Ліки для сиріток. 5
Ліки для сиріток. 5
Завершений

Ліки для сиріток. 5

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.11.2018
Івано-Франківська обл.
Завершений
Всього зібрано
3662,4 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
3662,40 грн.

Вже традиційно наш фонд намагається допомогти інтернатним закладам наповнити основними медикаментами їхні аптечки. Вартість лікарських засобів, необхідних для дітей, що перебувають в Івано-Франківському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, на осінньо-зимовий період складає приблизно 35 тис. грн. У багатьох осінь асоціюється з багряно-жовтими деревами, гарячим чаєм зі шматком ароматного яблучного пирога, шарудінням листя під ногами. Але є й інша сторона цієї пори, коли на зміну сонячним дням приходять дощові, туманні будні. А з ними у парі крокують і перші прояви застуди та ГРВІ.

Атака осінніх холодів практично завжди знаменується дитячими захворюваннями. І не забуваймо, що на горизонті вже маячить зима зі своїми снігопадами та морозяними вітрами. Кашель, нежить, біль у горлі, слабкість – ось далеко не всі симптоми, які бувають чи не в кожного з підопічних БФ "Ти-Ангел" протягом осінньо-зимового періоду.

Без сумніву, вірусні захворювання є найпоширенішими у дітей восени. А уникнути чергового вірусу особливо складно, коли ти постійно перебуваєш у колективі малих бешкетників. При недостатньому лікуванні перших симптомів є загроза, що захворювання перейде у хронічну форму. А звичайна ангіна або тонзиліт у хронічній формі досить небезпечні, оскільки можуть давати ускладнення на серце, нирки і суглоби.

Особливо специфічним при цьому всьому є Івано-Франківський центр соціально-психологічної реабілітації, адже дитина тут може перебувати до 90 днів. Таким чином, дитячий колектив постійно змінюється, з’являються нові дітки. В основному, вони не можуть похизуватись міцним імунітетом, що значно збільшує процент захворюваності. Якщо люблячі батьки восени починають активно включати в раціон дитини вітаміни чи давати ліки для профілактики сезонних захворювань, то для дітей-сиріт держава, на жаль, не виділяє на це кошти. Більше того, бюджету інтернатних закладів не завжди вистачає на те, щоб закупити основні медикаменти для лікування хворої дитини.

Для реалізації проєкту та забезпечення Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей медикаментами на осінньо-зимовий період, БФ "Ти-Ангел" необхідно зібрати 35 тис. грн. Здоров’я – це основне і чи не єдине, що є у маленьких підопічних БФ "Ти-Ангел". Ми просимо Вас не бути байдужими та зробити свій невеликий вклад для цих дітей.

ID: 4606
Підтримали
Vedmid
11.04.2019 06:35
50,92 грн.
Благодійна допомога
25.03.2019 03:38
58,04 грн.
Благодійна допомога
01.03.2019 10:16
100,00 грн.
Благодійна допомога
26.02.2019 21:25
400,00 грн.
Благодійна допомога
08.01.2019 08:39
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Розшукується донор кісткового мозку!
Підтримати
Здоров'я
Розшукується донор кісткового мозку!
Кожен із вас може зробити свій внесок у порятунок тисяч дітей і дорослих, які зараз страждають на важкі …
Сашкове дитинство без обмежень. 2
Підтримати
Здоров'я
Сашкове дитинство без обмежень. 2
Сашкові Чорномору 2 рочки, і в нього спастичний тетрапарез, вроджена вада головного мозку та вроджена мі…
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
Майбутнє для Кіри
Підтримати
Здоров'я
Майбутнє для Кіри
На жаль, Кіра ще не розмовляє, і дуже багато зусиль потрібно для того, аби це сталось, адже у наступному…
Показати всі