Ліки для сиріток. 5
Ліки для сиріток. 5
Завершений

Ліки для сиріток. 5

Проект здійснює
Розпочато: 21.11.2018
Івано-Франківська обл.
Завершений
Всього зібрано
3662,40 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
3662,40 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Вже традиційно наш фонд намагається допомогти інтернатним закладам наповнити основними медикаментами їхні аптечки. Вартість лікарських засобів, необхідних для дітей, що перебувають в Івано-Франківському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, на осінньо-зимовий період складає приблизно 35 тис. грн. У багатьох осінь асоціюється з багряно-жовтими деревами, гарячим чаєм зі шматком ароматного яблучного пирога, шарудінням листя під ногами. Але є й інша сторона цієї пори, коли на зміну сонячним дням приходять дощові, туманні будні. А з ними у парі крокують і перші прояви застуди та ГРВІ.

Атака осінніх холодів практично завжди знаменується дитячими захворюваннями. І не забуваймо, що на горизонті вже маячить зима зі своїми снігопадами та морозяними вітрами. Кашель, нежить, біль у горлі, слабкість – ось далеко не всі симптоми, які бувають чи не в кожного з підопічних БФ "Ти-Ангел" протягом осінньо-зимового періоду.

Без сумніву, вірусні захворювання є найпоширенішими у дітей восени. А уникнути чергового вірусу особливо складно, коли ти постійно перебуваєш у колективі малих бешкетників. При недостатньому лікуванні перших симптомів є загроза, що захворювання перейде у хронічну форму. А звичайна ангіна або тонзиліт у хронічній формі досить небезпечні, оскільки можуть давати ускладнення на серце, нирки і суглоби.

Особливо специфічним при цьому всьому є Івано-Франківський центр соціально-психологічної реабілітації, адже дитина тут може перебувати до 90 днів. Таким чином, дитячий колектив постійно змінюється, з’являються нові дітки. В основному, вони не можуть похизуватись міцним імунітетом, що значно збільшує процент захворюваності. Якщо люблячі батьки восени починають активно включати в раціон дитини вітаміни чи давати ліки для профілактики сезонних захворювань, то для дітей-сиріт держава, на жаль, не виділяє на це кошти. Більше того, бюджету інтернатних закладів не завжди вистачає на те, щоб закупити основні медикаменти для лікування хворої дитини.

Для реалізації проекту та забезпечення Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей медикаментами на осінньо-зимовий період, БФ "Ти-Ангел" необхідно зібрати 35 тис. грн. Здоров’я – це основне і чи не єдине, що є у маленьких підопічних БФ "Ти-Ангел". Ми просимо Вас не бути байдужими та зробити свій невеликий вклад для цих дітей.

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Vedmid
11.04.2019 06:35
50,92 грн.
Анонімна допомога
25.03.2019 03:38
58,04 грн.
Анонімна допомога
01.03.2019 10:16
100,00 грн.
Анонімна допомога
26.02.2019 21:25
400,00 грн.
Анонімна допомога
08.01.2019 08:39
101,96 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Врятуймо онкохворих дітей від Covid-19
Діти, хворі на рак, знаходяться в зоні ризику інфікування коронавірусом і потребують подвійного захисту.…
Підтримати
Здоров'я
Два вороги Дарини. 2
ДЦП, яке не дає їй вільно рухатися, і час, який так швидко плине і не дає їй прожити щасливе здорове дит…
Підтримати
Здоров'я
Парі, річні набори. 2
Купити медичне обладнання – недешево, але в підопічних нашого фонду ці цифри реально затьмарюються сумам…
Підтримати
Здоров'я
«Дорога добра» - маленькі дива доступні кожному
Щороку в Україні майже 5 тисяч немовлят народжуються із серцевою вадою, яка розвивається у маминому лоні…
Показати всі