Ліки ціною в життя
Ліки ціною в життя
Завершений

Ліки ціною в життя

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.05.2014
Бердянськ
Завершений
Всього зібрано
11000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
11000,00 грн.

Зовсім нещодавно Валерія відвідувала школу, росла чемною, кмітливою, веселою дівчинкою, та раптом у її здоров'я почали відбуватися жахливі зміни: порушилась координація рухів, почав падати зір. Після обстеження МРТ встановили діагноз – гліома стовбуру головного мозку, не для хірургічного втручання. У Національному інституті раку призначили лікування (курс променевої терапії паралельно з хіміотерапією), протягом якого потрібно приймати протипухлинний препарат "Темодал", кошти на якій сім'ї не знайти. 

Пухлина агресивного характеру дуже швидко збільшувалась, і за лічені дні дитина втратила найважливіші життєві функції. Щоб зупинити цей процес, сім'я Дьяченків терміново прибула до Донецької обласної лікарні ім.Калініна для отримання допомоги. Під наглядом нейрохірургів дівчинка почала проходити курс хіміотерапії, а в обласному протипухлинному центрі – сеанси променевої терапії.

Перші два тижні Валерії ставало з кожним днем усе гірше: вона перестала ходити, сидіти та не тримала шию, не могла пережовувати та дуже важко ковтала, її мова ставала дедалі незрозумілішою, все це супроводжувалося періодичними сильними болями та блювотою. Цілодобово перебуваючи під системами, тільки з середини курсу з'являється хоч і незначна, проте дуже обнадійлива позитивна динаміка (відновилось ковтання, міцніші стали м'язи шиї, зрозумілішою стала мова).

Незважаючи на відмови українських та російських лікарів оперувати Валерію, родина не припиняє розсилати її медичні документи до іноземних клінік. Та серед кількох відмов, надію дала Клініка медичного університету м. Берлін (Німеччина), яка готова прийняти дитину на обстеження та операцію. Рахунок, що виставила клініка, склав 27 890 євро. Хапаючись як за соломинку, Валерія має відлетіти туди відразу по закінченню курсу лікування в Донецьку (до кінця травня 2014 року), щоб встигнути за період ремісії врятувати життя дитини. З великими сподіваннями сім'я Дьяченків чекає відповіді з відомої американської клініки, у якої є досвід проведення таких складних операцій.

Доки сім'я чекає на відповідь з клінік, Валерія проходить в Донецькій лікарні складну терапію. Кожен день хімія, прийом препаратів і заняття з фізіотерапевтом. До кінця променевої терапії, а це близько 3-4 тижнів, дівчинка повинна приймати протипухлинний препарат "Темодал". Вартість однієї упаковки – 1 100 грн, всього необхідно 10 упаковок загальною вартістю 11 000 грн.

 

ПІБ: Дьяченко Валерія Романівна, 11.02.2007 р.

Місто: Бердянськ

Діагноз: гліома стовбуру головного мозку

ID: 958
Підтримали
Благодійна допомога
04.06.2014 15:12
1195,00 грн.
Благодійна допомога
04.06.2014 13:36
50,00 грн.
Благодійна допомога
04.06.2014 13:14
5,00 грн.
Благодійна допомога
03.06.2014 20:26
50,00 грн.
Благодійна допомога
03.06.2014 16:34
300,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Артем хоче одужати! 3
Підтримати
Здоров'я
Артем хоче одужати! 3
Артемові 9 років, і йому дуже непросто. Весь цей час хлопчик замість того, аби  насолоджуватися активним…
Оптимізм – це віра, яка керує досягненнями. 2
Підтримати
Здоров'я
Оптимізм – це віра, яка керує досягненнями. 2
Артем народився з дуже важкими діагнозами: ДЦП та сенсоневральне порушення слуху. Лікарі казали, це виро…
Тепло та захист для немовлят
Підтримати
Здоров'я
Тепло та захист для немовлят
Мета проєкту – закупити позиціонери, укладки, чохли для виходжування передчасно народжених малюків Черні…
Я хочу знову посміхатися. 3
Підтримати
Здоров'я
Я хочу знову посміхатися. 3
Ватаг Максим – це 8-річний хлопчик, який від самого дитинства хворіє на ДЦП, судомний синдром, затримку …
Показати всі