Місто: Добропілля, Донецька обл.

Діагноз: злоякісне новоутворення молочної залози, неуточнене

ID: 4310
Підтримали
Благодійна допомога
22.08.2018 17:28
0,35 грн.
UpBrain
22.08.2018 17:27
9786,00 грн.
Благодійна допомога
22.08.2018 16:23
100,00 грн.
Благодійна допомога
22.08.2018 16:22
203,85 грн.
Благодійна допомога
22.08.2018 16:07
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
"Галицька Свіжина" допомагає Незламним
Підтримати
Здоров'я
"Галицька Свіжина" допомагає Незламним
"Галицька Свіжина" приєднується до благодійної ініціативи разом з Lviv Croissants та Unbroken.
Кураж: Mental Health 2
Підтримати
Здоров'я
Кураж: Mental Health 2
У серпні Кураж профінансує з прибутку проєкт у сфері ментального здоров'я «Мобільна психологічна бригада…
Лікування жінок у військовому госпіталі
Підтримати
Здоров'я
Лікування жінок у військовому госпіталі
Завдяки цьому проєкту ми зможемо закупити гітероскоп у Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та р…
Левчик Спектрум Хаб
Підтримати
Здоров'я
Левчик Спектрум Хаб
Підтримайте безпечний простір для розвитку діток з розладами аутистичного спектра (РАС), евакуйованих із…
Показати всі